سرویس برتر

مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی در تهران

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی های سامسونگ ، ال جی ، بوش ، کنوود ، فلر ، آاگ ، الکترولوکس ، ناسیونال ، فیلیپس ، فلر ، ناسیونال ، پاناسونیک ،  زیمنس ، پارس خزر و ده ها برند موجود در ایران با گارانتی و ضمانت نامه 12 ماه رسمی تعمیرگاه مجاز و مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی سرویس برتر در تمامی مناطق غرب ، شرق ، مرکز و شمال تهران 

ارسال پیک برای تمامی مناطق تهران رایگان میباشد و مدت زمان تعمیر جاروبرقی پس از ثبت در خواست تعمیرات بین 1 الی 3 روز میباشد ، برای ثبت درخواست تعمیرات میتوانید با شماره تماس دفتر مرکزی سرویس برتر و یا ارسال مشخصات از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین اقدام نمایید . 

فهرست صفحه

تعمیر جاروبرقی
در تهران,با گارانتی
سرویس برتر

تمامی خدمات و قطعاتی که توسط تعمیرگاه مجاز جاروبرقی سرویس برتر تعمیر و تعویض میشوند بمدت 12 ماه شامل گارانتی و پشتیبانی میباشند ، این گارانتی در فاکتور قید و بصورت کتبی به مشتریان اعطا میشود . 

سرویس برتر برای سهولت در تعمیرات جاروبرقی پیک رایگان برای تمامی مناطق 22 گانه تهران در نظر گرفته است کافیست با شماره 67549-021 یا یکی از شعب مناطق تهران تماس بگیرید تا اطلاعات دستگاه شما در سامانه سرویس برتر ثبت شود . 

پس از ثبت اطلاعات پیک با هماهنگی قبل به محل اعزام و جاروبرقی شما را دریافت میکنید ( بخاطر داشته باشید حتما رسید که دارای مهر و آدرس تعمیرگاه میباشد را از پیک دریافت کنید ) 

پس از انتقال دستگاه به تعمیرگاه ظرف 24 ساعت مراحل عیب یابی جاروبرقی شما آغاز و هزینه تعمیرات جاروبرقی مشخص و به شما اطلاع داده میشود . 

درصورت توافق تعمیر جاروبرقی شما آغاز و پس از آن مجددا توسط پیک برای شما ارسال میشود .

چه زمانی به تعمیر جاروبرقی نیاز داریم ؟

زمانی که مشکلاتی از قبیل کم شدن مکش ، خاموش شدن ، ایجاد صدای زیاد و بلند ، احساس بوی سوختگی ، باز و جمع نشدن سیم ، ورود آب به جاروبرقی و بیرون زدگی خاک و موارد دیگر روبرو شدید برای تعمیرات جاروبرقی خود باید اقدام کنید .

مشکلات بالا از مهم ترین و پرتکرار ترین مشکلات جاروبرقی ها میباشند که بارها بوجود آمده اند .

بروز مشکل در عملکرد جاروبرقی میتواند از دلایلی همچون استفاده نادرست ، نوسانات برق ، ورود ضربه شدید به جاروبرقی پدیدار شوند .

همچنین برخی از قطعات سازنده جاروبرقی ها بر اثر اتمام عمر ممکن است از کار بیفتاند .

متوسط عمر مفید جاروبرقی ها بین 8 تا 12 سال میباشد و پس از گذشت این زمان ممکن است با مشکل مواجه میشوند

رفع کم شدن مکش و تعمیرات جاروبرقی

کم شدن قدر جمع آور و باصطلاح کم شدن مکش جاروبرقی میتواند بسیار ساده باشد ، یک سرویس دوره ای میتواند باعث افزایش قدرت مکش تا 70% شود . 

البته در برخی مواقع با خرابی سیم پیچ موتور و کار نکردن موتور با حداکثر توان آن نیز روبرو میشویم که در این حالت باید موتور تعویض شود . 

سرویس دوره ای جاروبرقی شامل تعویض یا شستشوی فیلتر های داخلی و خارجی موتور ، تعویض پاکت و جایگزینی پاکت جدید و هوابندی و رفع هوا دزدی موتور میباشد .

میتوانید برای تعمیر جاروبرقی خود و رفع کم شدن مکش آن همین حالا با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی سرویس برتر تماس بگیرید . 

رفع صدای بلند غیر طبیعی و تعمیر جاروبرقی

اگر صدای بلند و ناهنجار جاروبرقی یکباره ایجاد شده باشد ممکن است یک جسم تیز و برنده به داخل موتور راه پیدا کرده باشد ، در این حالت پروانه و کلکتور موتور در بخورد با این جسم صدای زیادی را تولید میکنند .

در این حالت سریعا جاروبرقی را از برق جدا کرده و با تعمیرگاه جاروبرقی تماس بگیرید . 

اگر صدای بلند و ناهنجار جاروبرقی رفته رفته طی مدت چند روز یا هفته در دستگاه ایجاد شده باشد به احتمال 90% بلبرینگ های جاروبرقی خورد شده است ، هرچه زودتر اقدام به تعمیر جاروبرقی خود کنید هزینه تعمیرات آن کمتر است . 

در صورت بی توجهی به صدای جاروبرقی به زود با سوختن موتور و روشن نشدن جاروبرقی روبرو میشوید .  

چرا جاروبرقی بوی سیم سوخته یا پلاستیک سوخته میدهد ؟

بوی سوختگی سیم و یا پلاستیک داغ شده جاروبرقی میتواند بسیار خطرناک باشد ، در صورت استشمام همچین بویی سریعا جاروبرقی خود را از برق جدا کنید ، احتما آتش گرفتن و یا ذوب شدن بدنه پلاستیکی جاروبرقی وجود دارید .

امکان دارد ذغال موتور جاروبرقی شما تمام شده باشد در حال نیاز به یک سرویس یا یک تعمیر اساسی در جاروبرقی شما وجود دارد ، پس با یکی از مراکز سرویس برتر در تهران تماس بگیرید . 

کار نکردن سیم جمع کن و تعمیر جاروبرقی

باز نشدن سیم ، جمع نشدن سیم ، استوپ نکردن سیم جمع کن ، کم شدن قدرت جمع کردن سیم  از مشکلات رایج و متداول سیم جمع کن های جاروبرقی میباشد .

این مشکلات در بیش از 95% مواقع قابل رفع و تعمیر میباشند ، کافیست با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی سرویس برتر تماس بگیرید تا در کمترین زمان اقدامات لازم جهت رفع مشکلات سیم جمع کن انجام شود . 

 

سرویس جاروبرقی چه زمانی لازم است ؟

سرویس جاروبرقی میتواند از بروز مشکلات و نیاز به تعمیرات جاروبرقی جلوگیری کند .

شما میتوانید سرویس جاروبرقی را به آسانی خودتان در منزل انجام دهید .

سرویس جاروبرقی شامل : شستشوی یا تعویض فیلتر های داخلی و خارجی ، تمیز کردن داخل بدنه زیر پاکت ، و درصورت امکان استفاده از دمنده برای خروج گردو غبار از داخل جارو و موتور

انجام این چند کار میتواند به میزان قابل توجهی از تعمیر جاروبرقی پیشگیری کند .

آب رفتن داخل جاروبرقی و مشکلات آن

آب رفتن داخل جاروبرقی میتواند باعث سوختن موتور جاروبرقی یا آسیب به قسمت برد الکترونیکی شود .

این اتفاق معمولا ناخواسته یا نا آکاهانه ممکن است برای شما پیش آید .

زمانی که احساس کردید آب داخل جاروبرقی شما رفته است بلافاصله دستگاه را خاموش کنید ، با این کار از آسیب های بیشتر جلوگیری خواهید کرد .

استفاده از جاروبرقی بعد از ورود آب به داخل آن میتواند هزینه تعمیر جاروبرقی شما را افزایش دهد .

علت پس دادن خاک از جاروبرقی

اگر به سرویس جاروبرقی توجه نکرده باشید و فیلتر و پاکت آنرا بموقع تعویض نکرده باشید احتمالا این مشکل برای دستگاه شما بوجود آمده است . 

معمولا افرادی که از کیسه یا پاکت های دائمی استفاده میکنند بیشتر با این معضل روبرو میشوند ، ما پیشنهاد میکنیم برای سلامت موتور جاروبرقی خود حتما از پاکت های یکبارمصرف استفاده نمایید زیرا پاکت های دائمی بعد از مدتی خاصیت خود را از دست داده و باعث ورود گرد خاک به موتور و سپس پس زدن خاک به بیرون جاروبرقی میشوند . 

برای تعمیر جاروبرقی در صورت مشاهده پس زدن خاک با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سرویس برتر تماس بگیرید . 

تست موتور جاروبرقی

تست موتور جاروبرقی باید در کارگاه و توسط تعمیرکار جاروبرقی انجام شود ، تست موتور جاروبرقی در منزل قابل انجام نمیباشد و خطراتی از جمله برق گرفتگی را بهمراه دارد .

موتور جاروبرقی در کارگاه به گیره نگهدارنده وصل میشود ، سپس توسط برق 110 ولت به برق وصل و تست میشود .

کارنکردن موتور جاروبرقی میتواند در اثر تمام یا کوتاه شدن زغال جاروبرقی ، قطعی در سیم پیچ و خرابی کلکتور باشد .

ما به شما توصیه میکنیم در صورت خرابی موتور با تعمیرگاه جاروبرقی تماس بگیرید .

سنسور حرارتی جاروبرقی و مشکلات خرابی آن

بسیار عنوان شده است که جاروبرقی در وسط کار یکباره خاموش میشود ، این خاموش شدن نشان دهنده مشکل در عملکرد سنسور حرارتی میباشد .

سنسور حرارتی جاروبرقی برای جلوگیری از بالا رفتن دما در دستگاه تعبیه شده است .

سنسور حرارتی جاروبرقی به محض تشخیص دمای بالا در موتور برق را قطع میکند .

این مشکل میتواند با سرویس جاروبرقی برطرف شود و در اکثر مواقع نیازی به تعویض آن نمیباشد .

تعمیر برد توسط تعمیرگاه جاروبرقی سرویس برتر

مدار جاروبرقی یا برد الکترونیکی جاروبرقی به کاربر کمک میکند راحت تر از قدرت ، ظرفیت و امکانات جاروبرقی استفاده کند .

مدار جاروبرقی یا برد الکترونیکی جاروبرقی میتواند بر اثر نوسان برق ، اتصال کوتاه بر روی برد ، سوختن یکی از قطعات آسیب ببیند .

برد جاروبرقی در 95% مواقع قابلیت تعمیر را دارند و به ندرت پیش می آید بردی تعویض شود .

مدار جاروبرقی توسط مهندس الکترونیک در کارگاه تعمیرگاه جاروبرقی تعمیر میشود .

قطعات جاروبرقی و اجزای تشکیل دهنده آن

هر جاروبرقی از اجزا و قطعاتی برای بهبود در عملکرد و سهولت در استفاده آن ساخته شده است

1 – موتور : جهت مکش و دهش

2 – سیم جمع کن : برای جمع کردن سیم

3 – پاکت یا کیسه : جهت جمع آوری گرد و غبار

4 – فیلتر

5 –  پارویی

6 – لوله تلسکوپی

7 – لوله خرطومی

8 – محفظه آب : در جاروبرقی های آب و خاک

تعمیرات جاروبرقی میتواند شامل تعمیرات موتور و همچنین سیم جمع کن باشد اما سایر اجزا و قطعات جاروبرقی  قابلیت تعمیر را ندارند .

فروش اینترنتی قطعات جاروبرقی در سراسر ایران

شما میتوانید قطعات یدکی جاروبرقی های سامسونگ ، ال جی ، فلیپس ، آاگ ، الکترولوکس ، زیمنس ، بوش ، کنوود ، فلر ، پارس خزر ، ناسیونال ، پاناسونیک و … را بصورت مستقیم از سرویس برتر خریداری کنید . 

تمامی قطعات اصلی و اورجینال قطعات جاروبرقی شما میباشد و در سراسر ایران اگر دسترسی به فروشگاه قطعات یدکی جاروبرقی ندارید میتوانید سفارش خود را در سرویس برتر ثبت کنید . 

 

بدون دیدگاه on تعمیر جاروبرقی

دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود
لوگو