سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج

تعمیر ماشین لباسشویی ارج با گارانتی و پشتیبانی 6 الی 12 ماهه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در تمامی مناطق 22 گانه تهران ، برای ثبت درخواست سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی کافیست همین الان با شماره 67549-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

ما در این صفحه هزینه تعمیرات ، مشکلات رایج ، نحوه عیب یابی لباسشویی ارج را بطور کامل از 0 تا 100 مورد تقد و بررسی قرار داده ایم ، با ما همراه باشید و چنانچه سوالی دارید در قسمت دیدگاه ها ( انتهای صفحه ) با ما در میان بگذارید .

تعمیر ماشین لباسشویی ارج

تعمیر لباسشویی ارج در محل

بیش از 90 % خدمات سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی ارج توسط تعمیرکاران سرویس برتر در منزل و در حضور مشتریان انجام میگردد .

مناطق پوشش دهی

تعمیرات ماشین لباسشویی  ارج در تمامی مناطق : غرب تهران ، شرق ؛ تهران ، شمال تهران و جنوب تهران در کمترین زمان ارائه میشود .

تعمیرات لباسشویی ارج با گارانتی کتبی

کلیه خدمات و قطعات که توسط تعمیرکاران سرویس برتر تعمیر یا تعویض میشوند بمدت 6 الی 12 ماه بصورت کتبی گارانتی و پشتیبانی رایگان میشوند .

قطعات اصلی و اورجینال

شما میتوانید قبل از تعویض قطعه و تعمیر ماشین لباسشویی ارج از اصالت قطعات استفاده شده مطمئن شوید .

مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی ارج ARJ

خرابی و مشکلات در لباسشویی های ارج معمولا به یکی از اشکال زیر در دستگاه نمایان میشود ، احتمالا شما الان با یکی از مشکلات زیر روبرو هستید .

 

90% درخواست های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ارج در مرکز سرویس برتر با مشاهده مشکلات بالا ثبت شده است ، در ادامه در رابطه با مشکلات و نحوه عیب یابی ماشین لباسشویی ارج توضیحات بیشتری ارائه میشود .

تعمیر لباسشویی ارج قدیمی و جدید

مهم نیست چند سالیست از لباسشویی ارج خود استفاده میکند ، تقریبا در 95% مواقع تعمیرات ماشین لباسشویی ارج مقرون بصرفه میباشد . 

کیفیت بالای قطعات ماشین لباسشویی ارج باعث شده است کمتر کاربری به فکر تعویض و خریداری یک ماشین لباسشویی نو شود ، قطعات با کیفیت و اورجینال ارج در تعمیرگاه سرویس برتر موجود میباشد ، کافیست برای تعمیر لباسشویی ارج قدیمی خود با ما تماس بگیرید .

خدمات ماشین لباسشویی ارج

 • تعویض بلبرینگ و کاسه نمد
 • تعویض شفت و سه نظام
 • تعمیر موتور لباسشویی
 • تعمیر تایمر مکانیکی
 • تعویض کمک ها
 • تعویض شیر برقی
 • جرم گیری و رسوب زدایی
 • تعمیر و تعویض پمپ تخلیه
 • اصلاح سیم کشی
 • رفع قفل شدن درب

علت صدای لباسشویی و نحوه عیب یابی لباسشویی ارج

شنیده شدن صدای زیاد و غیر قابل تحمل یکی از مشکلات رایج و متداول در ماشین لباسشویی ارج میباشد که بعد از 5 الی 10 سال در دستگاه مشاهده میشود .

اغلب صدای زیاد به علت استفاده نادرست و وارد شدن بار اضافی به ماشین لباسشویی ارج بوجود می آید ، زمانی که از پارچه های سنگین یا از لباس های بیش از حد درون لباسشویی استفاده میشود ، فشار به قسمت بلبرینگ ، کاسه نمد و شفت دستگاه باعث ایجاد صدا بمرور زمان میشود . پ

بی توجهی به این صدا باعث افزایش صدا و در نهایت قفل شدن سبد شسشتو میشود ، پیشنهاد میشود در مراحل اولیه اقدامات لازم جهت تعمیرات ماشین لباسشویی ارج ARJ انجام شود تا از صدمات بیشتر جلوگیری شود .

 • در مرحله اول خرابی بلبرینگ و کاسه نمد صدا
 • در مرحله دوم خرابی شفت و سه نظام
 • و در مرحله آخر بلبرینگ های موتور

باعث ایجاد صدا میشوند ، برای رفع این مشکل و تعمیر دستگاه حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در تهران تماس بگیرید .

تعمیر تایمر ماشین لباسشویی ارج قدیمی

تایمر در ماشین لباسشویی وظیفه اجرا برنامه ها در زمان های مختلف را برعهده دارد ، تایمر ها از تعداد زیادی چرخ دنده و یک سیم پیچ مگنتی ساخته شده اند .

در بسیاری از مواقع هرز شدن چرخ دنده ، اتصالی بین پلاتین ها باعث از کار افتادن ماشین لباسشویی ما میشوند ، تایمر ها در 90% مواقع قابل تعمیر و سرویس میباشند و تنها در موارد معدودی نیاز به تعویض تایمر لباسشویی میباشد .

برای رفع مشکلات و تعمیر تایمر ماشین لباسشویی ارج قدیمی همین الان با شماره 67549-021 تماس بگرید .

رفع تخلیه نشدن آب از لباسشویی ارج

تخلیه نشدن و ماندن آب در ماشین لباسشویی به معنای توقف کامل لباسشویی نیباشد ، تا زمانی که آب لباسشویی بطور کامل تخلیه نشود برنامه شستشوی ماشین لباسشویی اجرا نمیشود .
 • تخلیه نشدن میتواند دلایل مختلفی چون :
 • خراب یپمپ تخلیه
 • جرم بیش از حد در لوله های تخلیه
 • گرفتگی فاضلاب
 • خرابی تایمر
را داشته باشد برای عیب یابی دقیق و رفع این مشکلات تعمیرکار لباسشویی ارج باید این قسمت ها را مورد بررسی قرار دهد .

هزینه تعمیرات لباسشویی ارج در سرویس برتر

خدمات
هزینه تعمیرات لباسشویی ارج ARJ
تعویض پمپ تخلیه
550/000 تا 700/000
تعویض شیر برقی
450/000
تعویض هیدروستات
485/000
تعویض بلبرینگ و کاسه نمد
1/400/000 تا 2/000/000
تعویض 3 نظام
750/000 تا 900/000
تعویض شفت
700/000 تا 900/00
تعویض لاستیک در
900/000 تا 1/500/000
تعمیر تایمر
750/000 تا 1/500/000
تعویض میکروسویچ در
450/000 تا 750/000
هزینه تعویض کمک ها
650/000 تا 800/000
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *