سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات چای ساز دلونگی

تعمیر چای ساز دلونگی

خرابی و اختلال در عملکرد چای ساز دلونگی ممکن است دیر یا زود اتفاق بیافتد ، در زمان خرابی چای ساز میتوانید برای تعمیر چای ساز دلونگی Delonghi با یکی از شعب نمایندگی تعمیرات چای ساز دلونگی در تهران تماس بگیرید ، هزینه تعمیر تقریبا 10 برابر کمتر از هزینه خرید یک چای ساز نو میباشد ، پس تعمیر همواره مقرون بصرفه تر از خرید یک چای ساز نو میباشد .

کلیه خدمات سرویس و تعمیر چای ساز دلونگی توسط سرویس برتر با ارائه گارانتی 3 الی 6 ماهه به مشتریان ارائه میگردد ، برای ثبت درخواست کافیست همین الان با شماره 67549-021 تماس بگیرید .

فهرست صفحه

تعمیر چای ساز دلونگی Delonghi

اولین مرحله برای تعمیرات چای ساز دلونگی عیب یابی میباشد ، عیب یابی باید بطور دقیق و توسط تعمیرکار متخصص چای ساز انجام شود زیرا مهم ترین مرحله عیب یابی میباشد .

ما در اینجا قصد داریم نحوه عیب یابی چای ساز دلونگی را بطور کامل به شما آموز دهیم با ما همراه باشید .

مشکلات و خرابی های چای ساز دلونگی

 • آب در چای ساز به جوش نمی آید
 • قسمت قوری چای ساز گرم نمیشود
 • چایساز بعد از جوشیدن آب قطع نمیشود
 • دکمه های چای ساز کار نمیکنند
 • چای ساز روشن نمیشود
 • چای ساز جرم گرفته است

این 6 مشکل از اساسی ترین خرابی های و مشکلات چای ساز های دلونگی میباشد که در نمایندگی تعمیرات چای ساز دلونگی ثبت شده است ، با ما در ادامه مطلب همراه باشید هر کدام از این موارد بطور جداگانه مورد نقد و بررسی قرار میگیرد .

عیب یابی نجوشیدن آب در چای ساز دلونگی Delonghi

زمانی که آب در چای ساز به جوش نمی آید باید طبق مراحل زیر قطعات مربوطه تست شوند .

 • المنت کتری : ممکن است المنت دچار اتصال کوتاه یا قطعی شده باشد ، همانطور که میدانیم المنت از رشته سیم های مقاوم در برابر جریان الکتریکی درست شده اند ، چنانچه در این سیم یک اتصالی یا یه قطعی رخ داده باشد آب در چای ساز بجوش نمی آید .
 • خرابی ترموستات : ترموستات نوعی سنسور حرارتی است که در زمان گرم شدن باعث قطع شدن جریان برق المنت میشود ، ترموستات از دو بی متال غیر همجنس تشکیل شده اند ، چنانچه دما در این بی متال ها افزایش پیدا کند در یک بیمتال تغییر شکل رخ میدهد و جریان الکتریکی قطع میشود .
 • سیم کشی : ممکن است سیم کشی در قسمت اتصال به ترموستات دچار قطعی یا سولفاته شده باشد در این حالت برق به ترموستات و نهایتا المنت نمیرسد .

رفع و تعمیر چای ساز دلونگی در صورت بروز این مشکل به راحتی قابل انجام است ، کافیست تلفن خود را بردارید و همین الان با تعمیرگاه مجاز چای ساز دلونگی ، نمایندگی تعمیرات دلونگی تماس بگیرید .

محفظه ترموستات : دمای آب توسط بخار آب و یک محفظه به ترموستات منتقل میشود ، ممکن است در اثر وجود جرم و رسوب در این محفظه بخار به ترموستات نرسد .

عیب یابی گرم نشدن قوری و نحوه تعمیر چای ساز دلونگی

سینی قوری نیز دارای المنت و سنسور میباشد ، ممکن است یکی از اتفاق های زیر برای دستگاه شما افتاده باشد .

 • المنت سوخته باشد .
 • سنسور کفی دچار اختلال شده باشد .
 • سیم کشی قطع یا معیوب باشد .

برای رفع این موارد و تعمیرات چای ساز با نمایندگی تعمیرات چایساز دلونگی تماس بگیرید .

دلیل قطع نشدن و تعمیرات چای ساز دلونگی Delonghi

در بسیاری از مواقع چای ساز بعد از جوشیدن بطور اتوماتیک قطع نمیشود ، این مشکل میتواند به یکی از دلایل زیر در دستگاه اتفاق بیافتد برای عیب یابی چای ساز دلونگی به ترتیب زیر قسمت ها را چک کنید .

 • محفظه بخار ترموستات : همانطور که در قسمت بالا گفتیم ممکن است محفظه بخار ترموستات دچار جرم گرفتگی یا رسوب آب شده باشد و نتواند بخار را به ترموستات منتقل کند ، اگر دستگاه شما رسوب گرفته اقدامات لازم جهت جرم گیری چای ساز را انجام دهید .
 • خرابی ترموستات : یکی از خرابی های ترموستات عدم قطع شدن بعد از جوشیدن آب میباشد ، چنانچه محفظه بدونه رسوب است و بخار آب به ترموستات میرسد برای تعمیر چای ساز دلونگی باید ترموستات تعویض شود .

برای رفع این مشکل با نمایندگی تعمیرات چای ساز دلونگی Delonghi تماس بگیرید .

عیب یابی دکمه و تاچ چایساز دلونگی

کار نکردن دکمه و تاچ در اکثر مواقع به علت نشتی آب و ورود آب به سینی چای ساز و در نهایت ورود آن به برد اصلی و دکمه ها میباشد .

دکمه و تاچ قابل تعمیر نمیباشند و در صورت خرابی برای رفع مشکل باید برد اصلی تعویض شود .

چرا چای ساز دلونگی روشن نمیشود ؟

زمانی که چای ساز دلونگی روشن نمیشود برای پیدا کردن علت روشن نشدن چای ساز به ترتیب مراحل زیر باید انجام شود .

دو شاخه برق : در بسیاری از مواقع قطع بودن دوشاخه میتواند باعث روشن نشدن چای ساز شود ، از متصل بودن دو شاخه به پریز برق مطمئن شوید .

کابل برق : ممکن کابل  متصل به چای ساز در اثر ورود ضربه یا تا خوردگی دچار قطعی شده باشد .

دکمه on/offe : یه ئکمه در قسمت پایین سینی چای ساز برای قطع و وصل کردن برق وجود دارد ، مطمئن شوید این دکمه در حالت on قرار دارد .

خرابی برد : چنانچه از سالم بودن تمامی موارد بالا مطمئن هستید باید به سراغ برد الکترونیکی رفت ، برای تعمیر برد چای ساز دلونگی Delonghi میتوانید با یکی از شعب ما در سراسر تهران تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *