سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز و اسپرسو ساز مباشی

تعمیرات اسپرسو ساز مباشی

سرویس و تعمیر قهوه ساز و  اسپرسو ساز مباشی یکی از نیاز های افرادی است که از این دستگاه در منزل یا کافی شاب استفاده میکنند ، از همین روی مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه قهوه و اسپرسو ساز مباشی در تهران در دسترس شماست ، تا در کمترین زمان بتوانید خدمات سرویس و تعمیر را به راحتی دریافت کنید .

قهوه و اسپرسوساز مباشی دستگاهی است که می توانید برای تهیه نوشیدنی های تلخ از آن استفاده کنید. نام اسپرسو از این دستگاه گرفته شده است. اسپرسو قهوه ی غلیظ با کافئین بالا در زمانی که آب جوش با فشار بالا از سبد پرتافیلتر که قهوه در آن قرار دارد گذشته و روی آن را با خامه و کرم تزیین می کنند. اسپرسو ساز قابلیت درست کردن نوشیدنی های دیگر مانند کاپوچینو و… دارد.

فهرست

تعمیرات دستگاه اسپرسو ساز مباشی

اسپرسوساز مباشی مانند هر دستگاه دیگری دچار مشکلاتی می شود. با آگاهی از طرز مراقبت و آشنایی با مشکلاتی که برای اسپرسو ساز بوجود می آید می توانید در حد امکان مشکلات آن را رفع نمایید. اگر اسپرسوساز مباشی شما دچار مشکل شد، می توانید با کمک گرفتن از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی که دارای تعمیرکاران متخصص در این زمینه می باشد یاری بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 67549-021 نیز میتوانید تماس بگیرید  .

چه زمانی به تعمیر اسپرسو و قهوه ساز مباشی نیاز داریم  : 

 • زمانی که اسپرسو یا قهوه دم می کشد، دستگاه آن را گرم نگه نمی دارد.
 • اسپرسو ساز گرم نمی شود.
 • لامپ خبر کار نمی کند و دچار مشکل شده است.
 • قهوه موجود در دستگاه می جوشد.
 • زمانی که آب گرم می شود و حرارت آن بالا می رود از لوله وسط دستگاه خارج نمی شود.
 • خرابی و ایجاد مشکل در ترموستات المان که وظیفه آن گرم کردن است ، خوب کار نمی کند و خراب شده است.
 • المان دم کننده از کارافتاده است .
 • اسپرسوساز مباشی با سروصدای زیادی همراه است.
 • دستگاه روشن نمی شود.

شاید با وجود بعضی از این مشکلات همچنان بتوانید از دستگاه استفاده کنید ، اما به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید زیرا باعث خرابی و آسیب به سایر قطعات دستگاه شما میشود .

رفع صدای زیاد و تعمیرات اسپرسو ساز مباشی در تهران

قهوه ساز و اسپرسو ساز ها در حالت عادی صدای زیادی دارند ، اما افزایش این صدا و بالا رفتن صدای آن هشداری برای خرابی دستگاه میباشد و در صورت مواجهه با آن حتما باید برای تعمیرات قهوه و اسپرسو ساز مباشی اقدام کنید .

اگر در زمان استفاده از دستگاه ، با سرو صدای غیرطبیعی و ناهنجاری مواجه شدید، هشداری جدی است که نباید از آن غافل شوید ، در بیشتر مواقع وجود سرو صدا در اسپرسوساز مربوط به خراب شدن و آسیب دیدن پمپ آب است .

علت گرم نبودن قهوه دمی و نحوه تعمیر اسپرسو ساز مباشی

در هنگام نوشیدن اسپرسو متوجه شدید که نوشیدنی شما آنطور که باید گرم باشد ، گرم نیست به شما آلارم خرابی دستگاه را می دهد.
گرم نگه داشتن اسپرسو یا قهوه به عهده المنت آن است. گرم نبودن نوشیدنی شما پس از دم کشیدن ، می تواند از نشانه های خراب بودن المنت اسپرسوساز باشد.

دراولین فرصت برای تعمیرات قهوه و اسپرسوساز مباشی اقدام کنید ، مزیت رسیدگی سریع و به موقع این است که بیشترمواقع المنت فقط نیاز به تعمیردارد و راحتی مشکل آن رفع می شود ، اما توجه نکردن به علائم و استفاده مداوم از دستگاه ، باعث می شود المنت اسپرسوساز بسوزد و نیاز به تعویض داشته باشد .

مسلما تعویض هزینه ای بیشتر از تعمیر را به همراه خواهد داشت برای دریافت خدمات سرویس و تعمیر قهوه و اسپرسو ساز مباشی با شماره 6754-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت درخواست آنلاین ، درخواست خود را ثبت کنید .

نکات نگهداری و جلوگیری از خرابی های اسپرسو و قهوه ساز مباشی

نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز قهوه و اسپرسوساز مباشی در سراسر تهران همراه شما هستند تا در کمترین زمان و در اسرع وقت بتوانند خدمات لازم و مورد نیاز شما را انجام دهند.

ضرب المثل پیشگیری بهتر از درمان است را مطمئنا شنیده اید ، استفاده صحیح و رعایت نکات در نگهداری اسپرسوساز مباشی ، علاوه بر اینکه عمر دستگاه شما را افزایش می دهد ، همچنین خراب شدن آن را به تعویق می اندازد. با ما همچنان همراه باشید تا راههای مراقبت از اسپرسوساز مباشی را باهم فرا گیریم .

 1. اسپرسوساز دارای یک سبد فیلتر می باشد ، در زمان استفاده از آن بهتر است سبد را با آب گرم بشویید. شستشوی سبد فیلتر با آب گرم باعث می شود رسوباتی که در دستگاه وجود دارد از بین برود.
 2. آبی که در فیلتر قرار دارد را مرتب و در زمان مشخص عوض کنید .
 3.  بعضی از قطعه های اسپرسوساز مباشی قابلیت جدا شدن از یکدیگر را دارند. به صورت روتین و برنامه ریزی شده هر چند وقت یکبار آنها را از یکدیگر جدا کرده و خوب بشویید.شما بخوبی از این مسئله آگاه هستید که در هر بار استفاده از دستگاه ، مقداری اسپرسو دربین قطعات آن باقی می ماند. با وجود اسپرسو در دستگاه و رسوب و نفوذ آن به داخل دستگاه ، عملکرد آن دچار مشکل شده و باید کاری برای تعمیراسپرسوساز مباشی خود انجام دهید.
 4.  فراموش نکنید بعد از هر بار استفاده از دستگاه آن را خاموش کنید. خاموش نکردن اسپرسوساز طول عمر آن را کم می کند. چون دستگاه شما به استراحت نیاز دارد و خاموش کردن آن ، از گرم شدن بی دلیل اسپرسوساز جلوگیری می کند.
 5.  هد موجود در دستگاه را بعد از هر بار استفاده تمیز کنید.
 6.  پس از هر بار استفاده از اسپرسوساز ، نازل بخار را تمیز کنید .
 7.  از مشکلات رایجی که تعمیرات اسپرسوسازمباشی شما را جلو می اندازد، اختلال و مشکلاتی است که سرمنشاء آن وجود رسوب در دستگاه است. برای جلوگیری از رسوب نگرفتن اسپرسوساز، بهتر است از آب تصفیه شده استفاده کنید ، آبهای شهری معمولا سخت و پراز املاح می باشند که بی شک دستگاه شما را با مشکل مواجه می کنند .
 8. یکی از بهترین روشهای تمیز کردن اسپرسوساز مباشی این است که مخزن آب دستگاه را از آب گرم و مواد شوینده پرکنید. دیگر نیازی نیست داخل فیلتر آن چیزی بریزید ، دستگاه را روشن کنید تا مانند گذشته کار کند، با انجام اینکار تمام مواد باقی مانده در دستگاه از آن خارج می شود و اسپرسوساز شما خوب شسته می شود .

گارانتی خدمات سرویس و تعمیر اسپرسو ساز و قهوه ساز مباشی

همواره نگرانی از بابت بروز مشکل مجدد یا ایجاد مشکلات جدید پس از تعمیر قهوه ساز مباشی یکی از دغدغه ها اصلی بوده است ، سرویس برتر برای رفع این مشکل تمامی خدمات و قطعات مصرفی در تعمیر اسپرسو ساز و قهوه ساز مباشی را بمدت 6 ماه گارانتی و پشتیبانی رایگان میکند .

مدت زمان گارانتی در فاکتور خدماتی سرویس برتر بصورت کتبی درج میشود . 

۱۲ پاسخ

 1. درود وقت بخیر
  خداقوت.یک هفته است اسپرسوساز مباشی ۲۰۴۵ خریدم بعد سه روز استفاده چراغ بخار و کافی همزمان چشمک میزند .مشکل دسنگاه کجاست؟

 2. سلام و خداقوت.یک هفته است اسپرسوساز مباشی ۲۰۴۵ خریدم بعد سه روز استفاده چراغ بخار و کافی همزمان چشمک میزند .مشکل دسنگاه کجاست؟

 3. سلام
  من اسپرسوساز مباشی ۲۰۲۳ دارم. دما بیش از اندازه لازم میشه و وقتی که آب به جوش میاد برای لحظه کوتاهی چشمک زدن چراغ متوقف میشه و بعد شروع به چشمک زدن سریع میکنه. بعد از عصاره گیری هم بخار آب از دستگاه خارج میشه

 4. باسلام من دستگاه مباشی ۲۰۵۱ دارم تک شات عصاره گیری انجام می‌دهد اما دبل فقط مرحله اول عصاره گیری انجام می‌شود به مرحله بعد نمی‌رود و دستگاه عصاره گیری نمی‌کند لطفا راهنمایی کنید

 5. باسلام
  دستگاه من مباشی مدل ۲۰۲۰ هست زمانی که دستگاه را روشن میکنم چراغ چشمک زن قطع نمیشود و هنگام استفاده درجه فشار بالا نمیرود و تب خروج پیدا نمیکند
  ممنون راهنمایی بفرمایید

  1. با سلام کاربر گرامی ، چراغ چشمک زن نشان دهنده آماده شدن آب جوش میباشد ، زمانی که این اتفاق می افتد یعنی مراحل جوشیدن آب انجام نمیشود ، برای تعمیر اسپرسو ساز مباشی خود با یکی از شعب ما تماس بگیرید .

  2. سلام
   من هم این مشکل را داشتم.
   در بالای دستگاه رو باز کردم و یکی از سوکت ها که درآمده بود را جا زدم.
   مشکل حل شد.

 6. سلام وقت بخیر …من ۳ روز که یه دستگاه ۲۰۲۳ خریدم وقتی از تک کاپ استفاده میکنم فنجان رو خیلی پر میکنه حدود ۲۵ ثانیه ازش قهوه میاد چکار کنم؟؟

 7. سلام
  ابتدا فکرکنم شلنگ داخل بویلر از جایش خارج شده بود چون آب جوش از بغل دستگاه بیرون سرازیر بود ولی چند روز پیش یک صدای خفیف تق تق شنیده شد که با قطع برق این صدا قطع میشد در هرحال الان هیچ عملکردی نداره

 8. سلام وقت بخیر
  دستگاه من مباشی ۲۰۳۲ هستش ، تازه هم خریدم شاید کلا ۴ بار باهاش کار کردم ولی دوروزه ک از زیر نشت آب داره زیاد ، مشکلش چیه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *