logo

نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر

نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر

اگر لباسشویی حایر ما از کار افتاده یا عملکرد ضعیفی نسبت به قبل دارد ، یا در قسمتی از کار متوقف میشود برای  سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی حایر با یکی از شعب  تعمیرگاه مجاز نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر تماس بگیرید .

شما میتوانید به صورت تلفنی از راهنمایی و مشاوره کارشناسان سرویس برتر بهرهمند شوید و بطور کامل از مراحل تعمیر لباسشویی حایر مطلع شوید ، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید .

خدمات لباسشویی های حایر توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب تعمیر ماشین لباسشویی حایر در منزل انجام میگردد ، بالا رفتن سرعت عمل و نظارت بر تعمیرات تعمیرکاران از مزایای این طرح میباشد .

مشکلات در لباسشویی حایر میتواند یکباره اتفاق بیافتد ، یا به مرور زمان و به علت بی توجهی شما به تغییرات در عملکرد ماشین لباسشویی نمایان شود .

سرویس برتر به شما پیشنهاد میکند در صورت هرگونه تغییرات در کارکرد لباسشویی سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید ، این کار باعث کمتر شدن هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی و جلوگیری از صدمه دیدن سایر نواحی میباشد .

معیوب شدن و از کار افتادن لباسشویی برای ما شناخته شده میباشد ، از آنجایی که روزانه سرویس های زیادی برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر انجام داده ایم به مشکلات آن واقف شده ایم .

این مشکلات به ترتیب بیشتر تکرار سرویس ، به شرح زیر میباشد .

  • صدای غیر طبیعی : تق تق ، جیر جیر ، سابیده شدن دو تکه آهن در دور خشک کن
  • لرزش های شدید ،جابجا شدن لباسشویی از جای خود
  • روشن نشدن ، خاموش شدن در حین کار ، بوی سوختگی و کارنکردن لباسشویی
  • تخلیه نشدن آب ، ماندن آب در لباسشویی ، بوی نم آب از لباسشویی
  • وارد نشدن آب برای شستشو ، آبگیری نکردن برای شروع کار لباسشویی
  • خارج شدن آب از زیر لباسشویی ، جاپودری ، کناره های درب
  • کثیفی لباس ها و بوی ناخوشایند بعد از شستشوی لباسشویی
  • پرشدن بیش از حد آب داخل لباسشویی
  • قفل شدن درب و باز نشدن آن برای خروج لباس ها از لباسشویی
  • شکستگی شیشه درب ، پاره شدن لاستیک ، پوسیدگی لاستیک

برای رفع و تعمیر این مشکلات حتما با نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر تماس بگیرید .

صدا ولرزش در لباسشویی معمولا با هم بوجود می آیند ، این مشکل در اکثر لباسشویی ها بعد از 3 تا 7 سال نمایان میشود .

اما این مشکل از کجاست ؟

این مشکل بطوره عمده از بلبرینگ ، کاسه نمد ، شفت ، پمپ تخلیه و کمک های لباسشویی میباشد .

بلبرینگ ها در اثر ورود آب از کاسه نمد ممکن است زنگ بزند و در موعد زودتر از عمر مفید خود با مشکل روبرو شوند و مارا مجبور به تعمیر ماشین لباسشویی حایر کنند .

اما کمک ها بیشر در اثر سنگینی وزن لباسهای درون لباسشویی خراب میشوند ، عدم توجه به لرزش لباسشویی یکی دیگر از عوامل خرابی بلبرینگ میباشد .

اگر در همان ابتدای مشاهده لرزش با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر تماس بگیرید طبیعتا هزینه های کمتری بابت قطعات پرداخت خواهید کرد .

لباسشویی های حایر در مدل های اتومات و نیمه اتومات میباشند ، در مدل های اتومات عمدتا برد الکترونیکی باعث روشن نشدن لباسشویی حایر میشوند و در مدل های نیمه اتومات این مشکل مربوط به تایمر مکانیکی میباشد .

برد های الکترونیکی اغلب به علت نوسان برق و سوختن یک قطعه الکترونیکی معیوب میشوند ، برای تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی حایر باید برد و سیم کشی به تعمیرگاه لباسشویی حایر منتقل شود .

تایمرهای مکانیکی علاوه بر نوسان دارای استهلاک میباشند و ممکن است نیاز به سرویس داشته باشند ، سرویس و تعمیر تایمر نیز در کارگاه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر انجام میشود .

اگر آب وارد لباسشویی نشود ، لباسشویی کار نخواهد کرد ، اولین مرحل برای شروع شستشوی لباس ها آبگیری میباشد .

مواردی چون شیر برقی ، هیدرواستات ( سنسور آب ) ، برد و تایمر در این مشکل تاثیر گذار میباشند .

برای رفع این مورد باید دستگاه توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر عیب یابی شود ، تقریبا 90% تعمیرات این مورد در محل انجام میشود و نیازی به جابجایی نمیباشد .

هرچقدر زمان استفاده شما از لباسشویی بیشتر باشد ، این مشکل شدیدتر و مشهود تر میباشد ، علت اصلی این مشکل عدم سرویس ماشین لباسشویی حایر میباشد .

آخرین باری که لباسشویی را سرویس کرده اید را بیاد می آورید ، در اکثر موارد اصلا به این موضوع توجهی نمیشود و تا زمانی که این مشکل تبدیل به یک مشکل بزرگتر شود ، شما اقدام به سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی حایر نمیکنید .

جرم آب و رسوبات داخل ماشین لباسشویی به مرور زمان باعث حل نشدن مواد شوینده در لباسشویی و در نهایت کثیفی لباس ها میشود .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر به شما پیشنهاد میکند حتما نسبت به سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی اقدام کنید تا با این مشکل روبرو نشوید .

فهرست
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فرم درخواست خرابی آنلاین

لطفا فرم زیر را کامل کنید و برای ما ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

فرم درخواست خرابی

لوگو