سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو

مرکز تخصصی تعمیر یخچال بکو  ، نصب و راه اندازی ، سرویس و تعمیرات با گارانتی 90 تا 180 روزه توسط نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در سراسر تهران انجام میگردد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه عیب یابی ، مراحل تعمیر ، هزینه تعمیرات ، قیمت قطعات و سوالات رایج در رابطه به علت بوجود آمدن مشکلات در یخچال فریزر و ساید بای ساید های beko تا انتهای مقاله همراه سرویس برتر باشید ، در انتها اگر سوال ، انتقاد یا پیشنهادی دارید میتواند در بخش نظرات کاربران برای ما ارسال کنید .

فهرست صفحه

تعمیر یخچال بکو

بکو یک برند ترکیه ای میباشد که چند سالی است مهمان خانه های ما شده است ، این دستگاه همانند سایر برندها نیاز به سرویس و نگهداری دارد .

خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات یخچال بکو همواره در کنار شماست تا در صورت لزوم خدمات و سرویس را به شما ارائه کند ، برای دریافت خدمات بکو کافیست با ما تماس بگیرید .

خدمات تعمیر و سرویس یخچال فریزر بکو با گارانتی سرویس برتر به مشتریان ارائه میشود ، تا نگرانی بابت بروز مشکل جدید یا مشکل قبلی برای شما باقی نماند .

مشکلات و خرابی های یخچال فریزر بکو BEKO

مشکلات و خرابی ها معمولا در یخچال فریزر ها یکسان میباشد ، رفع خرابی ها هم تقریبا شبیه به هم میباشد .

اما این عیوب دارای تفاوت های کوچک و به اصطلاح قلق های مختص به خود میباشند ، از همین روی سرویس برتر پیشنهاد میکند برای تعمیر هر برندی با نمایندگی مجاز آن برند تماس بگیرید .

حال برای تعمیر یخچال فریزر بکو ما مشکلاتی را که بیشتر ممکن است برای دستگاه شما بوجود بیاید را براساس اهمیت لیست کرده ایم .

 • یخچال فریزر خنک نمیکند .
 • یخچال یا فریزر خاموش شده است .
 • صدای زیادی از یخچال شنیده میشود
 • کمپرسور یا موتور دستگاه سوخته است
 • لاستیک و نوار درب از بین رفته و درب بسته نمیشود .
 • علامت های ارور برروی صفحه نمایشگر ظاهر شده و در حال چشمک زدن است .
 • داخل یخچال یا فریزر توده ای از برفک یا یخ در دیواره تشکیل شده است .
 • بدنه کنار های یخچال بشدت گرم میشود .

این مشکلات بیشترین خرابی های تعمیر شده توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال بکو بوده است ، البته موارد دیگری هم وجود داشته اما ما بر اساس اهمیت و تکرار آن ها این موارد را مطرح کرده ایم .

تعمیر یخچال فریزر بکو و سرویس در محل توسط سرویس برتر

برای تعمیرات و سرویس یخچال بکو از خدمات در محل استفاده کنید ، زمانی که شما با  سرویس برتر تماس میگیرید تعمیرکار به سرعت در محل حاضر میشود .

تعمیرکاران ما دوره های آموزشی لازم را جهت سرویس و تعمیر یخچال را گذرانده اند و با ابزار آلات لازم و قطعات یدکی در محل شما حاضر میشوند ، تا در همان مراجعه اولیه مشکل دستگاهتان را برطرف سازند .

شما میتوانید از طریق فرم ثبت آنلاین درخواست مشاوره ، سرویس و یا تعمیرات را در سامانه نمایندگی تعمیرات یخچال بکو ثبت کنید ، ثبت درخواست آنلاین میتواند در بهبود عملکرد کیفیت ما نقش بسزایی داشته باشد .

رفع مشکلات الکترونیکی و تعمیرات یخچال فریزر بکو در تهران

بردالکترونیکی مغز یخچال شما میباشد ، در نسل جدید یخچال فریزر ها بجای قطعات مکانیکی ( مثل : ترموستات ، تایمر ، ترمودیسک ) از یک برد استفاده میشود ، این بردالکترونیکی بسیار هوشمند است و کارایی آن در مقابل قطعات مکانیکی بسیار دقیق تر میباشد .

حساسیت برد الکترونیکی در مقایسه با قطعات مکانیکی بسیار بالاتر میباشد و با یک نوسان برق یا خرابی یک قطعه ممکن است سریعا به مشکل برخورد کند .

تعمیرات بردالکترونیکی یخچال بکو در محل قابل انجام نمیباشد زیرا به دستگاه های الکترونیک مخصوص نیازمند میباشد .

درصورت خرابی این قطعه ، برد الکترونیکی یخچال به نمایندگی تعمیرات یخچال بکو منتقل میشود و حدودا بین 4 الی 24 ساعت تعمیر و رفع عیب آن طول میکشد .

تست موتور یخچال بکو و تعویض کمپرسور در محل

آسیب موتور و کار نکردن آن از دیگر مشکلات یخچال فریزر بکو میباشد ، در صورت خرابی موتور یا کمپرسور یخچال باید موتور تعویض گردد .

تست موتور یخچال در حضور شما و با توضیحات لازم ارائه میشود ، همچنین در صورت تعویض موتور یخچال شما داغی به شما تحویل میگردد .

موتورهای موجود در بازار برای خرید و جایگزینی به ترتیب کیفیت به صورت زیر میباشد .

 1. کمپرسور سامسونگ
 2. کمپرسور ال جی
 3. کمپرسور های تک
 4. کمپرسور پاناسونیک
 5. کمپرسور دانفوس
 6. کمپرسور امبرکو
 7. کمپرسور سکاپ

 البته به جز مارک های بالا برند های دیگری نیز موجود میباشند که مورد تایید سرویس برتر نمیباشد و برای تعمیر یخچال بکو ما از آنها استفاده نمیکنیم .

مدت زمان گارانتی نمایندگی تعمیرات یخچال بکو بعد از سرویس

پس از اتمام تعمیر یخچال شما ، گارانتی نمایندگی تعمیرات یخچال بکو آغاز میشود ، مدت زمان گارانتی برای خدمات مختلف به شرح زیر میباشد

 • تعویض کمپرسور : 3 ماه
 • تعویض فن ها : 6 ماه
 • تعویض لاستیک درب : 6 ماه
 • تعویض سنسور ها : 6 ماه
 • تعمیرات الکترونیک : 3 ماه
 • رفع مشکلات دیفراست : 3 ماه
 • رفع آبریزی و نشتی آب 6 ماه

هزینه تعمیر یخچال در نمایندگی تعمیرات یخچال بکو BEKO

یکی از سوالات متداول مشتریان از ما هزینه تعمیرات میباشد ، شما میتوانید برای دیدن لیست هزینه تعمیرات یخچال فریز برروی کلمه کلیک کنید .

مشخص شدن هزینه تعمیرات یخچال بعد از کارشناسی و بازدید دستگاه توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات یخچال بکو مشخص میشود ، تعمیرکاران پس از بازدید از دستگاه و تشخیص عیب دستگاه شما هزینه برطرف شدن آن را به شما اعلام میکنند و در صورت توافق شما تعمیر یخچال بکو در محل آغاز میشود .

هزینه ایاب و ذهاب و کارشناسی برای تشخیص عیب مبلغ 70/000 هزار تومان برای تمامی مناطق تهران میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگو