نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در مناطق شرق ، غرب ، مرکز ، شمال و جنوب تهران آماده ارائه انواع خدمات نصب ، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا با گارانتی 6 تا 12 ماهه میباشد ، برای ثبت درخواست سرویس و تعمیر کافیست با یکی از شعب ما تماس بگیرید در کمترین زمان نزدیکترین کارشناس و متخصص تعمیرات لباسشویی به منزل شما مراجعه خواهد کرد . 

در ادامه مطلب مشکلات و خرابی های رایج در لباسشویی ، هزینه تعمیرات لباسشویی اسنوا ، نحوه عیب یابی و اقدامات لازم در زمان خرابی تشریح خواهد شد ، با سرویس برتر همراه باشید . 

فهرست صفحه

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در محل

چه زمانی لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد ؟

یا چه زمانی نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا داریم ؟

درصورتی که در عملکرد دستگاه خود متوجه بروز اختلال یا عملکرد غیر طبیعی شدید شما به سرویس یا تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا نیاز دارید ، برای ثبت درخواست به لیست شماره های تماس  نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا مراجعه کنید . 

مشکلات و خرابی متداول در ماشین لباسشویی اسنوا SNOWA

خرابی یا معیوب شدن دستگاه همراه با بروز نشانه هایی میباشد که ما سعی داریم در اینجا آنها را به شما معرفی کنیم

1 – خاموش شدن ناگهانی دستگاه : در این مورد برروی صفحه نمایشگر هیچگونه علامتی ظاهر نمیشود

2 – عدم شروع بکار دستگاه : این مشکل زمانی نمایان میشود که شما لباس ها را برای شستشو داخل دستگاه قرار داده اید اما پس از انتخاب برنامه دستگاه شما کار نمیکند

3 – تمیز نشستن لباس ها : این مشکل پس از اتمام کار دستگاه و زمان خارج کردن البسه از سبذد شستشو ظاهر میشود ، که بر خلاف گذشته از وجود لکه ، بوی نامناسب و کثیفی لباس ها روبرو میشود

4 – سر صدا حین کار : معمولا این مشکل در دور خشک کن ( مرحله آخر شستشو ) به اوج خود میرسد

5 – لرزش دستگاه : این معضل در ابتدا با لرزش در جای خود و سپس با حرکت دستگاه از جای خود نمایان میگردد

6 – کد ارور : این معضل میتواند در حالت مختلف برای دستگاه شما پیش آید و کارکرد دستگاه را متوقف کند

7 – تخلیه نکردن آب : در مراحل شستشو لباس ها آب شستشو برای چندین مرتبه خارج و آب تمیز به دستگاه اضافه میشود ، عدم تخلیه این آب میتوانند باعث توقف کارکرد دستگاه شما شود

8 – آبریزی : این مشکل میتوانند در مراحل شستشو یا تخلیه برای شما اتفاق بیفتد ، بصورتی که از زیر دستگاه نشتی آب مشاهده میگردد

9 – …

بروز هر گونه از این علائم میتواند نشان دهنده خرابی دستگاه شما و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی را به شما اعلام کند .

علت خاموش شدن ناگهانی لباسشویی و نحوه تعمیر لباسشویی اسنوا

اگر در حین کار کرد لباسشویی یکدفعه متوجه خاموش شدن ستگاه میشود ، علت آن خرابی یکی از قطعات لباسشویی مانند : موتور ، برد الکترونیکی ، IC برنامه ، تایمر مکانیکی ، المنت و .. میباشد . 

اگر هنگام توقف کار ماشین لباسشویی متوجه ظاهر شدن ارور میشود میتوانید برای فهمیدن معنی ارور به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود مراجعه کنید با برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خود با یکی از شعب ما تماس بگیرید . 

برای تشخیص دقیق این مشکل باید تعمیرکاران و متخصصان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا از دستگاه شما بازدید و مراحل عیب یابی ماشین لباسشویی را انجام دهند . 

علت کار نکردن و نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در محل

چنانچه ماشین لباسشویی روشن میشود اما شروع بکار یا شستن لباس ها نمیکند ، ممکن است قطعاتی مانند : 

  • شیر الکتریکی 
  • هیدروسنسور ( سنسور تشخیص میزان آب لباسشویی ) 
  • برد الکترونیکی 
  • پمپ تخلیه 
  • موتور 
  • تسمه لباسشویی 
  • تایمر 

ممکن است دچار نقص یا خرابی شده باشند ، برای رفع این مشکل باید قطعات بالا تک به تست و عیب یابی شوند ، برای تعمیر دستگاه خود با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی اسنوا در تهران تماس بگیرید . 

 

چرا لباس ها تمیز شسته نمیشود ؟ نحوه رفع این مشکل توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا

تمیز نشدن لباس ها پس از شستشو ، ماندن لکه های پود برروی لباس یا بوی بد لباس ها پس از شستشو مستقیما به سرویس نشدن لباسشویی اسنوا باز میگردد . 

به علت وجود املاح آب و همچنین رسوبات جرم و کثیفی لباس ها در لباسشویی بعد از گذشت مدتی این مشکل در تمامی لباسشویی ها پدیدار میشود ، برای رفع این مشکل کافیست با ما تماس بگیرید با یک سرویس ساده در محل مشکل دستگاه شما برای همیشه رفع میشود . 

چرا ماشین لباسشویی صدا و لرزش دارد ؟ نحوه تعمیر و رفع صدای ماشین لباسشویی اسنوا

لرزش و صدای زیاد در دور خشک لباسشویی یکی از مشکلات رایج و متداول در ماشین لباسشویی ها میباشد ، این مشکل به علت عدم استفاده صحیح از لباسشویی پدیدار میشود .

ابتدا این مشکل با صدا و لرزش کمی نمایان میشود و بامرور زمان با بی توجهی به آن صدا و لرزش شدید تر میشود و در نهایت غیر قابل تحمل میشود .

این مشکل به علت خرابی یا شکستگی بلبرینگ ها باعث ایجاد صدای زیاد و غیر طبیعی و به علت خرابی کمک ها باعث ایجاد لرزش میشود . 

برای رفع این مشکل دیگ به کارگاه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا منتقل میشود و با استفاده از دستگاه تراشکاری بلبرینگ ها تعویض و سبد شستشو بالانس میشود . 

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی و نحوه رفع آن بدست تعمیرکاران سرویس برتر

ماند آب پس از اتمام مراحل شستشوی ماشین لباسشویی ابتدا میتواند به علت گرفتگی فیلتر آب ماشین لباسشویی باشد و در ادامه خرابی پمپ تخلیه یا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی باشد . 

اگر فیلتر دچار گرفتگی باشد با باز کردن فیلتر و تمیز کردن آن مشکل برطرف میشود . 

اگر پمپ تخلیه معیوب باشد برای رفع مشکل باید آنرا تعویض کرد .

اگر برد خراب باشد در 90% مواقع تعمیر برد لباسشویی قابل انجام میباشد . 

 

زمان سرویس ماشین لباسشویی اسنوا در منزل

ماشین های شستشو همانند تمامی لوازم خانگی دارای اصطلاک میباشد ، همچنین نیاز به مراقبت ، سرویس و چکاب دارد

انجام این قبیل خدمات دارای اهمیت بسیار بالایی میباشد ، زیرا هزینه سرویس ماشین لباسشویی اسنوا به مراتب کمتر از هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا میباشد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به شما پیشنهاد میکند هیچگاه از اهمیت بالای سرویس ماشین لباسشویی اسنوا قافل نشوید و حداقل هر 12 ماه یکبار نسبت به چکاب کامل دستگاه و جرم گیری ماشین لباسشویی خود اقدام نمایید . 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

ارزش هر برندی علاوه بر کیفیت ساخت تا حدود بسیار زیادی با خدمات پس از فروش آن معیین میگردد

وجود مراکز نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در دسترس مردم یکی از ویژیگی های این برند محبوب میباشد .

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا میتوانند سلامت دستگاه شما را تضمین کند .

وجود قطعات یدکی با مشخصات یکسان دستگاه شما ، وجود کارشناسان متخصص و زبده ، اعطای فاکتور خدمات و ثبت سوابق دستگاه شما از مزیای نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا میباشد .

لوگو