سرویس برتر

ارور er یخچال اسنوا چیست ؟

زمانی که یکی از قسمت های یخچال فریزر اسنوا به درستی عمل نمیکند ، سیستم عیب یابی خودکار فعال میشود ، این سیستم با استفاده از سیگنال های دریافتی خرابی قطعات و عملکرد نادرست آن ها را تشخیص و توسط یک کد ارور به کاربر نمایش میدهد ، کد ارور er یخچال اسنوا یک خطای کلی میباشد و به قسمت خاصی اشاره نمیکند ، اما به کاربر هشدار میدهد که سیستم عیب یابی خودکار یخچال اسنوا یک خطا را در سیستم برودتی تشخیص داده است .

بعد از ظاهر شدن خطای er برروی صفحه نمایش یخچال اسنوا کافیست اقدام به خواندن ارور یخچال اسنوا بصورت دستی کنید ، در برخی مدل ها مستقیما کد ارور به کاربر نمایش داده میشود اما در برخی مدل ها ارور er برروی یخچال اسنوا ظاهر میشود ، با سرویس برتر همراه باشید تا نحوه خواندن کد ارور یخچال اسنوا را بیاموزید .

فهرست صفحه

ارور er یخچال فریزر اسنوا در مدل های مختلف

در 8 مدل یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا زمانی که خطایی در دستگاه بوجود می آید کد خطا بطور مستقیم برروی صفحه نمایش ظاهر نمیشود و در صورت وجود خطا ارور er برروی یخچال اسنوا ظاهر میشود ، برای مشخص شدن دقیق خطا باید دکمه هایی را روی صفحه نمایش بفشاریم تا کد ارور یخچال اسنوا بطور دقیق به ما نمایش داده شود

یخچال اسنوا مدل 730

یخچال اسنوا مدل 240

یخچال اسنوا مدل 920

یخچال اسنوا مدل 288

یخچال اسنوا مدل 280

یخچال اسنوا مدل 660

یخچال اسنوا مدل 2600

یخچال اسنوا مدل 389

نحوه خواندن ارور er یخچال اسنوا در مدل های 730 ، 240 ،920 ، 288

برای ظاهر شدن و خواند خطا در مدل های 730 ، 240 ، 290 ، 288 کافیست دو دکمه زیر را با همدیگر بفشارید تا خطا بطور دقیق نمایان شود .

 
ارور er یخچال اسنوا 240

برای خواندن ارور er مدل های 240 و 730 کافیست مطابق عکس دو دکمه super ref + Alarm/mute را همزمان بفشارید و 3 ثانیه نگه دارید تا خطای یخچال برای شما نمایان شود .

بعد از فشردن این دکمه خطا هایی با فیلد h1 ، e 5 ، e3 و …. به شما نشان داده میشود .

نحوه ظاهر شدن خطا در یخچال اسنوا مدل 280

برای ظاهر شدن و خواندن خطا در مدل های 280 کافیست دو دکمه زیر را با همدیگر بفشارید تا خطا بطور دقیق نمایان شود .

ارور یخچال اسنوا

برای ظاهر شدن و رفع ارور er یخچال اسنوا مدل 280 کافیست مطابق تصویر دکمه های super ref + light را بمدت 3 ثانیه نگه دارید تا خطای اصلی یخچال اسنوا به شما نمایش داده شود .

طریقه خواندن ارور er یخچال اسنوا مدل 660 SNOWA

برای ظاهر شدن و خواند خطا در مدل های 660 کافیست دو دکمه زیر را با همدیگر بفشارید تا خطا بطور دقیق نمایان شود .

ارور یخچال 280 اسنوا

برای ظاهر شدن و رفع ارور er یخچال اسنوا مدل 660 کافیست مطابق تصویر دکمه های ref temp + frezer temp را بمدت 3 ثانیه نگه دارید تا خطای اصلی یخچال 280 اسنوا به شما نمایش داده شود .

طریقه خواندن ارور er یخچال اسنوا مدل 2600 SNOWA

برای ظاهر شدن و خواندن خطا در مدل های 2600 کافیست دو دکمه زیر را با همدیگر بفشارید تا خطا بطور دقیق نمایان شود .

ارور er یخچال اسنوا 2600

برای ظاهر شدن و رفع ارور er یخچال اسنوا مدل 2600 کافیست مطابق تصویر دکمه های frezer temp + vac را بمدت 3 ثانیه نگه دارید تا خطای اصلی یخچال 2600 اسنوا به شما نمایش داده شود .

ارور er یخچال اسنوا مدل 388 و 389

برای ظاهر شدن و خواندن خطا در مدل های 388 و 389 کافیست دو دکمه زیر را با همدیگر بفشارید تا خطا بطور دقیق نمایان شود .

ارور er یخچال اسنوا 388

برای ظاهر شدن و رفع ارور er یخچال اسنوا مدل 388 و 389 کافیست مطابق تصویر دکمه های clock + minut را بمدت 3 ثانیه نگه دارید تا خطای اصلی یخچال 388 ,  389 اسنوا به شما نمایش داده شود .

رفع ارور er یخچال اسنوا توسط سرویس برتر

الان میدانیم بعد از نمایش ارور er یخچال اسنوا چگونه کد خطای اصلی را ظاهر کنیم ، این مشکل باید توسط تعمیرکاران و متخصصان تعمیر یخچال اسنوا برطرف شود .

برای رفع این مشکل و تعمیر یخچال با یکی از شعب سرویس برتر تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *