سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر گاه مجاز نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو آماده ارائه خدمات نصب ، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تمامی مناطق تهران میباشد ، تمامی خدمات تعمیر لباسشویی بکو توسط تعمیرکاران سرویس برتر در منزل با گارانتی 6 الی 12 ماهه به مشتریان ارائه میگردد . 

برای ثبت درخواست نصب و راه اندازی ، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بکو کافیست با شماره 67549-021 تماس بگیرید  تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند . 

در این مقاله نحوه عیب یابی لباسشویی بکو ، هزینه تقریبی تعمیرات لباسشویی و علت بروز مشکلات و خرابی های لباسشویی beko از 0 تا 100 مورد بررسی قرار گرفته ، با سرویس برتر همراه باشید چنانچه سوالی در ذهنتان است در قسمت نظرات کارابران سوال خود را مطرح کنید . 

 

فهرست صفحه

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در منزل

بیش از 95% خدمات لباسشویی beko در منزل مشتریان و بدونه نیاز به جابجایی و حمل دستگاه انجام میگردد ، تعمیر ماشین لباسشویی در منزل علاوه بر کاهش هزینه ها باعث سرعت در تعمیرات میگردد . 

تنها در مواردی که نیاز به خدمات الکترونیکی و تعمیر برد لباسشویی میباشد برد و سیم کشی و موتور لباسشویی به کارگاه منتقل میشود و باقی خدمات در محل به مشتریان ارائه میگردد . 

 

عیب یابی ماشین لباسشویی بکو

اولین مرحله در تعمیرات ماشین لباسشویی بکو عیب یابی میباشد ، تا زمانی که مراحل عیب یابی انجام نشده نباید اقدام به تعویض قطعه یا تعمیرات ماشین لباسشویی کرد زیرا در صورتی که عیب یابی ماشین لباسشویی بکو انجام نشود امکان بروز مشکل مجدد پس از تعمیر لباسشویی وجود دارد . 

خرابی و معیوب شدن ماشین لباسشویی به علت نقص در عملکرد یک قطعه یا استفاده نادرست بوجود می آید ، تشخیص علت بروز مشکل و تشخیص قطعات معیوب را عیب یابی لباسشویی میگویند . 

در ادامه مشکلات متداول لباسشویی های بکو معرفی و نحوه عیب یابی آن بطور کامل تشریح میشود . 

 

 

معرفی مشکلات رایج و خرابی های لباسشویی beko

خرابی و مشکلات لباسشویی بکو به یکی از اشکال زیر در لباسشویی نمایان میگردد . 

 1. صدا و لرزش ماشین لباسشویی
 2. خاموش شدتن یا روشن نشدن ماشین لباسشویی 
 3. نشتی آب از لباسشویی
 4. وارد نشدن آب به داخل لباسشویی 
 5. تخلیه نشدن آب لباسشویی
 6. گرم نشدن آب در لباسشویی 
 7. توقف ماشین لباسشویی در حین کار 
 8. تمیز نشستن لباسشویی 
 9. ظاهر شدن ارور یا خطا برروی صفحه نمایش 

این موارد از بیشترین مشکلات و خرابی های گزارش شده در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو میباشد ، در ادامه هر کدام از موارد مورد بررسی بیشتر قرار میگرید . 

علت صدا و لررزش و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی بکو

صدای زیاد و لرزش در ماشین لباسشویی بطور معمول بعد از 5 الی 8 سال در لباسشویی بوجود می آید ، چنانچه قبل از این مدت با صدا و لرزش مواجه شدید بصورت نادرست از دستگاه استفاده میکنید . 

استفاده از لباس های بیش از اندازه در لباسشویی ، شستن پتو و لباس هایی که آب زیادی به خود جذب میکنند در لباسشویی ممنوع است . 

علت صدای زیاد لباسشویی چیست ؟ 

زمانی که با این مشکل روبرو شدید برای عیب یابی لباسشویی بکو به سراغ قسمت های زیر بروید . 

 • بلبرینگ ها : ممکن است در اثر استفاده نادرست یا اتمام عمر بلبرینگ ها ، بلبرینگ خشک و در حین کار صدای زیادی تولید کند ، این صدا بیشتر در زمان خشک کردن لباس ها شنیده میشود در این حالت برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو باید بلبرینگ ها تعویض شوند . 
 • خرابی شفت : اگر به صدای بلبرینگ ها توجهی نشود و از لباسشویی استفاده شود بعد از گذشت مدتی شفت گشاد یا میشکند ، در صورت مواجهه با صدا در همان مراحل اولیه اقدام به تعمیر دستگاه خود کنید . 
 • خرابی سه نظام : بعد از شفت 3 نظام دچار آسیب میشود ، در صورت خرابی 3 نظام باید آنرا تعویض کرد . 
 • خرابی کمک ها : کمک ها وظیفه حفظ تعادل سبد شستشو را دارند چنانچه کمک ها معیوب شوند باعث ایجاد لرزش زیاد بخصوص لرزش لباسشویی در دور خشک کن میشوند ، برای رفع این مشکل باید کمک ها تعویض شوند . 
 • شکستن وزنه تعادل : در مواردی شکستن وزنه تعادل مشاهده شده است در این حالت هم لرزش و هم صدای زیادی در لباسشویی احساس میشود . 

برای رفع این مشکلات و تعمیر دستگاه خود حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو تماس بگیرید . 

چرا ماشین لباسشویی بکو روشن نمیشود ؟

روشن نشدن یا خاموش شدن ماشین لباسشویی بکو هر زمانی ممکن است اتفاق بیافتد ، در بیشتر مواقع علت روشن نشدن لباسشویی نوسان برق میباشد .

در زمانی که این مشکل در دستگاه بوجود می آید برای عیب یابی لباسشویی بکو باید به سراغ قسمت های زیر رفت . 

 • دوشاخ و کابل : در اثر لرزش و تکان های لباسشویی ممکن کابل برق یا دوشاخه دچار له شدگی شده باشند ، در این حالت با تعویض دوشاخه یا کابل مشکل برطرف میشود . 
 • خازن برق ورودی : ممکن است خازن دچار  اتصال یا قطعی شده باشد ، در این حالت باید خازن توسط مولتی موتر چک شود .
 • سیم کشی : ممکن است در اثر اتصال کوتاه یا تغییرات ولتاژ سیم کشی دچار اتصالی شده باشد ، در این حالت با ترمیم یا اصلاح سیم کشی مشکل برطرف میشود . 
 • برد الکترونیکی : ممکن است در اثر نوسانات شدید برق یا اتصالی در یکی قطعات منبع تغذیه برد اصلی سوخته باشد ، برای تعمیر برد ماشین لباسشویی حتما با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو تماس بگیرید . 
 • صفحه نمایش : در این حالت برد اصلی سالم است اما برروی صفحه نمایشعلائمی ظاهر نمیشود ، در این حالت صفحه نمایش را یا باید تعمیر کرد یا تعویض . 

برای رفع این مشکلات و تعمیر ماشین لباسشویی بکو beko حتما با تعمیرگاه مجاز نمایندگی بکو تماس بگیرید . 

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی بکو beko

وارد نشدن آب در ماشین لباسشویی به علت اختلال یا خرابی در یکی از قطعات زیر بوجود می آید . 

 • شیر وردی آب : در بسیاری از مواقع بسته بودن شیر آب ورودی علت آبگیری نکردن لباسشویی میباشد ، از باز بودن شیر آب مطمئن شوید . 
 • شیر برقی : شیر برقی وظیفه قطع و وصل آب لباسشویی را برعهده دارد ، چنانچه شیر برقی معیوب یا فیلتر های آن مسدود شده باشند لباسشویی آبگیری نمیکند . 
 • هیدروسنسور : هیدرو سنسور وظیفه تشخیص میزان آب داخل لباسشویی را برعهده دارد ، چنانچه هیدروسنسور معیوب باشد اطلاعات درست از میزان آب داخل لباسشویی را به برد اصلی گزارش نمیکند در نتیجه آب وارد لباسشویی نمیشود . 
برای رفع این مشکل و تعمیرات لباسشویی بکو beko با یکی از شعب تعمیرگاه های سرویس برتر تماس بگیرید .

دلیل تخلیه نکرد نکردن لباسشویی بکو

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی به علت خرابی یا اختلال در عملکرد یکی از قسمت های زیر در دستگاه نمایان میگردد . 

 • پمپ تخلیه : چنانچه پمپ تخلیه معیوب باشد آب از لباسشویی تخلیه نمیشود ، در این حالت برای تعمیر لباسشویی بکو beko باید پمپ تخلیه تعویض گردد . 
 • فیلتر پمپ تخلیه : ممکن است تکه از لباس یا جرم لباسشویی باعث مسدود شدن مسر تخلیه شود ، فیلتر را باز و آنرا کاملا تمیز کنید . 
 • شینگ تخیله : ممکن است شینگ تخلیه همانند فیلتر پمپ مسدود شده باشد . 
 • خروجی فاضلاب : از باز بودن مسیر خروجی فاضلاب مطمئن شوید در غیر اینصورت فاضلاب را باز کنید . 
 • برد الکترونیکی : ممکن است قسمت فرمان تخلیه آب برروی برد الکترونیکی معیوب شده باشد ، برای تعمیر برد ماشین لباسشویی باید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو استفاده نمایید . 

علت گرم نشدن آب و نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو beko

زمانی که از برنامه های شستشوی با |آبگرم استفاده میکنیم پس از ورود آب به لباسشویی یک المنت وظیفه گرم کردن آب و تنظیم دمای آب را برعهده دارد ، تا زمانی که دمای آب به دمای تنظیم شده نرسد لباسشویی شروع بکار نمیکند . 

درصورتی که آب پس از مدت زمانی گرم نشود برروی صفحه نمایش اخطار ظاهر یا لباسشویی بوق میزند . برای رفع گرم نشدن آب در لباسشویی باید قطعات زیر عیب یابی شوند . 

 • المنت : ممکن است المنت دچار قطعی یا سوختگی شده باشد ، برای رفع این مشکل باید المنت تعویض شود . 
 • سنسور دمای آب : امکان دارد سنسور دمای آب اطلاعاتی نادرست از دمای آب به برد بدهد در اینصورت آب گرم نمیشود . 
 • برد الکترونیکی : ممکن است قسمت فرمان المنت معیوب شده باشد و ولتاژ مورد نیاز برای راه اندازی المنت را ارسال نکند . 

برای رفع این مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی بکو با ما تماس بگیرید . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگو