سرویس برتر

تعمیر چای ساز میگل

تعمیر چای ساز میگل در سرویس برتر توسط تعمیر کاران مجرب و با قطعات با کیفیت به همراه گارانتی 6 ماهه انجام می شود .

نمایندگی تعمیرات چای ساز میگل تمام تلاش خود را می کند تا خدمات و تعمیرات چای ساز میگل شما را به بهترین نحو ممکن و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد .

برای ثبت درخواست کافی است با شماره 02167549 تماس بگیرید .

تعمیر چای ساز میگل
فهرست صفحه

تعمیرات چای ساز میگل

هنگامی که چای ساز میگل شما دچار مشکل شد می توانید به جای خرید چای ساز جدید به فکر تعمیر چای ساز میگل خود باشید . با توجه به شدت تورم در ایران ، هزینه تعمیر بسیار به صرفه تر از خرید چای ساز جدید می باشد .

علاوه بر آن خرید یک چایساز جدید به محیط زیست آسیب شدیدی می زند . برای ساخت یک چای ساز جدید منابع طبیعی زیادی استفاده می شود . شاید تعویض یک چای ساز به چشم نیاید اما تصور کنید هر خانوار سالیانه یک چای ساز  جدید خریداری کند .

کتری های برقی برای اولین بار در انگلستان فروخته شد که مدل های اولیه المنت ها در آب غوطه ور نبودند . در سال 1992 مدل هایی طراحی کردند که المنت در آب غوطه ور می شود که کارایی چای ساز را بیشتر کرده است .

اولین چای ساز تمام اتوماتیک در سال 1995ساخته شد که با به جوش آمدن آب ، ترموستات خم شده و قطع می شود . در اکثر چای سازهای جدید این قابلیت وجود دارد زمانیکه آب به جوش رسید به طور اتوماتیک قطع شود تا به دستگاه آسیب وارد نشود .

مشکلات رایج در چای ساز میگل

چای شاز شما امکان دارد با مشکلاتی مواجه شود که نیاز به تعمیر چای ساز میگل خود پیدا کنید که بهتر است این مشکلات را بشناسید تا برای تعمیرات چای ساز میگل اقدام کنید . این مشکلات را به ترتیب برای شما توضیح خواهیم داد .
مشکلات رایج در چای ساز میگل
 • چای ساز روشن نمی شود
 • کتری چای ساز داغ نمی شود
 • چای ساز بطور مداوم کار می کند
 • وجود نشتی و آبریزی از کف کتری
 • قطع شدن فیوز برق زمانیکه چای ساز روشن می شود
 • صفحه چای ساز گرم نمی شود
 • تجمع رسوب در چای ساز

چای ساز روشن نمی شود

دلایل روشن نشدن چای ساز میگل :

 • خرابی پریز و دوشاخه : مرحله اول پریز و دوشاخه و سیم چای ساز را چک کنید امکان دارد دچار قطعی شده باشند .
 •  قوری و کتری به درستی روی صفحه قرار نگرفته اند : از صحیح قرار گرفتن کتری و قوری روی صفحه اطمینان حاصل کنید .
 • خرابی دکمه ها : یکی از مشکلات رایج روشن نشدن چای ساز میگل ، خرابی دکمه ها می باشد .
 • خرابی برد : اگر هیچ یک از موارد بالا مشکلی نداشتند احتمال زیاد مشکل از برد می باشد و باید توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت امکان اقدام به تعمیر یا تعویض آن بگیرند .

کتری چای ساز داغ نمی شود

زمانیکه که کتری چای ساز داغ نمی شود احتمال زیاد مشکل از المنت چای ساز می باشد . المنت چای ساز انرژی الکتریکی را به انرژی گرمایی تبدیل می کند در صورتیکه این قطعه خراب شود کتری قادر به داغ کردن آب نمی باشد .

اگر عنصر گرمایش ( المنت ) سوخته باشد بهتر است به فکر چای ساز جدید باشید . زیرا المنت چایسازها قابل دسترسی نمی باشند و بصورت پرسی می باشند که می توان به جای آنها از المنت های سماوری استفاده کرد برای اطلاعات بیشتر درباره المنت سماوری  و تعمیرات چای ساز میگل با ما تماس بگیرید .

چای ساز بطور مداوم کار می کند

گاهی اوقات پیش می آید چای ساز میگل قبل از اینکه به نقطه جوش برسد خاموش می شود یا بعد از اینکه به جوش رسید خاموش نمی شود . این مشکل معمولا از سنسور دمای چای ساز می باشد . سنسور دما وظیفه کنترل دما و خاموش و روشن کردن چای ساز را بر عهده دارد .

برای رفع این مشکل باید سنسور دمای چای ساز توسط متخصص تعویض شود . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرات چای ساز با ما تماس بگیرید . 

قطع شدن فیوز زمانیکه چایساز روشن می شود

زمانیکه با روشن کردن چای ساز فیوز می پرد بهتر است دیگر این کار را تکرار نکنید زیرا امکان دارد آسیب جدی به دستگاه وارد شود یا دچار برق گرفتگی شوید . احتمال زیاد اتصالات داخلی چای ساز دچار مشکل شده است بهتر است کار را به متخصص بسپارید .

صفحه چای ساز گرم نمی شود

صفحه چای ساز یکی از مهمترین اجزای دستگاه می باشد که قوری و کتری روی آن قرار می گیرد و آنها را گرم نگه می دارد .

زمانیکه صفحه چای ساز گرم نمی شود احتمالا مشکل از کلید ها یا برد می تواند باشد که برای بررسی باید کار را به متخصص بسپارید .

تجمع رسوب در چای ساز

گاهی اوقات دستگاه چای ساز شما دچار مشکل نشده است اما تجمع رسوبات باعث عدم تبخیر آب ، عوض شدن طعم چای و کوتاه شدن عمر دستگاه می شود که نحوه تمیز کردن چای ساز را  بطور جامع برای شما توضیح داده بودیم .

چرا برای تعمیر چای ساز میگل از خدمات سرویس برتر استفاده کنیم ؟

چند نمونه از مزیت های تعمیرگاه مجاز چای ساز سرویس برتر نسبت به سایر تعمیرگاه ها : 

 • استفاده از قطعات درجه یک و اورجینال برای تعمیر چای ساز 
 • ارائه گارانتی و فاکتور کتبی پس از تعمیر دستگاه 
 • هزینه های پایین طبق تعرفه اتحادیه 
 • تست رایگان کامل قطعات 
 • سرعت عمل در تعمیر دستگاه 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *