جستجو کردن
جستجو کردن

سرویس برتر

مرکز تخصصی تعمیر یخچال ارج در تهران ، نصب و راه اندازی ، سرویس و تعمیرات با گارانتی 90 تا 180 روزه توسط نمایندگی تعمیرات یخچال ارج انجام میگردد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه عیب یابی ، مراحل تعمیر ، هزینه تعمیرات ، قیمت قطعات و سوالات رایج در رابطه به علت بوجود آمدن مشکلات در یخچال فریزر های  ARJ  تا انتهای مقاله همراه سرویس برتر باشید ، در انتها اگر سوال ، انتقاد یا پیشنهادی دارید میتواند در بخش نظرات کاربران برای ما ارسال کنید .

یخچال فریزر همانند سایر لوازم خانگی ممکن است با مشکلاتی در نحوه عملکرد روبرو شود ، این مشکلات با گذشت زمان باعث از کار افتادن یخچال یا خنک نکردن یخچال میشود .

درصورت مشاهده هرگونه تغییر در عملکرد یخچال یا ساید بای ساید خود فورا با نمایندگی تعمیرات یخچال ارج تماس بگیرید .

در صورت از کار افتادن یخچال اگر درب یخچال و فریزر بسته باشد تا 24 ساعت میتواند سرما را حفظ کند و مشکلی برای فاسد شدن مواد غذایی پیش نمی آید .

ایرادات در یخچال فریزر ها معمولا به شکل های یکسانی ظاهر میشود و از نقاط مشترکی این مشکلات بوجود می آیند .

سرویس برتر بعد از گذشت سال ها و بررسی مشکلات در تعمیر یخچال ارج متوجه بروز خرابی های خاصی در این یخچال فریزر ها شد ، این ایرادات تقریبا مشترک میباشند ، احتمالا برای یخچال شما هم یکی از مشکلات زیر بوجود آمده است .

 1. یخچال فریزر خنک نمیکند .
 2. یخچال یا فریزر خاموش شده است .
 3. صدای زیادی از یخچال شنیده میشود
 4. کمپرسور یا موتور دستگاه سوخته است
 5. لاستیک و نوار درب از بین رفته و درب بسته نمیشود .
 6. داخل یخچال یا فریزر توده ای از برفک یا یخ در دیواره تشکیل شده است .
 7. بدنه کنار های یخچال بشدت گرم میشود .

در صورت مشاهده این موارد برای تعمیر یخچال خود با نمایندگی تعمیرات یخچال ارج تماس بگیرید .

برای سرویس و رفع مشکلات یخچال فریزر ارج نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه نمیباشد ، نمایندگی تعمیرات یخچال ارج بیش از 90% خدمات خود را در محل شما ارائه میکند .

رفع مشکلات بالا در محل باعث صرفه جویی در هزینه های تعمیرات یخچال ارج و همچنین سرعت بخشیدن به تعمیر آن میشود .

برای ثبت درخواست میتوانید با مراجعه به صفحه تماس با ما اطلاعات و شماره تلفن مراکز نمایندگی ارج را بیابید و با نزدیکترین شعبه تماس بگرید .

بردالکترونیکی مغز یخچال شما میباشد ، در نسل جدید یخچال فریزر ها بجای قطعات مکانیکی ( مثل : ترموستات ، تایمر ، ترمودیسک ) از یک برد استفاده میشود ، این بردالکترونیکی بسیار هوشمند است و کارایی آن در مقابل قطعات مکانیکی بسیار دقیق تر میباشد .

حساسیت برد الکترونیکی در مقایسه با قطعات مکانیکی بسیار بالاتر میباشد و با یک نوسان برق یا خرابی یک قطعه ممکن است سریعا به مشکل برخورد کند .

تعمیرات بردالکترونیکی یخچال ارج در محل قابل انجام نمیباشد زیرا به دستگاه های الکترونیک مخصوص نیازمند میباشد .

درصورت خرابی این قطعه ، برد الکترونیکی یخچال به نمایندگی تعمیرات یخچال ارج منتقل میشود و حدودا بین 4 الی 24 ساعت تعمیر و رفع عیب آن طول میکشد .

آسیب موتور و کار نکردن آن از دیگر مشکلات یخچال فریزر ارج میباشد ، در صورت خرابی موتور یا کمپرسور یخچال باید موتور تعویض گردد .

موتورهای موجود در بازار برای خرید و جایگزینی به ترتیب کیفیت به صورت زیر میباشد .

 1. کمپرسور سامسونگ
 2. کمپرسور ال جی
 3. کمپرسور های تک
 4. کمپرسور پاناسونیک
 5. کمپرسور دانفوس
 6. کمپرسور امبرکو
 7. کمپرسور سکاپ

 البته به جز مارک های بالا برند های دیگری نیز موجود میباشند که مورد تایید سرویس برتر نمیباشد و برای تعمیر یخچال ارج ما از آنها استفاده نمیکنیم .

یکی از سوالات متداول مشتریان از ما هزینه تعمیرات میباشد ، شما میتوانید برای دیدن لیست هزینه تعمیر یخچال برروی کلمه کلیک کنید .

مشخص شدن هزینه تعمیرات یخچال بعد از کارشناسی و بازدید دستگاه توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال ارج مشخص میشود ، تعمیرکاران پس از بازدید از دستگاه و تشخیص عیب دستگاه شما هزینه برطرف شدن آن را به شما اعلام میکنند و در صورت توافق شما مراحل تعمیر یخچال ارج آغاز میشود .

هزینه ایاب و ذهاب و کارشناسی برای تشخیص عیب مبلغ 70/000 هزار تومان برای تمامی مناطق تهران میباشد .

مدت زمان گارانتی برای خدمات نمایندگی ARG به صورت زیر میباشد .

 1. تعویض کمپرسور : 3 ماه
 2. تعویض فن ها : 6 ماه
 3. تعویض لاستیک درب : 6 ماه
 4. تعویض سنسور ها : 6 ماه
 5. تعمیرات الکترونیک : 3 ماه
 6. رفع مشکلات دیفراست : 3 ماه
 7. رفع آبریزی و نشتی آب 6 ماه