تعمیرگاه مجاز نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران و کرج آماده نصب و راه اندازی ، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شما در محل میباشند .

 

ما بواسطه اعتماد و اطمینان به تخصص تعمیرکاران و همچنین استفاده از قطعات با کیفیت در سرویس ظرفشویی ال جی ، دستگاه شما را بمدت 6 ماه گارانتی میکنیم .

 

قرص ، نمک ، جلا دهنده و جرم گیر اصلی ظرفشویی ال جی را میتوانید بصورت عمده و تکی از ما خرید کنید ، ارسال به شهرستان توسط تیپاکس انجام میشود و در تهران و کرج توسط پیک

تمامی سرویسکاران و تعمیرکاران با رعایت اصول بهداشتی در منزل شما اقدام به تعمیر و سرویس دستگاه شما میکنند .

از طریق تماس تلفی و فرم ثبت درخواست آنلاین میتواند درخواست مشاوره ، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی LG را با ما در میان بگذارید

بعد از ثبت موفق درخواست شما ، تعمیرکار یا سرویسکار با شما تماس میگیرد و در صورت نیاز برای بازدید دستگاه با شما هماهنگی لازم را انجام میدهد .

بیش از 95% موارد در محل و در حضور شما انجام میگردد ، مگر در موارد خاصی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد .

هر خدماتی که توسط کارشناسان سرویس برتر انجام میشود بصوت کتبی در فاکتور درج میشود ، همچنین ضمانت 6 ماهه در انتهای فاکتور درج شده است .

ما در اینجا لیستی از مشکلات و خرابی های ماشین ظرفشویی ال جی را برای شما آماده کرده ایم .

اگر با یکی از این علائم روبرو شدید حتما نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایید تا به سایر قسمت های دستگاه شما آسیبی وارد نشود .

برطرف کردن این موارد توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در منزل انجام میگردد .

02126314336

02122339051

02144749366

02144646797

02177975075

02133321373

02188201350

02155849571

02166190377

عیب یابی و تشخیص صحیح مشکل میتواند کاررا بسیار ساده کند ، اما این سادگی حاصل آموزش درست و تجربه عملی تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ال جی میباشد .

تعمیر برد ماشین ظرفشویی ال جی در منزل قابل انجام نمیباشد ، زیرا نیاز به دستگاه شبیه ساز و قطعات الکترونیکی میباشد ، همچنین مهندسین الکترونیکی بسیار محدود میباشد و این کار بسیار تخصصی است .

ازجمله خدمات تعمیر برد اکترونیکی ماشین ظرفشویی LG میباشد .

جت پمپ در بسیاری از مواقع قابل تعمیر میباشد و تنها در موارد خاصی نیاز به تعویض آن میباشد .

تشخیص تعمیر یا تعویض جت پمپ توسط تعمیرکار انجام میشود ، الویت تعمیرکاران با تعمیر قطعه میباشد ، اما در برخی اوقات تعمیر کارساز نخواهد بود و فقط برای مدتی میتواند مشکل را برطرف سازد .

یا زمانی جت پمپ دارای فرسودگی شده است و دیگر قطعات آن نیز در معرض آسیب میباشند ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ترجیح میدهد یکبار کار را بصورت صحیح انجام دهد .

 

این مشکل در ظاهر بسیار ساده است ، اما در واقع یک مشکل پر دردسر میباشد .

آبریزی اگر از اتصالات باشد به سادگی قابل رفع میباشد و در منزل انجام میشود ، اما اگر آبریزی از بدنه ماشین ظرفشویی باشد نیاز به چندین بار تست بعد از برطرف شدن دارد .

زیرا زمانی که بدنه شما نشتی پیدا میکند یعنی دچار پوسیدگی شده است ، و پس از رفع ان باید مطمئن شد که دیگر نقاط بدنه دچار این مشکل نمیشوند .

پوسیدگی معمولا در کف ماشین ظرفشویی بوجود می آید .

در صورت مشاهده پوسیدگی دستگاه شما باید به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی منتقل شود

رضایت کامل مشتریان

 

تکنسین متخصص و مجرب

 

شعبه در مناطق 22 گانه تهران

مشترک فعال در تهران

در حال حاضر باتوجه به گسترش ارتباطات و فضای مجازی ، دسترسی به تعمیرگاه ماشین ظرفشویی ال جی بسیار ساده و آسان شده است .

ساکن هرکدام از مناطق تهران و کرج که باشید کافیست با یکی از شعب ما تماس بگیرید تا به نزدیکترین سرویسکار ظرفشویی ال جی دسترسی داشته باشید .

ثبت نظر میتوانند ما رو دز بهبود کیفت خدمات یاری کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *