سرویس برتر

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی های کره ای، اروپایی، آمریکایی و ایرانی در تمام مناطق تهران و کرج 100% در محل و با گارانتی 12 ماهه مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سرویس برتر، برای ثبت درخواست خدمات ماشین لباسشویی کافیست همن الان با یکی از شعب ما در تهران تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را ارهنمایی کنند. 

مراحل سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی، هزینه تعمیرات، عیب یابی، مشکلات رایج و نحوه تعمیر در این صفحه بصورت کامل تشریح میشود تا انتهای صفحه با دقت موارد را مطالعه کنید ، اگر سوالی برایتان باقی ماند میتوانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. 

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

پاسخ به چند سوال رایج کاربران از تعمیرگاه لباسشویی سرویس برتر

پس از ثبت درخواست سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در سامانه تعمیرگاه سرویس برتر بین 3 الی 24 ساعت تعمیرکار با هماهنگی قبلی به منزل مشتریان مراجعه می کند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی با توجه به برند، مشکل دستگاه و قطعات معیوب تعیین میگرد، اما ما در انتهای صفحه برخی از هزینه های تعمیرات را آورده ایم.

تمامی قطعات تهیه شده برای تعمیر لباسشویی از مرکز سرویس برتر تامین می شود، شما میتوانید اصالت قطعات تعویض شده را قبل از نصب چک کنید.

پس از اتمام کار تعمیرکار و تحویل دستگاه هزینه ها در فاکتور رسمی سرویس برتر قید می شود، مشتریان میتوانند پس از دریافت فاکتور هزینه به حساب تعمیرکار یا شرکت واریز کنند.

هزینه ایاو ذهاب و عیب یابی ماشین لباسشویی در محل ( برای تهران ) مبلغ 150 هزار تومان میباشد.

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل

بیش از 90% خدمات سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی توسط تعمیرکاران سرویس برتر در منزل مشتریان انجام میگردد.

تعمیرات انواع برندها

برند های تخصصی سرویس برتر: سامسونگ، ال جی، بوش، کنوود، ایندزیت، زیرروات، دوو، اسنوا، آاگ، کندی، بهی، پاناسونیک و ده ها برند دیگر

خدمات تعمیرات لباسشویی در تهران

خدمات سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی توسط سرویس برتر در تمامی مناطق غرب، شرق، شمال و جنوب تهران در کمترین زمان انجام می گردد.

تعمیرات با گارانتی کتبی

نگرانی خرابی و مشکلات پس از تعمیر لباسشویی نباشید کلیه خدمات و قطعات بمدت 6 الی 12 ماه بصورت کتبی گارانتی و پشتیبانی رایگان می گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی ایرانی,کره ای,اروپایی,آمریکایی سرویس برتر

تماس با ما

با توجه به قطعات و اجزای تشکیل دهنده ماشین های شستشو ، میتوان گفت در 90% مواقع مشکلات و خرابی های این دستگاه در برند های مختلف تقریبا یکسان می باشد. 

سرویس برتر به عنوان تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی بیش از 60 برند ایرانی و خارجی مانند: SAMSUNG ،LG ،AEG ،DEAWOO ،BOSCH ،KEMNWOOD ، SNOWA ،ABSA ، Whirpool ،ARJ ،indesit ، G PLUS، و … را پوشش می دهد.

ما در بیش از 15 سال توانسته ایم برترین تعمیرکاران لباسشویی را در تهران در قالب یک تعمیرگاه مجاز گرد هم آوریم. 

تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی توسط سرویس برتر تا 12 ماه شامل گارانتی و پشتیبانی رایگان است، کافیست با شماره 67549-021 تماس بگیرید تا مراحل تعمیر لباسشویی شما آغاز شود. 

معرفی مشکلات رایج ماشین لباسشویی

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی 
 • ماشین لباسشویی شروع بکار نمیکند . 
 • آب وارد ماشین لباسشویی نمیشود .
 • دور خشک کن کار نمیکند .
 • لباسشویی صدای زیادی میدهد .
 • لباسشویی لرزش زیادی دارد .
 • آب ماشین لباسشویی تخلیه نمیشود .
 • لباسها بعد از شستشو کثیف هستند .
 • ماشین لباسشویی بوی بدی میدهد .
 • درب ماشین لباسشویی ققل شده 

علت روشن نشدن لباسشویی و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی

در بسیاری از درخواست های ثبت شده در سرویس برتر ، مشتریان اعلام کرده اند که ماشین لباسشویی خاموش شده یا روشن نمیشود ، ما در این قسمت میخواهیم بررسی کنیم که چرا این مشکل چرا بوجود می آید ؟ 

ابتدا باید ببینیم ماشین لباسشویی ما از نوع الکترونیکی است یا مکانیکی! 

اگر ماشین لباسشویی اتوماتیک و الکترونیکی باشد ممکن است : برد الکترونیکی، خازن برق ورودی، سیم کشی، دوشاخه برق و موتور دستگاه ممکن است علت روشن نشدن لباسشویی باشد. 

اگر ماشین لباسشویی از مدل تایمر های مکانیکی باشد ممکن است : تایمر، خازن، سیم کشی، دوشاخه برق، موتور آن باعث بروز این مشکل شود.

برای بررسی دقیق تر باید تعمیرکار ماشین لباسشویی از دستگاه بازدید و مراحل عیب یابی را انجام دهید. 

بجز برد الکترونیکی و تایمر تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل انجام میگردد. 

 

دلیل کار نکردن لباسشویی و تعمیرات لباسشویی توسط سرویس برتر

اگر ماشین لباسشویی شما روشن میشود اما شروع بکار نمیکند قطعات زیر ممکن است دچار نقص و اختلال در عملکرد شده باشند :

 1. خرابی میکروسویچ قفل درب 
 2. شکستن زبانه درب 
 3. خرابی پمپ تخلیه و ماندن آب در لباسشویی
 4. خرابی برد الکترونیکی و صادر نشدن فرمان شروع بکار 
 5. خرابی دکمه Power ، start 
 6. تمام شدن ذغال های موتور 

برای عیب یابی دقیق تر و تعمیرات ماشین لباسشویی باید هرکدام از قطعات بالا بصورت جداگانه تست شوند تا مشکل لباسشویی مشخص شود. 

 

چرا آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود؟

اگر آب به داخل ماشین لباسشویی وارد نشود طبیعا شستشو لباس ها آغاز نمیشود ، این مشکل از مشکلات رایج و متداول ماشین لباسشویی هاست که در بسیاری از موارد تعمیرکاران ماشین لباسشویی با آن ها روبرو می شوند. 

قطعاتی که هنگام آبگیری نکردن لباسشویی باید مورد بررسی قرار بگیرند عبارت اند از: 

 1. شیلنگ آب ورودی 
 2. فیلتر های شیر برقی 
 3. شیر برقی 
 4. هیدرو سنسور یا هیدرواستات 
 5. شیلنگ های آب از شیر برقی تا دیگ 
 6. برد الکترونیکی 

هر کدام از این موارد میتوانند دلیل وارد نشدن آب به لباسشویی باشند برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی در محل میتوانید با سروی برتر تماس بگیرید. 

 

چرا ماشین لباسشویی صدای زیادی میدهد؟ نحوه تعمیر لباسشویی

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی

اگر صدای زیاد و غیر طبیعی در لباسشویی یکباره و بدونه هیچ مقدمه ای نمایان شود نشان دهند خرابی در پمپ تخلیه میباشد ، اما اگر این صدا بمرور زمان و طی چند هفته یا حتی چند ماه ظاهر میشود نسان دهنده یک مشکل اساسی مانند خرابی بلبرینگ های دیگ یا بلبرینگ های موتور است.

سرویس برتر به شما پیشنهاد میکند اگر متوجه صدای غیر طبیعی ( هرچند کم ) شدید سریعا تسبت به تعمیر لباسشویی خود اقدام نمایند زیرا این مشکل در ابتدا با هزینه های بسیار پایین برطرف و با گذشت زمان ممکن است باعث خرابی سایر قطعات و افزایش هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی شود.

بلبرینگ و کاسه نمد در صورت نیاز حتما باید در تعمیرگاه مجاز لباسشویی و با دستگاه های تراشگاری و پرس تعویض و جایگزین شود، در غیر اینصورت به در کمتر 6 ماه دوباره مشکل برای لباسشویی شما ایجاد می شود.

مدت زمان لازم برای تعویض بلبرینگ ها و بالانس سبد شستشو بین 3 تا 7 روز پس از انتقال دیگ و سبد شستشو به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سرویس برتر می باشد.

تعمیرات لباسشویی کار نکردن دور تند خشک کن توسط تعمیرکاران سرویس برتر

دور خشک کن آخرین مرحله شستشوی لباسشویی است، بسیاری از مشتریان خشک نشدن لباس ها و کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی را به تعمیرگاه لباسشویی سرویس برتر اعلام کرده و در خواست سرویس لباسشویی خود را داشته اند. 

این مشکل به علت خرابی یکی از قطعات زیر در لباسشویی نمایان می شود: 

 1. خرابی موتور 
 2. خرابی تاخو یا تاکومتر موتور 
 3. خرابی برد الکترونیکی 
 4. تخلیه نشدن آب لباسشویی 
 5. اضافه بار لباسشویی 
 6. سوختن سیم پیچ دور تند
تعمیرات ماشین لباسشویی در 6 حالت بالا بجز برد الکترونیکی 100% در منزل توسط تعمیرکاران سرویس برتر انجام می گردد. 

 

تعمیر لباسشویی و رفع لرزش و تکان های شدید

لرزش و تکان های شدید لباسشویی حتی در برخی موارد حرکت لباسشویی رو به جلو نشان دهنده خرابی کمک ها یا در آمدن فنر نگهدارنده دیگ می باشد. 

لباسشویی ها برای نگهداری و جلوگیری از وارد شدن ضربه به بدنه ماشین لباسشویی از 2 تا 4 کمک استفاده میکنند، این کمک ها ممکن است در اثر نشتی آب و زنگ زدگی حالت فنری خود را از دست بدهند. 

در صورت خرابی کمک ها رفته رفته تکان و لرزش در لباسشویی محسوس تر می شود ، اگر سریعا نسبت به تعویض کمک ها و تعمیر ماشین لباسشویی اقدام نشود ممکن است سایر قسمت ها مثل سیم کشی، میکروسویچ، بلبرینگ ها، موتور و تسمه دچار خرابی شوند. 

البته تراز نبودن پایه ها هم میتواند علت لرزش لباسشویی شود که ما با فرض تنظیم بودن پایه ها لباسشویی ایرادات فنی آن را مورد بررسی قرار دادیم. 

 

عدم تخلیه آب لباسشویی و تعمیرات لباسشویی در منزل

علت تخلیه نکردن ماشین لباسشویی

تخله نشدن آب ماشین لباسشویی باعث قفل شدن درب و ماندن لباس ها در لباسشویی میشود، برنامه شستشوی لباسشویی طوری برنامه ریزی شده است که در صورت وجود آب در لباسشویی برای جلوگیری از نشتی آب مانع باز شدن درب می شود . 

لباسشویی در حین کار 2 تا 3 بار آبگیری و تخلیه آب را انجام می دهد، چنانچه در طی این مراحل نتواند آب را خارج یا آبگیری کند ماشین لباسشویی در حین کار متوقف میشود.

پمپ تخلیه ممکن است با ورود یک لباس کوچک ( جوراب ) مسدود شود و نتواند آب را تخلیه کند، یا شاید مشکل اساسی تر باشد و پروتنه آن شکسته یا پمپ تخلیه سوخته باشد. 

در صورت قفل شدن درب لباسشویی برای باز کردن آن ابتدا آب را از طریق باز کردن پمپ تخلیه خارج کنید و سپس با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی برای تعمیر لباسشویی تماس بگیرید. 

علت تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی چیست؟

آخرین باری که اقدام به سرویس ماشین لباسشویی کردید کی بوده ؟ اگر پاسخ این سوال را یادتان نمی آید بدانید عدم سرویس لباسشویی باعث تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی شما شده است . 

البته موارد دیگری مانند: 

انتخاب برنامه اشتباه 

ریختن بیش از اندازه پودر یا مایع 

قرار دادن بیش از اندازه لباس برای شستشو 

جرم گرفتگی درام و سبد شستشو 

نیز میتواند باعث تمیز نشدن لباس های شما شده باشد، برای رفع این مشکل حتما با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی تماس بگیرید و درخواست سرویس لباسشویی خود را ثبت کنید. 

علت بوی بد لباسشویی! نیاز قطعی به سرویس ماشین لباسشویی

اگر با باز کردن درب لباسشویی متوجه بوی بد میشود یا پس از خارج کردن لباس های بوی گندیدگی و نم از لباس های خود را استشمام میکنید بدانید که ماشین لباسشویی شما دچار جرم گرفتگی شده است. 

برای رفع این مشکل میتوانید از جرم گیر های مخصوص ماشین لباسشویی استفاده نمایید ، با گذراندن یک دوره 30 دقیقه ای شستشو با جرم گیر مقدار زیادی جرم از سبد شتسوی شما خارج می شود.

با انجام این کار علاوه بر رفع بوی بد لباس ها و لباسشویی کیفیت شستشوی را بالا خواهید برد، پیشنهاد می شود حداقل هر 12 ماه یکبار اقدام به سرویس ماشین لباسشویی و استفاده از پودر های جرم گیر بکنید. 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در تعمیرگاه سرویس برتر

برآورد دقیق هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی نیازمند عیب یابی و بررسی دقیق لباسشویی توسط تعمیرکاران و متخصصان است، ما در این قسمت هزینه رفع مشکلات و خرابی های رایج ماشین لباسشویی را بطور حدودی برای شما آورده ایم.

خدمات
هزینه تعمیرات لباسشویی
تعویض پمپ تخلیه
550/000 تا 700/000
تعویض شیر برقی
450/000
تعویض هیدروستات
485/000
تعویض بلبرینگ و کاسه نمد
1/400/000 تا 2/000/000
تعویض 3 نظام
750/000 تا 900/000
تعویض شفت
700/000 تا 900/00
تعویض لاستیک در
900/000 تا 1/500/000
تعمیر تایمر
750/000 تا 1/500/000
تعویض میکروسویچ در
450/000 تا 750/000
هزینه تعویض کمک ها
650/000 تا 800/000
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در غرب تهران

ساکنین مناطق جنت آباد، بلواز فردوس، پونک، صادقیه، چهار دیواری، همت غرب، دریاچه چیتگر، چیتگر شمالی و جنوبی، ستارخان، میدان توحید میتوانند برای ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی در شرق تهران

ساکنین مناطق تهرانپارس ، پیروزی ، نارمک ، هنگام ، شمیران نو ، میدان هفت حوض ، میدان رسات، مجدیه شمالی و جنوبی، دلاوران، سراج، امام حسین، بهارستان، نیروی هوایی میتواند برای ثبت درخواست با یکی از شماره های زیر تماس بگیرند.

نمایندگی ماشین لباسشویی در مرکز تهران

ساکنین محدوده انقلاب، جمالزاده، هفت تیر، مطهری، فاطمی، سهروردی، ولیعصر، عباس آباد، فردوسی، جمهوری، کردستان، شریعتی، بهشتی میتوانند برای ثبت سرویس ماشین لباسشویی  با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران

ساکنین محدوده سعادت آباد، اوین، ولنجک، دربند، جردن، دولت، دیباجی، کاوه، اندرزگو، شیان، لویزان، پاسداران، قلهک، دروس، هروی، زعفرانیه، آجودانیه، الهیه، ازگل، مینی سیتی، سوهانک، اقدسیه با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

مراکز تعمیر لباسشویی در محله جنوب تهران

ساکنین محدوده : نواب، جوادیه، نازی آباد، یاخچی آباد، مهرآباد جنوبی، آذری، پاسگاه نعمت آباد، یافت آباد، شماره 2، تهرانسر، مولوی، شوش، دروازه غار، تختی، بازار تهران برای ثبت درخواست کافیست با یکی از شماره های زیر تماس بگیرند.

تعمیر ماشین لباسشویی در غرب تهران
تعمیر ماشین لباسشویی در غرب تهران

تعمیر ماشین لباسشویی در غرب تهران تعمیر ماشین لباسشویی در غرب تهران به دست برترین تکنسین ها و متخصصان سرویس برتر با ارائه گارانتی 6 الی 12 ماهه در کمتر از 1 ساعت ارائه میشود

سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات شما میتوانید باعث افزایش کیفیت سرویس دهی ما باشد ، نظرات خود را در این قسمت با ما در میان بگذارید .

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *