جستجو کردن
جستجو کردن

سرویس برتر

سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک GE

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

خدمات سرویس و تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در سراسر تهران با 30% تخفیف ویژه و 180 روز گارانتی نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به مشتریان ارائه میشود ، خدمات انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر و سولاردام ، جاروبرقی ، کولر  گازی و … توسط برترین تعمیرکاران و متخصصان GE انجام میگردد . 

تمامی قطعات استفاده شده در سرویس و تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک اصلی و مشابه قطعه معیوب میباشد ، شما میتوانید قبل از تعویض قطعه توسط تعمیرکار از اصالت کالا مطمئن شوید . 

تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک

لوازم خانگی جنرال الکتریک همانند تمامی لوازم خانگی دیگر نیاز به سرویس و نگهداری ، تعمیر و تعویض قطعات میباشد ، این کاملا طبیعی است که بعد از گذشت چند سال بر اثر اصطلاک برخی از قطعات معیوب شوند . 

قطعات لوازم خانگی پیوسته به یکدیگر کار میکنند چنانچه یکی از قطعات دچار اختلال یا خرابی شود در عملکرد کلی دستگاه تاثیر میگذارد ، رسیدگی به موقع به اختلال در عملکرد لوازم خانگی میتواند از بروز مشکلات جدی و اساسی جلوگیری شود . 

بار ها مشاهده شده است که یک قطعه ارزان قیمت باعث آسیب به قطعات اصلی شده است ، پس چنانچه موردی مشاهده گردید سریعا با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس بگیرید . 

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک GE

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از ساسی ترین و مهم ترین لوازم آشپزخانه میباشد ، چنانچه این دستگاه بمدت چند ساعت از کار بیافتد باعث خرابی مواد غذایی میشود ، تعمیرات یخچال توسط نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در کمتر از یکساعت و بطور کاملا فوری در محل انجام میگردد . 

مشکلاتی رایج و متداول در یخچال فریزر و ساید بای ساید های جنرال الکتریک عبارت اند از : 

 • کم شدن قدرت سرمایش
 • خاموش شدن یخچال فریزر
 • کار نکردن موتور یخچال 
 • ظاهر شدن ارور و متوقف شدن دستگاه 
 • از کار افتادن فن ها 
 • صدای غیر طبیعی یخچال 
 • یخ زدگی و ایجاد برفک درون یخچال فریزر 
 • و…

 کافیست برای ثبت درخواست سرویس و تعمیر یخچال جنرال الکتریک با یکی از شعب ما در سراسر تهران تماس بگیرید . 

خدمات ماشین های شستشوی جنرال الکتریک GE

ماشین لباسشویی و ظرفشویی یکی دیگر از لوازم مهم و کاربردی آشپزخانه محسوب میشوند ، خرابی یا اختلال در این وسایل میتواند باعث اختلال در زندگی روزمره ما شود ، خرابی در این دستگاه ها میتواند به علت استفاده نادرست ، عدم سرویس بموقع و بی توجهی به اختلالات آن ها بروز پیدا میکند . 

پیشنهاد میشود زمانی که متوجه اختلال در عملکرد این دستگاه ها شدید سریعا با مراکز خدماتی جنرال الکتریک تماس بگیرید تا از آسیب های بیشتر جلوگیری کند .

توجه به سرویس ماشین شستشو میتواند باعث افزایش عمر این دستگاه ها شود ، زمان مناسب برای سرویس بین 6 الی 12 ماه یکبار میباشد ، با انجام سرویس علاوه بر جلوگیری از خرابی دستگاه باعث افزایش راندمان شستشوی این دستگاه ها میشود . 

تعمیرات مایکروفر و سولاردام جنرال الکتریک

مایکروفر و سولاردام ها نقش بسزایی را در آشپزخانه و پخت و پز ایفا میکنند ، در اکثر مواقع خرابی این دستگاه به علت استفاده نادرست اتفاق می افتد . 

 • استفاده از ظروف فلزی 
 • استفاده از ظروف آلمنیومی یبار مصرف 
 • استفاده از ظروف دور طلایی و نقره ای 

باعث خرابی مگنترون یا لامپ اشعه مایکروفر جنرال الکتریک میشود ، جالب است در بیش از 90 % موارد مشکل مایکروفر خرابی مگنترون میباشد که مستقما به دلیل استفاده نادرست اتفاق می افتد . 

برای تعمیر ماکروفر در محل میتوانید با یکی از شعب نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک در تهران تماس بگیرید . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *