سرویس برتر

سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر

تعمیر ماکروفر فلر

تعمیر ماکروفرفلر در محل : رفع مشکلات مربوط به لامپ اشعه ، ترانس های ولتاژ ، میکروسویچ ، برد الکترونیکی ، تایمر مکانیکی ، خازن و دیود ، موتور گردان سینی ، المنت های گریل و دها خدمات دیگر بدست کارشناسان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر در تهران و کرج ارائه میشود  .

تمامی خدمات مذکور بمدت 6 تا 12 ماه توسط سرویس برتر گارانتی و پشتیبانی رایگان میشوند و طی این مدت هرگونه مشکلی بوجود بیاید بصورت کاملا رایگان برطرف میشود .

فهرست صفحه

تعمیر ماکروفر فلر در منزل

بسیاری از خدمات و تعمیرات لوازم خانگی فلر در منزل قابل انجام است ، طبق آمار خدمات ماکروفر فلر در سال گذشته بیش از 90% مشکلات این وسیله در منزل رفع شده و در همان بازدید اولیه دستگاه به مشتریان تحویل داده شده .

تعمیر در مجل دارای مزیت هایی از جمله کاهش هزینه ها ، سرعت بخشی در تعمیرات ، بالا رفتن رضایت مشتری ، نظارت مشتریان بر تعمیرات میباشد .

نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر سعی میکند کیفیت خدمات خود را روز بروز بیشتر کند ، اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در انتهای صفحه در بخش نظرات کاربران به ما اعلام کنید .تعمیرات لوازم خانگی فلر در منزل قابل انجام است ، طبق آمار خدمات ماکروفر فلر در سال گذشته بیش از 90% مشکلات این وسیله در منزل رفع شده و در همان بازدید اولیه دستگاه به مشتریان تحویل داده شده .

تعمیر در مجل دارای مزیت هایی از جمله کاهش هزینه ها ، سرعت بخشی در تعمیرات ، بالا رفتن رضایت مشتری ، نظارت مشتریان بر تعمیرات میباشد .

نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر سعی میکند کیفیت خدمات خود را روز بروز بیشتر کند ، اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در انتهای صفحه در بخش نظرات کاربران به ما اعلام کنید .

قطعات ماکروفر فلر

لیست قطعات و اجزای مصرفی در تعمیر ماکروفر فلر Feller به ترتیب زیر میباشد .

  1. مگنترون یا لامپ اشعه 
  2. ترانس های ولتاژ 
  3. خازن و دیوید 
  4. قطعات منبع تغذیه برد 
  5. موتور گردان کف 
  6. میکروسویچ
  7. زبانه درب 
  8. سینی ماکروفر دلونگی 
  9. پایه فلزی گیریل 

حتی اگر شما ساکن شهرستان های ایران باشید میتوانید این قطعات را بصورت مستقیم از نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر تهیه کنید

تعمیر گرم نکردن مایکروفر فلر در محل

این مورد به راحتی بارها و بارها در منزل مشتریان برطرف شده است ، مشکل به طور عمده در لامپ اشعه بعد از ترانس مایکروفر و درمواردی هم در خازن و فیوز های ولتاژ مشاهده شده است .

در اخرین مرحله خرابی برد الکترونیکی و فرمان ندادن آن به ترانس برای شروع گرم کردن هم میتواند دلیل بروز این مورد باشد .

در 99% موارد تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر فلر Feler این مشکل را در منزل برطرف میکنند .

تعمیر برد ماکروفر فلر در نمایندگی feller

تعمیر برد الکترونیکی مایکروفر در منزل قابل انجام نمیباشد و برای رفع مشکلات برد حتما باید مهندسین الکترونیک در کارگاه تعمیرات ماکروفر ، آنرا مورد بررسی و بازبینی بیشتری قرار دهند .

درصورت خرابی برد ، برد الکترونیکی باید از روی مایکروفر جدا شدو و به تعمیرگاه Feller انتقال پیدا کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *