سرویس و تعمیر جاروبرقی الکترولکس از موتور تا تامین قطعات یدکی مانند : پاکت های دائمی و یکبار مصرف ، لوله و اتصالات ، سیم جمع کن و … در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس با ضمانت 6 تا 12 ماهه قطعات و تعمیرات انجام میگردد .

کیفیت بالای جاروبرقی های الکترولوکس بر کسی پوشیده نیست اما این جاروبرقی هم مانند تمامی دستگاه مشابه ممکن است با خرابی و ازکار افتادن مواجه شود ، جای هیچگونه نگرانی نیست ما همواره در کنار شما هستیم .

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس بعد از گذشت 20 سال سابقه و تجربه در سرویس و تعمیر این دستگاه لیست مشکلات متداول در جاروبرقی الکترولوکس را و روش های عیب یابی و رفع آنرا تهیه کرده است .

موارد زیر برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با موارد تعمیر و سرویس جاروبرقی تهیه شده است .

 1. علت خاموش شدن جاروبرقی الکترولوکس و رفع آن
 2. علت صدای زیاد جاروبرقی الکترولوکس و رفع آن 
 3. علت کم شدن مکش جاروبرقی و راه های رفع آن 
 4. تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی الکترولوکس 
 5. تعمیر موتور جاروبرقی الکترولوکس 

البته به جز این موارد ممکن است مشکلی دیگری در دستگاه شما وجود داشته باشد ، اما عمده مشکلات به 5 مورد بالا مرتبط میشود .

تعمیرات موتور جاروبرقی قدیمی الکترولوکس

خرابی و از کار افتادن موتور جاروبرقی میتواند به علت نقص در عملکرد یکی از قطعات زیر باشد .

تعمیر موتور جاروبرقی الکترولوکس میتوانید بسیار بهتر از تعویض آن باشد ، این جاروبرقی از معدود دستگاه هایست که سرویس برتر پیشنهاد میکند بجای تعویض ، موتور را تعمیر کنید ، کیفیت بالای این موتور ها و نبودن موتور اصلی این دستگاه از اصلی ترین دلایل این موضوع میباشد .

رفع مشکلات سیم جمع کن و تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

سیم جمع کن یکی از قطعات مهم در جاروبرقی محسوب میشود ، در جاروبرقی بوسیله سیم جمع کن امکان انتقال جاروبرقی به نقاط مختلف فراهم میشود ، جمع نشدن یا باز نشدن سیم این امکان را از ما میگیرید و استفاده از جاروبرقی را برای ما سخت و دشوار میکند .

سیم جمع کن جاروبرقی از قطعات مختلفی تشکیل شده است ، این قطعات در کنار هم کار میکنند و ممکن است یک قطعه کوچک که شاید مهم بنظر نرسد باعث از کار افتادن آن شود .

در 95% موارد سیم جمع تعمیر میشود و نیازی به تعویض آن نیست ، مرکز تعمیر جاروبرقی الکترولوکس تعمیر سیم جمع کن را تا 6 ماه گارانتی و پشتیبانی میکند .

مزایای تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس

تعمیرگاه های زیادی خدمات تعمیر جاروبرقی را ارائه میکنند اما تفاوت هایی میان نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس با سایر تعمیرگاه ها میباشد این تفاوت ها عبارت اند از :

 1. ضمانت پشتیبانی تا 12 ماه
 2. استفاده از قطعات اصلی جاروبرقی الکترولوکس
 3. دسترسی به تعمیرگاه در تمام نقاط تهران
 4. امکان خریداری قطعات اصلی
 5. ارائه فاکتور ریز خدمات

2 پاسخ

 1. با عرض سلام .
  من یک دستگاه جاروبرقی الکترونیک ۳۴۵ قدیمی دارم. که این جارو جزو جهاز خانمم بود . الان اون فوت کرده ، ومن ۶۰ سال دارم . ولی این دستگاه هنوز کار میکنه . چون خودم بقول معروف دست به آچار هستم . و هر وقت صداش زیاد میشه یه سرویس میکنمش .
  بخاطر پاره گی پاکت تمام آشغالها آن وارد قسمتهای موتور شد .بازش کردم ، کاملا موتور و تمام قسمتهای جارو رو باز کردم . و شسته ، گذاشتم جلوی آفتاب خشک شد . بستم . اما چون یه ۱۰ روزی دایی ام فوت کرد . نتونستم ببندم .،حالا که همه اش رو بستم . اون چند تا سیمهای موتور رو فراموش کردم چطوری بود . نمیخوام همینطوری دیمی ببندم که خدای نکرده بلای سرش بیاد . چون نمونه این موتور دیگه وجود نداره . خواستم اگه ممکن هست نقشه سبمکشی ۳۴۵ قدیمی ترین نوع الکترولوکس هست. رو به آدرس ایمیل حقیر ارسال بفرمائید .من لوله و کفی و یک پایه جارو رو هم میخوام که باید بیام به نماینده گی نزدیک به خودم و بخرم . ما امام حسین تهران هستیم .
  سپاسگزار شما هستم .

  1. با سلام کاربر گرامی لطفا شماره تماس خود را برای ما بفرستید تا نقشه برای شما ارسال شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *