نصب و راه اندازی ، سرویس ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور از 0 تا 100 با نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران در کمتر از یکساعت در منزل شما انجام میشود .

در ادامه به توضیح نحوه سرویس پکیج ایران رادیاتور ، زمان بندی برای تعمیر و نحوه ثبت درخواست میپردازیم تا انتهای مقاله را مطالعه کنید تا اطلاعات جامع و کاملی از نمایندگی پکیج ایران رادیاتور را بدست آورید .

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

پکیج های ایران رادیاتور رسوب آب ، نوسان برق ، کم شدن فشار آب و حساس بودن دستگاه برای ما پیش می آید .

سرویس پکیج ایران رادیاتور در زمان مناسب میتواند در صرف هزینه های بالای تعمیرات بی نیاز کند ، هزینه سرویس به مراتب کمتر و مقرون بصرفه تر از تعمیر پکیج ایران رادیاتور میباشد .

پس اگر تا بحال اقدام به سرویس نکرده اید همین الان با ما تماس بگیرید .

مشکلات در پکیج ایران رادیاتور

جالب است بدانید : اکثر مشکلات بوجود آمده در پکیج های ایران رادیاتور تکراری میباشند ، یا به زبان دیگر این مشکلات بسیار تکرار میشوند اما چرا این اتفاق می افتد ؟

خرابی های پکیج ایران رادیاتور به گفته مشتریان به ترتیب عبارت اند از :

  • آب شیر گرم نمیشود اما شوفاژ ها گرم هستند
  • آب شیر بعد از چند ثانیه سرد میشود و شعله پکیج خاموش میشود
  • آب شیر گرم اما شوفاژها سرد هستند .
  • پکیج خاموش شده و هیچ علامتی برروی صفحه نمایش ظاهر نمیشود
  • از زیر پکیج آب خارج میشود یا پکیج آبریزی دارد
  • پکیج در حین کار صدای غیر طبیعی و بلندی میدهد
  • تغیر حالت از حالت تابستانه به زمستانه امکان پذیر نیست

این 7 مورد از پرتکرار ترین سرویس های ثبت شده در نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتورمیباشد که تا به امروز ما با آن ها سر و کار داشته ایم .

به احتمال زیاد شما نیز با یکی از مسائل بالا روبرو هستید .

تعمیر مبدل پکیج ایران رادیاتور

آیا مبدل پکیج را میتوان تعمیر کرد ؟

در پاسخ به این سوال میتوان گفت بله ، اما در صورت تعمیر مبدل امکان بروز مشکل در مبدل وجود دارد ، سرویس برتر به شما پیشنهاد میکند در صورت سوراخ شدن مبدل آنرا تعویض کنید .

زیرا سوراخ شدن مبدل در اثر پوسیدگی لوله ها بوجود می آید ، امکان پوسیدگی در دیگر نقاط هم با در صد بالایی وجود دارد ، پس آنرا تعویض کنید .

چرا مبدل حرارتی پکیج ایران رادیاتور خراب میشود ؟

توجه نکردن به سرویس پکیج ایران رادیاتور و جرم گرفتن لوله های مبدل در ابتدا باعث افزایش انرژی مصرفی برای گرم کردن آب میشود و در نهایت قدرت خورندگی جرم باعث سوراخ شدن مبدل خواهد شد .

جرم گیری و اسید شویی پکیج ایران رادیاتور هر 6 تا 12 ماه یکبار باید انجام شود تا هم راندمان دستگاه افزایش پیدا کند ، هم سلامت مبدل حفظ شود .

برای اسید شویی و جرم گیری پکیج بوتان با نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید .

تعمیرات اتصالات پکیج بوتان

یکی از دلایل آبریزی پکیج بوتان میتواند مربوط به واشر ها و شیلنگ ها باشد ، در صورتی که شیلنگ ها فرسوده شده باشند بسیار کار آسان است ، حتی میتوانید خودتان آنرا تعویض کنید .

اما واشر ها و دیافراگم نیاز به تخصص در تعمیر پکیج ایران رادیاتور و تجربه کافی میباشد ، که حتما باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور انجام شود .

هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

هزینه سرویس و تعمیر ایران رادیاتور بسیار گسترده میباشد و نمیتوان آنرا قبل از بازدید و کارشناسی تخمین زد .

بعنوان مثال آبریزی از زیر پکیج ایران رادیاتور میتواند به علت پارگی یک شیلنگ ساده باشد که با هزینه 70 تا 80 هزار تومانی برطرف میشود ، همین مشکل ممکن است از مبدل حرارتی باشد که قیمت قطعه آن بین 1 تا 1.5 میلیون میباشد .

هزینه بازدید و کارشناسی در تهران مبلغ 70/000 هزار تومان برای تمام مناطق میباشد .

در صورت تعمیرات مبلغ 35/000 هزار تومان بابت هزینه کارشناسی کسر و بجای آن اجرت سرویس به فاکتور اضافه میشود .

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

سرویس برتر در حال حاضر در سطح تهران خدمات تعمیر پکیج را ارائه میکند ، اگر ساکن شهرستان هستید برای اطلاعات نمایندگی بوتان میتوانید با 118 تماس بگیرید .

اگر در شهرستان شما مشکل تامین قطعات یدکی پکیج ایران رادیاتور را دارید میتوانید با توجه به مشخصات قطعه معیوب ، قطعه یدکی را از ما تهیه کنید .

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد

شانزده + 18 =