سرویس برتر

سرویس برتر

برنامه های ماشین لباسشویی ال جی

معنی کلمات روی لباسشویی ال جی

میخواهید بدانید معنی کلمات لباسشویی ال جی چیست ؟ آیا میخواهید از بهترین برنامه برای شستن لباس ها استفاده کنید ؟ در این مقاله از 0 تا 100 برنامه های ماشین لباسشویی ال جی به همراه نکات کلیدی و طرز استفاده از آن  تشریح شده است .

انتخاب برنامه مناسب برای شستشو میتواند شما را در یک شستشوی با کیفیت و بی نقص یاری کند ، برنامه های مختلف برای لباس های مختلف طراحی شده اند ، در ادامه مطلب با سرویس برترهمراه باشید .

فهرست صفحه

طرز کار با ماشین لباسشویی ال جی LG

طرز کار برای ماشین لباسشویی ها توسط یک دفترچه راهنما داخل کارتن ماشین لباسشویی موجود میباشد ، حالا امکان دارد این دفترچه به زبان انگلیسی یا زبان های دیگر ( بجز فارسی ) باشند .

ما در این صفحه قصد داریم مفاهیم زیر را برای شما توضیح دهیم

 • معنی کلمات ماشین لباسشویی ال جی 
 • انتخاب برنامه مناسب ماشین لباسشویی ال جی
 • چه لباس هایی را نباید با ماشین لباسشویی ال جی شست 
 • چگونه عمر لباسشویی را افزایش دهیم 

معنی کلمات روی ماشین لباسشویی ال جی LG

 • POWER : قدرت ( در لباسشویی به دکمه ای که برای روشن شدن استفاده میشود )
 • Start & Pause : شروع و متوقف کردن ( بعد از انتخاب برنامه شستشو لباسشویی ال جی توسط این دکمه میتوان دستگاه را بکار انداخت و متوقف کرد )
 • Temp : دما ( انتخاب دمای مناسب یکی دیگر از آموزش های استفاده از لباسشویی ال جی مباشد با این دکمه میتوانید دما را از 30 تا 90 درجه سانتیگراد تغییر دهید )
 • Spin : چرخش ( معتی spin در لباسشویی ال جی سرعت چرخش موتور در دور خشک کن میباشد و از 400 تا 1200 دور متغییر میباشد )
 • Child Lock : قفل کودک ( با فشار دادن این دکمه صفحه نمایشگر و دکمه های انتخاب برنامه شستشوی لباسشویی ال جی قفل میشوند و با فشردن مجدد 3 ثانیه ای دوبار قفل باز میشود )
 • Crease Care : مراقبت از چین و چروک (
  بعضی از لباسها به دلیل جنسی که دارند زود چروک میشوند. برای جلوگیری از چین و چروک لباسهای خود می توانید این گزینه را انتخاب کنید.
  آموزش برنامه های ماشین لباسشویی ال جی )

برنامه های ماشین لباسشویی ال جی LG

لباسشویی های ال جی دارای قابلیت های بسیاری میباشند ، در این دستگاه از برنامه های مختلف جهت استفاده های مختلف در نظر گرفته شده است .

به عنوان مثال زمانی که شما میخواهید یک لباس با جنس کتان را بشویید با زمانی که میخواهید یک پرده یا کاپشن شمعی را بشویید از مدل های مختلفی جهت شستشو باید استفاده کنید .

برنامه ها در لباسشویی با کم و زیاد شدن آب ، مایع ، سرعت چرخش و دور خشک کن بوجود می آیند .

فرض کنید شما میخواهید بصورت دستی یک شلوار جین را بشویید در این حالت از آب بیشتری جهت رفع کثیفی استفاده میکنید .

در مقابل زمانی که میخواهید یک لباس با جنس شمعی را شستشو دهید از آب کمتری استفاده میکنید.

لباسشویی شما دقیقا مانند شما عمل میکند و در برنامه های مختلف لباسشویی ال جی این موارد با حساسیت بیشتری رعایت میشود تا بهترین شستشو را داشته باشید .

معنی و نحوه استفاده از برنامه QUICK ماشین لباسشویی ال جی

این برنامه شستشوی لباسشویی ال جی برای لباسهای نسبتا کثیف بکار میرود ( Quick )

اگر لباس های کثیف رنگی را که زیاد کثیف و چرک نمیباشند را میخواهید بشویید این برنامه مناسب کار شماست و در 30 دقیقه لباس های شما را تمیز خواهد کرد .

 

نحوه استفاده از برنامه Intensive لباسشویی LG

برنامه متمرکز (Intensive )
از این برنامه زمانی می توانید استفاده کنید که لباسهایی داشته باشید که دارای کثیفی سطحی هستند. همچنین این روش برای جلوگیری از چرک مرد شدن لباسهای شما بهترین گزینه می باشد.

طرز استفاده از برنامه Duvet ماشین لباسشویی ال جی

برنامه ی مناسب برای شستن پتو،ملحفه و الیاف های مصنوعی( Duvet )

انتخاب  به جا و به موقع از این برنامه کمک بزرگی است برای هر چه بهتر شستن ملحفه، پتو ، مخمل و از این قبیل الیاف ها که با استفاده از قدرت آب بیشتر مانع از باقی ماندن مواد شوینده درآنها می شود. وجود مواد شوینده در الیاف ممکن است باعث آلرژی و اگزما در بلند مدت شود.برای طول عمر بیشتر و صدمه ندیدن لباسشویی بهتر از از شستن پتو در آن خودداری کنید. مگر اینکه دستگاه شما دارای ظرفیت بالایی باشد که برای شستشوی پتو مناسب است

طرز کار با برنامه mix در لباسشویی ال جی

برنامه ی مختلط یا مخلوط (Mix)
زمانی که هرکدام از لباسهای رنگی یا سفید به آن حد نرسیده است که بتواند ظرفیت یک دوره از لباسشویی را پر کند می توانید از این برنامه استفاده کنید.با استفاده از این برنامه می توانید همزمان لباسهای رنگی و سفید را در ماشین لباسشویی بیندازید. فقط حواستان باشد لباسی که رنگ پس می دهد را به هیچ وجه با دیگر لباسها مخلوط نکنید .

برنامه کاربردی Dark Wash ماشین لباسشویی LG

برنامه مخصوص لباسهای تیره ( Dark Wash )
جین و لباسهای تیره خود را می توانید با این برنامه به خوبی بشویید. به دلیل رنگ اینگونه لباسها امکان ماندن مواد شوینده و بور شدنشان وجود دارد. برای جلوگیری از بور شدن لباسهای تیره و همچنین انتخاب دما و چرخش مناسب بهترین گزینه شستشو انتخاب این برنامه می باشد .

برنامه Cotton لباسشویی ال جی

برنامه مخصوص لباسهای نخی و کتان (Cotton)
این نوع جنس لباسها بخاطر حساسیتی که دارند باید در شستشوی آنها دقت لازم را انجام داد.با انتخاب این برنامه می توانید با خیال آسوده حوله، تی شرت و لباسهای پنبه ای و نخی و کتان خود را بشویید

شستشوی لباس های پشمی با برنامه wool

برنامه مخصوص لباسهای پشمی ( Wool )
شستن لباسهای زمستانی با ماشین لباسشویی همیشه از دغدغه های ما بوده است. نگرانی شستشوی این گونه لباسها که نکند پس از شستشو گشاد ویا اینکه از بین برود باعث میشد که از شستن آنها با لباسشویی خودداری کنیم و لباسهای خود را به اطوشویی بسپاریم. خوشبختانه ال جی این نگرانی را با این برنامه کاملا از بین برده است و می توان بدون نگرانی و تنها با انتخاب این برنامه لباسهای پشمی و کاموایی خود را به راحتی با باماشین لباسشویی ال جی بشوییم

استفاده از برنامه Easy Care لباسشویی ال جی

 برنامه اطو کشی آسان ( Easy Care )
زمانی که میخواهید از این برنامه استفاده کنید به یاد داشته باشید که لباسهای مختلف را برای این برنامه در نظر بگیرید. این برنامه برای لباسهای نازک و ظریف کاربرد ندارد و بهتر است لباسهایی از جنس پنبه ،بلوز و تی شرت را انتخاب کنید که برای شستشوی ملایم مناسب است.
در این مقاله سعی خود را کردیم که با بهترین نکات و مهمترین آنها در آموزش برنامه های ماشین لباسشویی ال جی قدمی برداشته باشیم .
در صورت مشاهده هرمشکل و یا درخواست مشاوره می توانید از کادر حرفه ای ما کمک بگیرید و یقین داشته باشید در اسرع وقت پاسخگویی شما خواهیم بود .

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *