سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز نوا

تعمیر اسپرسو ساز نوا

سرویس و تعمیر اسپرسو ساز نوا ، مدل های خانگی و صنعتی در سراسر تهران توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب سرویس برتر در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز نوا با گارانتی و ضمانت نامه کتبی قطعات و خدمات انجام میگردد .

اسپرسو ساز یک دستگاه بسیار مهم و کاربردی در کافی شاپ میباشد و زمانی که این دستگاه معیوب میشود میتواند ضررهای اقتصادی را به کافی شاپ ها بزند از این روی اهمیت سرعت در تعمیر دستگاه اسپرسوساز نوا بر ما پوشیده نیست و همراه در الویت کاری ما قرار دارد .

فهرست صفحه

سرویس و تعمیر اسپرسو ساز نوا در تهران

اگر ساکن تهران هستید و یک دستگاه اسپرسوساز معیوب دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا در زمان مناسب اقدام به تعمیرات اسپرسو ساز شما انجام شود .

سرعت عمل در تعمیرات و سرویس اسپرسو ساز نوا یک شعار تبلیغاتی نیست بلکه ویژگی ما نسبت به سایر تعمیرگاه ها میباشد .

الویت تعمیرکاران ما با تعمیر قطعات است تا از این طریق بتوان در هزینه های بالای قطعات جلوگیری کرد .

اکثر مشکلاتی که در دستگاه های اسپرسو ساز نمایان میشود به علت عدم سرویس اسپرسو ساز میباشد ، از آنجایی که این دستگاه بطور مداوم از آب و جوشیده شدن آن در دستگاه استفاده میکند ، طبیعی است که بعد از مدتی دچار جرم گرفتگی شود .

اگر میخواهید از نبودن این دستگاه در منزل یا کافی شاپ خود متضرر نشوید حتما هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس آن در نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز نوا  بکنید .

نحوه استفاده درست از اسپرسو ساز نوا

رسیدگی و توجه به دستگاه همواره میتواند از تعمیرات اسپرسو ساز  جلوگیری کند یا حداقل زمان آن را به تعویق بیاندازد ، سرویس برتر در اینجا به چند نکته کلیدی برای استفاده از دستگاه اشاره میکنیم .

  • دستگاه را بشویید : شستشوی دستگاه پس از استفاده از جمع شدن شیر و قهوه در نازل بخار و محفظه جوش جلوگیری میکند .
  • فیلترها را بشویید : با یک مسواک میتوانید پرتافیلترها را بشویید و تمامی جرم آنرا از بین برده و سرجای خود قرار دهید
  • از برنامه شستشوی دستگاه استفاده کنید ، این کار را میتوانید به صورت هفتگی انجام دهید و با مقداری جوش شیرن کلیه قسمتهای داخلی دستگاه را رسوب زدایی کنید .
  • استفاده از کافی زا : کافی زا یک محلول شوینده برای دستگاه های اسپرسو و قهوه ساز میباشد که بسیار دقیق تر از سایر مواد جرمگیر عمل میکند .

انجام 4 مورد بالا شاید کمی زمان ببرد اما در طولانی مدت شمارا از صرف هزینه های بالای تعمیر اسپرسو ساز بی نیاز میکند .

طریقه سرویس اسپرسو ساز نوا در سرویس برتر

جرم گیری و از بین بردن رسوبات قهوه در دستگاه بهترین نوع سرویس اسپرسوساز نوا میباشد ، حتما نباید کارکرد دستگاه مختل شود تا اقدام به سرویس آن بکنید ، اگر میخواهید کیفیت نوشیدنی که درست میکنید خوب باشد حتما اقدام به سرویس آن بکنید .

اگر در منزل خود از اسپرسوساز استفاده میکنید بین 8 تا 10 ماه یکبار این کار را انجام دهید و اگر در کافی شاپ خود از این دستگاه استفاده میکنید حداقل هر 3 ماه یکبار این کار را انجام دهید .

سرویس دستگاه میتواند شما را از تعمیر اسپرسوساز نوا مبرا سازد به همین دلیل میباشد که سرویس برتر انقدر به این موضوع تاکید میکند .

قطعات یدکی دستگاه های اسپرسو ساز بسیار گران قیمت و کمیاب میباشند پس باید در نگهداری از آن کوشا باشید .

تعمیر اسپرسو ساز نوا Nova و مزیت های سرویس برتر

چند نومنه از مزیت های تعمیرگاه مجاز سرویس برتر نسبت به سایر تعمیرگاه های مجاز و غیر مجاز اسپرسو ساز نوا عبارت اند از : 

  • استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت Nova 
  • ارائه فاکتور رسمی بعد از تعمیرات اسپرسو ساز نوا 
  • ارائه گارانتی کتبی 3 الی 6 ماهه خدمات و قطعات 
  • سرعت عمل در سرویس و تعمیر دستگاه 

تعرفه و هزینه های نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز نوا

هزینه سرویس و تعمیر اسپرسوساز نوا بسیار متنوع است و بستگی به نوع مشکل و قطعات لازم در زمان سرویس و تعمیر دستگاه دارد .

تا قبل از بازدید و عیب یابی اسپرسو ساز نمیتوان هزینه آنرا تخمین زد ، بعنوان مثال یک مشکل مثلا گرم نشدن آب در اسپرسو ساز ممکن است از المنت ، میکروسویچ ، اتصالات یا از فیوز باشد که هرکدام از این قطعات دارای قیمت های متفاوت با اختلاف زیادی میباشند .

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز نوا  قبل اقدام به تعمیرات اسپرسو ساز حتما نتیجه کارشناسی و هزینه ها به مشتریان اعلام میشود و در صورت رضایت مشتری تعمیر شروع خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگو