سرویس برتر

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر لباسشویی آریستون

اگر ماشین لباسشویی آریستون شما معیوب شده است به جای درستی آمده اید ، سرویس برتر خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را در سراسر تهران با ارائه گارانتی و پشتیبانی 6 الی 12 ماهه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون به مشتریان ارائه میکند ، تعمیرات تخصصی تمامی مدل های ماشین لباسشویی های جدید ( اتوماتیک ) و قدیمی توسط تعمیرکاران در منزل انجام میگردد . 

ما در این صفحه هزینه تعمیرات لباسشویی آریستون ، نحوه عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون و قطعات مصرفی را بطور کامل از 0 تا 100 مورد نقد و بررسی قرار میدهیم با ما همراه باشید . 

فهرست صفحه

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در منزل

خدمات سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی توسط تعمیرکاران و متخصصان سرویس برتر در 90% مواقع در منزل انجام میشود مگر در موارد خاصی که به آن ها اشاره میکنیم . 

لیست خدمات و سرویس های ماشین لباسشویی آریستون 

 • تعمیر و تعویض پمپ تخلیه 
 • تعمیر و تعویض لاستیک درب 
 • تعمیر و تعویض شیر برقی 
 • تعمیر و تعویض المنت ها 
 • تعمیر و تعویض خازن برق ورودی 
 • تعمیر و اصلاح سیم کشی 
 • تعمیر و تعویض کمک ها 
 • تعویض بلبرینگ و کاسه نمد 
 • تعمیر و تعویض برد 
 • تعمیر و تعویض تایمر 
 • تعمیر و تعویض شفت و 3نظام 
 • تعمیر و تعویض شینگ تخلیه 
 • تعمیر و تعویض شیلنگ ورودی آب 
 • جرم گیری سبد و دیگ لباسشویی 

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در منزل تنها در مواردی که نیاز به تعویض بلبرینگ و کاسه نمید ، شفت و 3 نظام و تعمیرات برد ماشین لباسشویی لازم میباشد در منزل قابل انجام نیست . 

در صورت خرابی بلبرینگ و کاسه نمد ، شفت و 3 نظام : دیگ و سبد شستشو به کاراگاه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون منتقل میشود . 

در صورت خرابی برد الکترونیکی : برد بهمراه سیم کشی و موتور لباسشویی به تعمیرگاه مجاز لباسشویی آریستون منتقل میشود . 

سایر موارد در منزل قابل رفع و تعمیر میباشند . 

عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون

برای عیب یابی ماشین لباسشویی ابتدا باید با توجه به علائم و نشانه های گفته شده مشتری و یک تست شستشوی quick تعمیرکار محدوده مشکل را پیدا کند . 

بعنوان مثال ممکن است لباسشویی در دقایق پایانی متوقف شود ، با توجه به علائم تعمیرکار میتواند تشخیص دهد آیا آب ماشین لباسشویی تخلیه نمیشود یا موتور به دور خشک کن نمیرود و سپس با توجه به نشنانه ها به سراغ پمپ تخلیه یا موتور برود .

در ادامه مشکلات رایج و متداول لباسشویی های آریستون با توجه به علائم ظاهری مورد نقد و بررسی قرار میگیرد با نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون همراه باشید . 

عیب یابی صدای زیاد و طریقه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

یکی از مرسوم ترین مشکلات ماشین لباسشویی ها صدای زیاد در دور خشک میباشد ، این مشکل به علت اصطلاک قطعات ( بلبرینگ ، کاسه نمد ، شفت و 3 نظام ) و یا استفاده نادرست ( استفاده از پارچه های سنگین برای شستشو) اتفاق می افتد . 

نکته : زمانی که احساس میکنید صدای لباسشویی شما تغییر کرده یا در دور خشک کن صدای بلندی را احساس میکنید سریعا اقدامات لازم جهت سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را انجام دهید ، زیرا این صدا نشان دهنده بروز یک خرابی جدی در دستگاه شما میباشد و بی توجهی به آن باعث آسیب به سایر قطعات و افزایش هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون میشود . 

در اکثر مواقع خشک شدن بلبرینگ ها باعث شنیده شدن سابیدن دو تکه آهن به یکدیگر میشود ، برای رفع این مشکل باید دیگ باز و سپس به نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون منتقل و بلبرینگ ها توسط دستگاه های تراشکاری تعویض شوند . 

تخلیه نشدن آب دستگاه و نحوه رفع خرابی لباسشویی ARISTON

یکی دیگر از نشانه های خرابی لباسشویی آریستون تخلیه نشدن و ماندن آب در ماشین لباسشویی میباشد که میتواند به دلایل مختلفی در لباسشویی ظاهر شود . 

 • گرفتگی مسیر تخلیه : ممکن است لباس هایی مانند جوارب ، لباس زیر یا سنجاق و قفل های فلزی لباس وارد مسیر تخلیه شده باشند و مانع خروج آب شوند . 
 • مسدود شدن فاضلاب : ممکن است مشکل از لباسشویی نباشد و فاضلاب منزل گرفته باشد ، برای اطمینان میتوانید شینگ تخلیه را از فاضلاب جدا کرده و از باز بودن مسیر مطمئن شوید . 
 • خرابی پمپ تخلیه : ممکن است پمپ دچار اتصال کوتاه یا قطعی شده باشد ، یا حتی در مواردی شکسته شدن پروانه نیز دیده شده است برای تعمیر لباسشویی آریستون باید پمپ تخلیه تعویض شود . 
 • خرابی برد الکترونیکی : چنانچه تمامی موارد بالا چک و سالم بود ، باید ببنیم ولتاژ لازم جهت کار کرد پمپ صادر میشود یا خیر ، اگر ولتاژ به پمپ نمیرسد باید برد به تعمیرگاه مجاز لباسشویی آریستون منتقل شود . 

دلیل وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی آریستون چیست ؟

آبگیری نکردن لباسشویی یا وارد نشدن آب یکی دیگر از مشکلات و خرابی های لباسشویی آریستون میباشد ، زمانی که آب به لباسشویی وارد نمیشود لباسشویی در مرحله اول شستشو متوقف میشود . 

یکی از دلایل کار نکردن لباسشویی میتواند همین مشکل باشد ، زمانی که با اینم مورد روبرو میشویم احتمالا یکی از اتفاق های زیر افتاده است : 

شیر آب ورودی بسته است : در بسیاری از مواقع ممکن است بطور سهوی توسط افراد خانواده شیر آب ورودی بسته شده باشد ، در مرحله اول برای عیب یابی لباسیشویی آریستون شیر آب را چک کنید . 

گرفتگی شینگ آب ورودی : ممکن است در اثر تکان و لرزش ماشین لباسشویی سلنگ آب ورودی تا خورده باشد ، از باز بودن مسیر شیلنگ آب مطمئن شوید . 

معیوب بودن شیر برقی : شیر برقی وظیفه قطع و وصل آب را دارد ممکن است فیلتر های ورودی شیر برقی مسدود شده باشد یا حتی سیم پیچ شیر برقی دچار اتصال کوتاه یا قطعی شده باشد . 

هیدرو سنسور : ممکن است هیدرو سنسور معیوب باشد و اطلاعات نادرستی از میزان آب داخل دستگاه به برد بدهد ، برای تعمیر لباسشویی آریستون حتما باید هیدرو سنسور تعویض شود . 

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون ARISTON

خدمات
هزینه
گارانتی
تعویض بلبرینگ و کاسه نمد
1/900 تا 2/500
12 ماه
تعویض شفت و 3 نظام
1/200 تا 1/800
12 ماه
تعویض پمپ تخلیه
900 تا 1/300
12 ماه
تعویض شیر برقی
950 تا 1/350
12 ماه
تعویض لاستیک درب
850 تا 1/600
12 ماه
تعمیر برد الکترونیکی
900 تا 2/100
30 روز
تعویض المنت
550 تا 900
6 ماه
تعویض کمک ها
950 تا 1/300
12 ماه
تعمیر موتور
650 تا 1/950
6 ماه
تعویض خارن برق
350 تا 500
6 ماه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *