سرویس برتر

آموزش شستن پرده توری با ماشین لباسشویی

کثیفی پرده های توری در منزل باعث تاریک شدن و جلوه بد اتاق یا سالن پذیرایی در منزل میشود ، ما در این مقاله آموزش شستن پرده توری با ماشین لباسشویی را بطور کامل از 0 تا 100 به شما یاد میدهیم ، با استفاده از برنامه مناسب ، مواد شستشوی مناسب و تنظیمات ماشین لباسشویی میتوان پرده های توری را در منزل با استفاده از ماشین لباسشویی شست .

در ر این مقاله آموزش شستن پرده های توری با ماشین لباسشویی های : سامسونگ ، ال جی ، بوش ، کنوود ، اسنوا ، دوو ، آاگ ، ایندزیت ، زیرووات ، کندی ، بهی ، آریستون ، هایسنس ، هاردستون و سایر برندها را برای شما آورده ایم با سرویس برتر همراه باشید و چنانچه سوالی دارید در قسمت نظرات از کارشناسان ما بپرسید .

شستن پرده توری با ماشین لباسشویی
فهرست صفحه

چند نکته مهم در زمان شستشوی پرده توری در ماشین لباسشویی

توجه داشته باشید تنها میتوان پرده های سبک را در ماشین لباسشویی شست ، برای شستشوی پرده های سنکین از ماشین لباسشویی استفاده نکنید زیرا ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند .

  • برای شستشوی پرده در لباسشویی از دمای آب 30 تا 40 درجه استفاده کنید ، دمای بالاتر ممکن است به بافت پرده شما آسیب برساند .
  • از شوینده قوی برای شستشو استفاده نکنید پیشنهاد میشود از مایع ماشین لباسشویی بجای پودر استفاده شود  .
  • باتوجه به برند و مدل دستگاه از برنامه شستشوی پرده در لباسشویی استقاده نمایید .
  • چنانچه برروی برچسب پرده شما نوشته ( فقط خشکشویی ) نوشته است از شستن آن با لباسشویی خود داری کنید .
  • چنانچه جنس پرده شما از پنبه ، کتان ، پلی استر و نایلون میباشد به راختسی میتوانید برای شستن پرده از ماشین لباسشویی استفاده کنید .

برنامه شستن پرده توری در ماشین لباسشویی چیست ؟

برنامه DELICATES در ماشین لباسشویی های سامسونگ ، ال جی ، دوو ، اسنوا ، پاکشوما مخصوص شستن پرده های توری با ماشین لباسشویی میباشد ، برای شستشوی پرده در این دستگاه ها حتما برنامه DELICATES را انتخاب کنید .

برنامه Perde در ماشین لباسشویی های بوش و زیمنس مخصوص شستن پرده توری در لباسشویی میباشد ، زمانی که این برنامه را انتخاب میکنید دمای آب را با استفاده از گزینه temp برروی 40 درجه سانتی گراد تنظیم کنید .

در لباسشویی های قدیمی و تایمری برای شستشوی پرده با ماشین لباسشویی میتوانید از روی اشکال برروی تایمر برنامه شستشوی پرده را انتخاب کرده و سپس دمای آب را برروی 30 تا 40 درجه سانتی گراد تنظیم کنید پیسنهاد میشود گزینه ضد چروک هم فعال شود .

چند راهکار برای تمیز تر شدن پرده در ماشین لباسشویی

چنانچه قصد دارید یک شستشوی خانگی با کیفیت را با ماشین لباسشویی داشته باشید ، این چند نکته را رعایت کنید .

قبل از گذاشتن پرده در لباسشویی آنرا در یک تشت آب قرار دهید و بصورت دستی با مایع یا پودر یکبار آنرا بشویید .

چنانچه جنس پارچه پرده به سرکه حساسیت ندارد میتوانید آنرا با آب سرد و. سرکه 20 دقیقه درون یک تشت قرار دهید .

چنانچه رنگ پرده های شما سفید است میتوانید از مایع سفید کننده مجاز و مقداری جوش شیرین برای سفید شدن و از بین رفتن لکه های استفاده کنید .

توجه کنید قبل گذاشتن پرده  در ماشین لباسشویی سعی کنید تا جای ممکن آب پرده را گرفته و سپس آنرا داخل ماشین لباسشویی بیاندازید .

 

مایع ماشین لباسشویی

استفاده از مایع نرم کننده برای شستن پرده با ماشین لباسشویی

به برچسپ پرده خود دقت کنید و ببینید استفاده از نرم کننده در شستشو برای آن مشکلی بوجود نیاورد .

نرم کننده را در قسمت نرم کننده جاپودری اضافه کنید .

استفاده از نرم کننده میتواند باعث لطافت پرده توری شما شود .

سخن پایانی سرویس برتر

این مقاله توسط مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران تهیه و منتشر شده است ، این مقاله صرفا جهت بالا بردن دانش کاربران در استفاده صحیح از ماشین لباسشویی منتشر شده است .

نظرات خود را در قالب دیدگاه در بخش زیر با ما در میان بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *