سرویس برتر

مرکز تخصصی تعمیرات قهوه ساز در تهران

تعمیرات تخصصی دستگاه های قهوه ساز ، اسپرسو ساز و چای ساز های خانگی ، صنعتی و ..  در تعمیرگاه مجهز  سرویس برتر در تمام مناطق غرب ، شرق ، مرکز ، جنوب و شمال تهران همراه با ضمانت 6 ماهه تعمیر دستگاه قهوه ساز انجام میگردد .

خرابی و از کار افتادن دستگاه قهوه ساز بسیار ساده اتفاق می افتد ، شاید شما یکباره با از کار افتادن این دستگاه کاربردی در منزل یا کافی شاپ روبرو شوید ، اما جای هیچگونه نگرانی نیست ما اینجا هستیم تا در کمترین زمان دستگاه معیوب شما را به حالت اولیه خود باز گردانیم کافیست با شماره 67549-021 تماس بگیرید تا سرویس و تعمیر قهوه ساز شما شروع شود .

فهرست مقاله

تعمیر قهوه ساز در تهران

شما میتوانید برای سرویس و تعمیرات قهوه ساز در سراسر تهران با یکی از شعب سرویس برتر تماس بگیرید .

مدت زمان سرویس و تعمیر قهوه ساز توسط تعمیرگاه مجاز سرویس برتر بین 2 الی 3 روز کاری پس از انتقال دستگاه به کارگاه میباشد . 

تمامی خدماتی که توسط مجموعه سرویس برتر انجام میشود بین 3 تا 6 ماه شامل گارانتی میباشد ، این گارانتی بصورت کتبی در فاکتور خدماتی شما درج میگردد . 

 

خرابی ها و مشکلات رایج در قهوه ساز

سرویس برتر بعد از سالها تجربه در تعمیرات دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز به یکسری مشکلات متداول در دستگاه های اسپرسو ساز رسیده است ، این مشکلات به ترتیب عبارت اند از :

 1. قهوه ساز روشن نمیشود و تمامی چراغ های آن خاموش شده
 2. دکمه های قهوه ساز کار نمیکنند ( یک یا چند دکمه یا تمامی دکمه ها )
 3. قهوه روشن میشود اما قهوه درست نمیکند
 4. قهوه ساخته شده رقیق و آبکی است
 5. قهوه ساخته شده طمع و بوی بدی میدهد
 6. آب در قهوه ساز جوش نمی آید
 7. المنت های دستگاه کار نمیکنند
 8. دستگاه جرم گرفته و شوره های رسوب  سفید در لیوان دیده میشود

به علت کار کردن قهوه ساز با آب و شیر امکان استهلاک این دستگاه بالا میباشد ، اما برای جلوگیری از تعمیر قهوه ساز و افزایش راندمان دستگاه پیشنهاد میشود هر 6 تا 12 ماه یکبار دستگاه را سرویس کنید .

چرا قهوه ساز روشن نمیشود ؟ چگونه قهوه ساز را تعمیر کنیم ؟

روشن نشدن در قهوه ساز میتواند دلایل مختلفی داشته باشد ، روشن نشدن بمنظور خاموش بودن کامل و روشن نشدن چراغ ها یا برد دستگاه میباشد .

 1. برق به دستگاه نمیرسد .
 2. دوشاخه معیوب است .
 3. برد الکترونیکی تغذیه سوخته است .
 4. صفحه نمایش سوخته است .
 5. سیم کشی دستگاه دچار قطعی شده است .

برای تعمیر دستگاه قهوه سازی که روشن نمیشود به ترتیب بالا باید قطعات چک شوند تا مشکل پیدا شود ، برای تعمیرات قهوه ساز خود میتوانید با شماره 67549-021 تماس بگیرید .

تعمیر دکمه و تلاچ دستگاه قهوه ساز

کار نکردن دکمه ها و قهوه ساز باعث از کار افتادن دستگاه قهوه ساز ما میشوند .

اگر قهوه ساز شما دکمه ای باشد از یک کلید تک سویچ برای انتخاب برنامه استفاده میشود ، امکان معیوب بودن این کلید وجود دارد و برای تعمیر قهوه ساز باید این قطعه تعویض شود تا مشکل شما برطرف شود .

اگر قهوه ساز شما تاچ میباشد ، امکان معیوب بودن صفحه تاچ ، صفحه گرانیت وجود دارد ، در این مدل قهوه ساز ها از یک صفحه بسیار باریک استفاده میشود ، زمانی که شما صفحه تاچ را لمس میکنید با اتصال دوصفحه تشخیص داده میشود که شما چه برنامه ای را انتخاب کرده اید .

در صورتی خرابی تاچ به تعمیرگاه تخصصی قهوه ساز مراجعه کنید .

چرا قهوه ساز قهوه درست نمیکند ؟ تعمیرات قهوه ساز در تهران

یکی دیگر از مشکلات رایج در قهوه ساز های خانگی و صنعتی درست نکردن قهوه میباشد ، در این حالت تمامی برنامه ها انتخاب میشود اما قهوه ای درست نمیشود از بارز ترین دلایل این موضوع میتوان موارد زیر را نام برد .

 1. جرم گرفتگی لوله های قهوه ساز
 2. جرم گرفتگی مخزن
 3. کار نکردن المنت ها و گرم نشدن آب

برای رفع این مشکلات به مرکز تخصصی تعمیرات قهوه ساز در تهران تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *