سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ارج در تمام مناطق تهران با گارانتی و پشتیبانی 6 تا 12 ماه تعمیرگاه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج انجام میگردد .

اگر با یکی از مشکلات زیر روبرو هستید برای تعمیر دستگاه خود با تعمیرگاه مجاز ارج تماس بگیرید .

  1. کار نکردن لباسشویی 
  2. روشن نشدن لباسشویی
  3. آبگیری نکردن لباسشویی 
  4. صدای زیاد در دور خشک کن 
  5. لرزش در دور خشک کن 
  6. قفل شدن درب لباسشویی 
  7. خرابی برد الکترونیکی 
  8. خرابی تایمر
  9. بوی بد لباس ها و لباسشویی
  10. تخلیه نکردن لباسشویی

تقریبا تمامی خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در محل انجام میشود و برای تعمیر نیازی به حمل دستگاه و انتقال به کارگاه نمیباشد .

سرویس برتر برای صرفجویی در وقت و هزینه سعی میکند تمامی خدمات خود را در محل به انجام برساند مگر در موارد خاصی که نیاز به دستگاه پرس برای جازدن بلبرینگ ، نیاز به تراشکاری برای بالانس سبد شستشو یا نیاز به دستگاه های الکترونیک برای تست و تعمیر برد الکترونیکی باشد .

صدا ولرزش از شایع ترین مشکلات لباسشویی های ارج میباشد که برای رفع آن باید سریعا اقدام کنید ، هرچه اقدام شما برای رفع این مورد زودتر انجام شود هزینه های کمتری خواهید پرداخت ، اما با گذشت زمان و بی توجهی به آن رفته رفته آسیب بیشتری به دستگاه میرسد و طبیعتا شامل هزینه های بالاتری نیز میشود .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج رفع صدا و لرزش لباسشویی را تا 12 ماه پس از تعمیر گارانتی میکند .

در مدل های قدیمی تایمر بعنوان یک برنامه ریز عمل میکند ، شما امکان انتخاب برنامه و نوع شستشو را در لباسشویی بوسیله تایمر دارید ، اگر این تایمر معیوب شود و یا در قسمت خاصی کار نکند لباسشویی شما از کار خواهد افتاد .

تایمر در صورت خرابی تعمیر میشود و نیازی به تعویض آن نمیباشد ، هرچند به علت قدیمی بودن این مدل ها قطعات یدکی نیز به سختی پیدا میشود .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج تمامی مشکلات تایمر و برد را برطرف میکند و جای هیچگونه نگرانی نیست .

هزینه تعمیرات لباسشویی ارج چقدر است ؟ شاید این موضوع برای شما هم مهم باشد .

با توجه به گستردگی خدمات و نیاز به عیب یابی ماشین لباسشویی برای برآورد هزینه امکان معین شدن هزینه ها قبل از بازدید و کارشناسی مشخص نیست .

شما میتوانید قبل از تعمیر لباسشویی ارج برای کارشناسی و برآورد هزینه با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای عیب یابی از دستگاه شما بازدید کنند .

این مهم ترین خدماتی است که توسط مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی سرویس برتر گارانتی و پشتیبانی میشود .

لوگو