سرویس برتر

تعمیر ماکروفر بوش

تعمیر ماکروفر بوش در محل : رفع مشکلات مربوط به لامپ اشعه ، ترانس ولتاژ بالا ، میکروسویچ ، برد الکترونیکی ، تایمر مکانیکی ، خازن و دیود ، موتور گردان سینی ، المنت های گریل و دها خدمات دیگر بدست کارشناسان مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر بوش در تهران و کرج .

تمامی خدمات مذکور بمدت 6 تا 12 ماه توسط سرویس برتر گارانتی و پشتیبانی رایگان میشوند و طی این مدت هرگونه مشکلی بوجود بیاید بصورت کاملا رایگان برطرف میشود .

تعمیر ماکروفر بوش

بسیاری از خدمات و تعمیرات ماکروفر BOSCH در منزل قابل انجام است ، طبق آمار خدمات مایکروفر بوش در سال گذشته بیش از 90% مشکلات این وسیله در منزل رفع شده و در همان بازدید اولیه دستگاه به مشتریان تحویل داده شده .

تعمیر در منزل دارای مزیت هایی از جمله کاهش هزینه ها ، سرعت بخشی در تعمیرات ، بالا رفتن رضایت مشتری ، نظارت بر تعمیرات میباشد .

مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر بوش سعی میکند کیفیت خدمات خود را روز بروز بیشتر کند ، اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در انتهای صفحه در بخش نظرات کاربران به ما اعلام کنید .

تعمیر ماکروفر توکار بوش

مایکروفر های توکار بوش از محبوب ترین ماکروفر های بوش میباشد که در آشپزخانه های فرنیش معمولا استفاده میشود .

کیفیت بالا ، تنوع برنامه های پخت ، فضای مناسب و کارایی بهینه این مدل از مایکروفر های توکار بوش نسبت به سایر برند های مشابه باعث محبوبیت آن شده است .

تعمیر ماکروفر توکار بوش کمی تخصصی تر از ماکروفر های معمولی میباشد ، سرویس برتر تعمیرکاران مخصوصی برای این دستگاه ها در نظر گرفته است .

قطعات ماکروفر

لیست قطعات و اجزای مصرفی در تعمیر ماکروفر بوش به ترتیب زیر میباشد .

  1. مگنترون یا لامپ اشعه 
  2. ترانس های ولتاژ 
  3. خازن و دیوید 
  4. قطعات منبع تغذیه برد 
  5. موتور گردان کف 
  6. میکروسویچ
  7. زبانه درب 
  8. سینی ماکروفر بوش
  9. پایه فلزی گیریل 

حتی اگر شما ساکن شهرستان های ایران باشید میتوانید این قطعات را بصورت مستقیم از مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر بوش تهیه کنید .

تعمیر گرم نکردن مایکروفر بوش

این مورد به راحتی بارها و بارها در منزل مشتریان برطرف شده است ، مشکل به طور عمده در لامپ اشعه بعد از ترانس مایکروفر و درمواردی هم در خازن و فیوز های ولتاژ مشاهده شده است .

در اخرین مرحله خرابی برد الکترونیکی و فرمان ندادن آن به ترانس برای شروع گرم کردن هم میتواند دلیل بروز این مورد باشد .

در 99% موارد تعمیرکاران تعمیرگاه ماکروفر بوش این مشکل را در منزل برطرف میکنند .

تعمیر برد ماکروفر بوش در سرویس برتر

ین مورد به راحتی بارها و بارها در منزل مشتریان برطرف شده است ، مشکل به طور عمده در لامپ اشعه بعد از ترانس مایکروفر و درمواردی هم در خازن و فیوز های ولتاژ مشاهده شده است .

در اخرین مرحله خرابی برد الکترونیکی و فرمان ندادن آن به ترانس برای شروع گرم کردن هم میتواند دلیل بروز این مورد باشد .

در 99% موارد تعمیرکاران تعمیرگاه ماکروفر بوش این مشکل را در منزل برطرف میکنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *