سرویس برتر

سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال بهترین انتخاب برای سرویس و تعمیر جاروبرقی ناسیونال شماست ، زیرا در سرویس و تعمیر جاروبرقی از قطعات اصلی و اورجینال ناسیونال استفاده میکنند .

تعمیر جاروبرقی ناسیونال در کمتر از 48 انجام و به مشتریان ارائه میگردد ، تمامی خدمات سرویس برتر  همراه با گارانتی 1 ساله میباشد .

فهرست صفحه

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

ناسیونال این برند محبوب و مرغوب معمولا بعد از 20 الی 30 سال ممکن است به مشکلاتی برخورد کند ، این زمان در بین جاروبرقی ها فوق العاده میباشد و نشان دهنده کیفیت بالا در قطعات و طراحی این برند میباشد .

قطعات اصلی ناسیونال را فقط میتوان در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال پیدا کرد ، جالب است بدانید که بسیاری از مشکلات جاروبرقی ناسیونال با تعمیر قطعه رفع میشود و نیاز به تعویض یا جایگزینی ندارند مگر در موارد خاص 

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

زمانی که در عملکرد جاروبرقی متوجه تغییر یا عدم توانایی میشوید ، سریعا با تعمیرگاه جاروبرقی ناسیونال تماس بگیرید ، زیرا یه مشکل کوچک در ابتدا بسیار ساده قابلیت رفع شدن را دارد ، ولی عدم توجه به آن میتواند آسیب های جدی به دستگاه شما وارد کند .

همچنین توجه به سرویس جاروبرقی ناسیونال میتواند بسیار کلیدی باشد و عملکرد دستگاه شما را تقویت کند پس آنرا جدی بگیرید .

تعمیر موتور جاروبرقی ناسیونال

خرابی موتور ، دود کردن موتور ، صدای زیاد و بلند در حین کار ، زور زدن برای روشن نشدن ، قطع و وصل موتور از اصلی ترین موارد موتور جاروبرقی ناسیونال میباشد .

هرکدام از این موارد به نقاط مختلف موتور مربوط میباشد که در صورت ظاهر شدن این علامت ها شما به تعمیر موتور جاروبرقی نیاز دارید .

تعمیر موتور جاروبرقی ناسیونال بسیار ارزشمند میباشد ، زیرا کیفت این موتور را نمیتوان با موتور های جدید مقایسه کرد .

لینک مفید : علت صدای زیاد جاروبرقی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

تعمیرات بدنه جاروبرقی ناسیونال national

شکستگی قطعات بدنه ، یا ترک بر داشتن بدنه جاروبرقی ناسیونال میتواند بعد از گذشت سال ها اتفاق بیافتد ، ما بدنه فابریک استوک و آکبند جاروبرقی ناسیونال را موجود داریم .

حتی اگر بخواهید بدنه جاروبرقی خودتان قابل تعمیر میباشد و با استفاده از جوش پلاستیک مورد مورد نظر برطرف میگردد .

تعمیر کلید power جاروبرقی ناسیونال

در جاروبرقی ناسیونال برای تغییر قدرت موتور از 4 کلید استفاده میشود ، زمانی که شما کلید ها را فشار میدهید در واقع مسیر برق موتور جاروبرقی ناسیونال را تغییر میدهد و با استفاده از این امکان قدرت موتور تغییر میکند .

ممکن است پلاتین های صفحه کلید بشکند ، یا فنر آن از جای خود خارج شود ، یا در بد بینانه ترین حالت سیم پیچ موتور قطع یا سوخته باشد ، در صورت دیدن این موارد با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال تماس بگیرید .

لینک مفید : علت کم شدن مکش جاروبرقی

تعمیرات آرمیچر جاروبرقی national

آرمیچر یا کلکتور از خرابی های موتور میباشد و تعمیر آن بطور کامل به تعمیر موتور جاروبرقی ناسیونال مربوط میباشد .

آرمیچر در صورت خرابی باعث جرقه موتور ، قطع و وصل شدن موتور و کم شدن مکش جاروبرقی میشود .

 

قطعات اصلی جاروبرقی ناسیونال

قطعاتی همچون : پاکت یکبار مصرف ، فیلتر ها ، لوله خرطومی ، پارویی ، خرطومی و لوله تلسکوپی را میتوانید از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال بصورت مستقیم بخرید .

 

هزینه تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

هزینه تعمیرات جاروبرقی ناسیونال میتواند بسیار متغییر و تقریبا غیر قابل پیشبینی باشد ، البته تا زمانی که دستگاه باز نشده و کارشناسی برروی آن انجام نشده است .

پس از باز شدن دستگاه و مشخص شدن عیب جاروبرقی هزینه ها تخمین زده و به مشتریان اعلام میگردد ، تا در صورت تمایل مراحل تعمیر جاروبرقی ادامه پیدا کند و درصورت عدم توافق دستگاه بسته و به حالت اولیه به مشتری تحویل داده میشود .

البته تمامی کسانی که از این جاروبرقی استفاده میکنند ارزش این دستگاه را بخوبی میفهمند و کمتر کسی با تعمیر جاروبرقی ناسیونال مخالفت میکند .

 

سرویس جاروبرقی ناسیونال در محل

سرویس جاروبرقی ناسیونال بطور عمده به موتور و هوابندی قاب برمیگردد ، تمیز کردن کلکتور ، بازدید ذغال ها ، بالانس پروانه ، خاک گیری موتور ، تعویض فیلتر ها ، بازدید لاستیک دور موتور از جمله اقداماتی است که در زمان سرویس انجام میگردد .

سرویس جاروبرقی ناسیونال در هنگام تعمیر جاروبرقی بصورت کاملا رایگان انجام میگردد .

 

 

رفع مشکلات و تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ناسیونال

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ناسیونال در مرکز سرویس برتر یکی از خدمات پرتکرار است که ما بارها آنرا انجام داده ایم .

رفع مشکلات قرقره ، مشکلات پلاتین ها ، ترمز سیم جمع کن ، فنر و … تا 90% نیازی به تعویض قطعه و جایگزینی قطعه جدید ندارد ، مگر در موارد خاصی که شکستگی در آن ها دیده شود .

تعمیرات سیم جمع کن نیز مانند سایر خدمات تا 6 ماه پشتیبانی و گارانتی میشود .

 

تعمیر جاروبرقی قدیمی ناسیونال

تقریبا تمامی جاروبرقی های ناسیونال قدیمی میباشند و سال هاست که از آن استفاده میشود ، متخصصان ما هم باتجربه کافی در زیمنه جاروبرقی ناسیونال اقدام به سرویس یا تعمیر دستگاه شما میکنند .

 

گارانتی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در سرویس برتر

گارانتی پس از تعمیر جاروبرقی ناسیونال برای بسیاری از مردم مهم میباشد ، گارانتی نشان دهنده کیفیت تعمیر و اعتماد بین تعمیرکار و نمایندگی میباشد .

اگر از جاروبرقی بصورت صحیح استفاده شود پس از تعمیر نباید به مشکلی برخورد کند و در اینصورت نشان دهنده عدم مرغوبیت قطعات یدکی میباشد .

سرویس برتر تمامی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال را بین 6 تا 12 ماه گارانتی میکند و در صورت بروز مشکل طی این مدت پشتیبانی رایگان خواهد کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *