logo

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال بهترین انتخاب برای سرویس و تعمیر جاروبرقی ناسیونال شماست ، زیرا در سرویس و تعمیر جاروبرقی از قطعات اصلی و اورجینال ناسیونال استفاده میکنند .

تعمیر جاروبرقی ناسیونال در کمتر از 48 انجام و به مشتریان ارائه میگردد ، تمامی خدمات سرویس برتر  همراه با گارانتی 1 ساله میباشد .


ثبت درخواست آنلاین


شماره تماس مناطق

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

ناسیونال این برند محبوب و مرغوب معمولا بعد از 20 الی 30 سال ممکن است به مشکلاتی برخورد کند ، این زمان در بین جاروبرقی ها فوق العاده میباشد و نشان دهنده کیفیت بالا در قطعات و طراحی این برند میباشد .

قطعات اصلی ناسیونال را فقط میتوان در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال پیدا کرد ، جالب است بدانید که بسیاری از مشکلات جاروبرقی ناسیونال با تعمیر قطعه رفع میشود و نیاز به تعویض یا جایگزینی ندارند مگر در موارد خاص

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

زمانی که در عملکرد جاروبرقی متوجه تغییر یا عدم توانایی میشوید ، سریعا با تعمیرگاه جاروبرقی ناسیونال تماس بگیرید ، زیرا یه مشکل کوچک در ابتدا بسیار ساده قابلیت رفع شدن را دارد ، ولی عدم توجه به آن میتواند آسیب های جدی به دستگاه شما وارد کند .

همچنین توجه به سرویس جاروبرقی ناسیونال میتواند بسیار کلیدی باشد و عملکرد دستگاه شما را تقویت کند پس آنرا جدی بگیرید .

تعمیر موتور جاروبرقی ناسیونال

خرابی موتور ، دود کردن موتور ، صدای زیاد و بلند در حین کار ، زور زدن برای روشن نشدن ، قطع و وصل موتور از اصلی ترین موارد موتور جاروبرقی ناسیونال میباشد .

هرکدام از این موارد به نقاط مختلف موتور مربوط میباشد که در صورت ظاهر شدن این علامت ها شما به تعمیر موتور جاروبرقی نیاز دارید .

تعمیر موتور جاروبرقی ناسیونال بسیار ارزشمند میباشد ، زیرا کیفت این موتور را نمیتوان با موتور های جدید مقایسه کرد .

لینک مفید : علت صدای زیاد جاروبرقی

تعمیرات بدنه جاروبرقی ناسیونال national

شکستگی قطعات بدنه ، یا ترک بر داشتن بدنه جاروبرقی ناسیونال میتواند بعد از گذشت سال ها اتفاق بیافتد ، ما بدنه فابریک استوک و آکبند جاروبرقی ناسیونال را موجود داریم .

حتی اگر بخواهید بدنه جاروبرقی خودتان قابل تعمیر میباشد و با استفاده از جوش پلاستیک مورد مورد نظر برطرف میگردد .

تعمیر کلید power جاروبرقی ناسیونال

در جاروبرقی ناسیونال برای تغییر قدرت موتور از 4 کلید استفاده میشود ، زمانی که شما کلید ها را فشار میدهید در واقع مسیر برق موتور جاروبرقی ناسیونال را تغییر میدهد و با استفاده از این امکان قدرت موتور تغییر میکند .

ممکن است پلاتین های صفحه کلید بشکند ، یا فنر آن از جای خود خارج شود ، یا در بد بینانه ترین حالت سیم پیچ موتور قطع یا سوخته باشد ، در صورت دیدن این موارد با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال تماس بگیرید .

لینک مفید : علت کم شدن مکش جاروبرقی

تعمیرات آرمیچر جاروبرقی national

آرمیچر یا کلکتور از خرابی های موتور میباشد و تعمیر آن بطور کامل به تعمیر موتور جاروبرقی ناسیونال مربوط میباشد .

آرمیچر در صورت خرابی باعث جرقه موتور ، قطع و وصل شدن موتور و کم شدن مکش جاروبرقی میشود .

قطعات اصلی جاروبرقی ناسیونال

قطعاتی همچون : پاکت یکبار مصرف ، فیلتر ها ، لوله خرطومی ، پارویی ، خرطومی و لوله تلسکوپی را میتوانید از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال بصورت مستقیم بخرید .

هزینه تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

هزینه تعمیرات جاروبرقی ناسیونال میتواند بسیار متغییر و تقریبا غیر قابل پیشبینی باشد ، البته تا زمانی که دستگاه باز نشده و کارشناسی برروی آن انجام نشده است .

پس از باز شدن دستگاه و مشخص شدن عیب جاروبرقی هزینه ها تخمین زده و به مشتریان اعلام میگردد ، تا در صورت تمایل مراحل تعمیر جاروبرقی ادامه پیدا کند و درصورت عدم توافق دستگاه بسته و به حالت اولیه به مشتری تحویل داده میشود .

البته تمامی کسانی که از این جاروبرقی استفاده میکنند ارزش این دستگاه را بخوبی میفهمند و کمتر کسی با تعمیر جاروبرقی ناسیونال مخالفت میکند .

سرویس جاروبرقی ناسیونال در محل

سرویس جاروبرقی ناسیونال بطور عمده به موتور و هوابندی قاب برمیگردد ، تمیز کردن کلکتور ، بازدید ذغال ها ، بالانس پروانه ، خاک گیری موتور ، تعویض فیلتر ها ، بازدید لاستیک دور موتور از جمله اقداماتی است که در زمان سرویس انجام میگردد .

سرویس جاروبرقی ناسیونال در هنگام تعمیر جاروبرقی بصورت کاملا رایگان انجام میگردد .

رفع مشکلات و تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ناسیونال

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ناسیونال در مرکز سرویس برتر یکی از خدمات پرتکرار است که ما بارها آنرا انجام داده ایم .

رفع مشکلات قرقره ، مشکلات پلاتین ها ، ترمز سیم جمع کن ، فنر و … تا 90% نیازی به تعویض قطعه و جایگزینی قطعه جدید ندارد ، مگر در موارد خاصی که شکستگی در آن ها دیده شود .

تعمیرات سیم جمع کن نیز مانند سایر خدمات تا 6 ماه پشتیبانی و گارانتی میشود .

تعمیر جاروبرقی قدیمی ناسیونال

تقریبا تمامی جاروبرقی های ناسیونال قدیمی میباشند و سال هاست که از آن استفاده میشود ، متخصصان ما هم باتجربه کافی در زیمنه جاروبرقی ناسیونال اقدام به سرویس یا تعمیر دستگاه شما میکنند .

گارانتی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در سرویس برتر

گارانتی پس از تعمیر جاروبرقی ناسیونال برای بسیاری از مردم مهم میباشد ، گارانتی نشان دهنده کیفیت تعمیر و اعتماد بین تعمیرکار و نمایندگی میباشد .

اگر از جاروبرقی بصورت صحیح استفاده شود پس از تعمیر نباید به مشکلی برخورد کند و در اینصورت نشان دهنده عدم مرغوبیت قطعات یدکی میباشد .

سرویس برتر تمامی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال را بین 6 تا 12 ماه گارانتی میکند و در صورت بروز مشکل طی این مدت پشتیبانی رایگان خواهد کرد .

فهرست
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فرم درخواست خرابی آنلاین

لطفا فرم زیر را کامل کنید و برای ما ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

فرم درخواست خرابی

لوگو