تعمیرات, مایکروفر

تعمیر ماکروفر بوتان در تهران | با 12 ماه گارانتی نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان

تعمیر ماکروفر بوتان

تعمیر ماکروفر بوتان در تمامی مناطق تهران 100% در محل بدونه حمل و جابجایی دستگاه بدست تعمیرکاران و متخصصان نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان انجام میگردد .

تمامی خدمات سرویس و تعمیر مایکروویو های بوتان با گارانتی و ضمانت رسمی 6 تا 12 ماهه سرویس برتر انجام میگردد ، برای ثبت درخواست کافیست برروی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید تا درخواست شما در سامانه سرویس برتر ثبت گردد . 

تعمیر ماکروفر بوتان
فهرست مقاله

تعمیر مایکروفر بوتان در محل ( منزل )

ما برای تسریع در انجام خدمات و کاهش هزینه اقدام به آموزش متخصصان و تعمیرکاران مایکروفر کرده ایم ، از این روی توانسته ایم بیش از 95% خدمات سرویس و تعمیر مایکروویو بوتان را به مشتریان در محل ارائه کنیم .

چند نمونه از خدمات سرویس برتر که در منزل مشتریان انجام میگردد : 

رفع مشکل گرم نکردن مایکروویو در منزل : تعویض مگنترون ، تعمیر و تعویض ترانس های ولتاژ ، تعویض خازن دیود و فیوز های ولتاژ 100% در محل 

رفع صدای زیاد ماکروفر : ترمیم فن ، تعمیر ترانس های ولتاژ ، تعویض دیود ، تعویض فیلتر اشعه ( کاغذ میکا ) 100% در منزل 

رفع مشکلات برقی مایکروفر : برق داشتن بدنه مایکروفر ، اتصالی و رفع اتصال کوتاه در مایکروفر ، تعویض لامپ روشنایی ، اصلاح سیم کشی 100% در محل 

رفع نچرخیدن ماکروفر : تعویض میکروسویچ ، تعمیر و تعویض موتور کف ، تعویض کوبل سینی ، تعویض سینی ، تعویض چرخ های زیر سینی 100% در منزل 

تعویض لامپ روشنایی : 100% در محل 

تعمیر برد الکترونیکی : رفع کار نکردن دکمه ها ، تعمیر کار نکردن صفحه لمسی ( تاچ ) مایکروفر ، تعمیر روشن نشدن مایکروفر و تعویض منبع تغذیه نیاز به حمل برد الکترونیکی به تعمیرگاه ماکروفر بوتان دارد . 

چرا ماکروفر بوتان گرم نمیکند !

گرم نشدن غذا در مایکروفر میتواند دلایل مختلفی داشته باشد اما ما در اینجا دلایل گرم نشدن غذا در ماکروفر بوتان را معرفی میکنیم .

اولین دلیل میتواند به علت خرابی لامپ اشعه یا مگنترون بوجود آید ، مگنترون دارای طول عمر مفید میباشد که بسته به استفاده آن بین 8 تا 12 سال ممکن است با مشکلاتی مواجه شود .

دومین دلیل مربوط به فیوز های ولتاژ ، خازن و دیود میباشد که این قطعات ممکن است در اثر یک نوسان برق یاا اختلال در قطعات اصلی مانند ترانس و مگنترون بوجود آید . 

سومین دلیل میتواند مربوط به ترانس ولتاژ بالای مایکروفر باشد ، این ترانس به ندرت دچار مشکل میشود اما ممکن است در اثر از بین رفتن لاک های روی سیم پیچ ترانس با مشکل روبرو شوند .

دلیل چهارم مربوط به برد الکترونیکی و خرابی رله های power  روی برد میباشد که در این حالت باید از خدمات تعمیر برد مایکروفر استفاده کرد . 

کار نکردن دکمه های ماکروفر بوتان از مشکلات و خرابی های اصلی این دستگاه میباشد که ممکن است دیر یا زود برای دستگاه شما اتفاق بیافتد .

معمولا خرابی ها در دو دکمه start و stope  بیشتر دیده میشود و علت آن استفاده مکرر از این دو دکمه نسبت به سایر دکمه ها و برنامه ها میباشد .

اگر انتخاب برنامه ها توسط دکمه انجام شود به راحتی با تعویض آن دو دکمه دستگاه شما مجدد شروع بکار میکند اما اگر دکمه های شما لمسی یا تاچ میباشد برای رفع این مشکل باید تمامی صفحه تاچ از حالت تاچ به دکمه ای تغییر یابد .

برای تعمیر دکمه های مایکروفر بوتان کافیست به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و با یکی از شعب ما تماس بگیرید ، یا با شماره دفتر مرکزی 67549-021 تماس بگیرید .

تعمیر دکمه و صفحه لمسی نیاز به انتقال برد الکترونیکی به تعمیرگاه ماکروفر بوتان را دارد .

چرا ماکروفر بوتان نمیچرخد ؟

نچرخیدن سینی ماکروفر با گر شدن نصفه غذا همراه است و اگر این مشکل برطرف نشود در نهایت با از کار افتادن مایکروفر همراه است .

در زیر سینی و کف مایکروفر یک موتور 21 ولت یا 220 ولت قرار دارد که به محض شروع کار مایکروفر این موتور با شروع بکار باعث گردش سینی مایکروفر میگردد . 

ممکن است خرابی موتور کف ؛ میکروسویچ یا برد الکترونیکی باعث نچرخیدن سینی باشد .

در برخی موارد هم شکستگی کوبل پلاستیکی زیر سینی باعث بروز این مشکل میشود . 

برای تعمیر مایکرویو در این حالت با حتما این 3 قطعه چک شود و سپس با تشخیص دقیق قطعه معیوب تعویض یا تعمیر شود .

برای تعمیر مایکروویو بوتان حتما با نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر بوتان تماس بگیرید تا در کمترین زمان بهترین تعمیرکار ماکروفر بوتان به شما معرفی شود . 

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان

تعمیرات ماکروفر بوتان را حتما به نمایندگی ها مجاز بسپارید ، در بسیاری از موارد اعتماد به تعمیرگاه های غیر مجاز باعث بروز مشکلات جدی و بالا رفتن هزینه های تعمیرات ماکروفر شده است .

مزیت های نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان نسبت به سایر تعمیرگاه ها : 

  1. صرفجویی در هزینه های تعمیرات تا بیش از 50% 
  2. استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت بوتان ( قطعات ماکروفر بوتان سامسونگ میباشد )
  3. گارانتی تعمیر ماکروویو بوتان از 6 تا 12 ماه پس از تعمیر 
  4. ارائه فاکتور رسمی پس از انجام خدمات 
  5. تسلط تعمیرکاران نمایندگی به مشکلات و عیب یابی ماکروفر بوتان 
بدون دیدگاه on تعمیر ماکروفر بوتان در تهران | با 12 ماه گارانتی نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد