سرویس برتر

سرویس برتر

مرکز فروش فیلتر یخچال و ساید سامسونگ

تخفیف!

فیلتر داخلی یخچال ساید سامسونگ – samsung

قیمت اصلی 295,000 تومان بود.قیمت فعلی 265,000 تومان است.

تخفیف!

فیلتر داخلی ساید بای ساید سامسونگ

قیمت اصلی 250,000 تومان بود.قیمت فعلی 225,000 تومان است.

مرکز فروش فیلتر یخچال و ساید بای ساید سامسونگ در تهران ، فروش فیلتر های اصلی و اورجینال یخچال های سامسونگ با نازل ترین قیمت ها ، برای ثبت سفارش و اطلاع از قیمت عمده و تک فیلتر های سامسونگ در سراسر ایران میتوانید با شماره 67549-021 تماس بگیرید . 

فیلتر آب یخچال و ساید بای ساید سامسونگ هر 6 ماه یکبار باید تعویض شود ، چراغ فیلتر این موضوع را هر 6 ماه یکبار به شما گوش زد میکند ، بی توجهی به این مساله میتواند باعث معیوب شدن یخچال و حتی به خطر افتادن سلامتی شما شود حتما به این موضوع دقت کنید . 

 

انواع فیلتر اصلی یخچال و ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG

بطور کلی 4 مدل فیلتر در یخچال های سامسونگ استفاده میشود ، هرکدام از این فیلتر ها با توجه به مدل دستگاه در نقاط مختلفی نصب شده اند ما به شما کمک میکنیم جای فیلتر آب و نوع آن را به راحتی تشخیص دهید . 

  1. فیلتر بیرونی : این فیلتر در بیرون یخچال و سر راه ورودی آب به شیر برقی یخچال نصب میشود ، تمامی مدل های سامسونگ از این فیلتر استفاده میکنند و این فیلتر در یخچال سامسونگ مشترک میباشد . 
  2. فیلتر داخلی لیوانی HAFCU1 : این فیلتر در قسمت بالا یخچال گوشه سمت راست نصب شده است و خلاف جهت عقربه های ساعت باز و جهت عقربه های ساعت بسته میشود . 
  3. فیلتر داخلی مدادی HAF-CIN : این فیلتر در محفظه پایینی یخچال کنار جامیوه ای نصب میشود ، برای تعویض این فیلتر باید آنرا در جهت LOCK- چرخانده و از جای خود خارج کنین . 
  4. فیلتر داخلی مدادی HAF-QIN : این فیلتر نیز همانند فیلتر مدادی میباشد اما کمی چاق تر و تو پر تر از آن میباشد در ادامه عکس هرکدام از مدل ها را میتوانید مشاهده کنید . 

 

تفاوت فیلتر های اصلی و فرعی سامسونگ چیست ؟

فیلتر در یخچال برای کاهش ناخالصی های آب و از بین بردن کلر و طمع نامطبوع و بوی بد و همچنین از بین بردن سرب ، کلر بنزن ، اتیل بنزن ، جیوه و چندین مورد از ناسالمی آب آشامیدنی میباشدپس به تعویض بموقع آن اهمیت دهید . 

استفاده از فیلتر های متفرقه باعث بروز مشکلاتی همچون : 

  • طمع آب : در بسیاری از مواقع فیلتر های متفرقه باعث طمع یا بوی بد آب مصرفی میشوند . 
  • نشتی آب از فیلتر : استفاده از فیلتر های غیر اصلی میتواند باعث نشتی آب و صدمه به قطعات برقی و الکترونیکی یخچال شوند . 
  • خطر برای سلامتی : استفاده از فیلتر های فیک باعث به خطر افتادن سلامتی شما میشود . 

RESET کردن چراغ فیلتر آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ

چراغ فیلتر آب ساید بای ساید بعد از گذشت 6 ماه بطور خودکار روشن میشود ، این چراغ توسط تایمر کار میکند و هوشمند نیست ، دقیقا راس 6 ما شروع به چشمک زدن و هشدار دادن به ما میشود . 

بعد از تعویض فیلتر و جایگزینی فیلتر جدید طبق دستور عمل زیر اقدام به REST کردن چراغ کنید . 

  • FILTER RESET : اگر در دستگاه شما دکمه FILTER RESET موجود میباشد با فشردن این دکمه و نگه داشتن آن بمدت 30 ثانیه چراغ فیلتر شما خاموش و مجددا شروع بشمارش روز میکند . 
  • ICE + LOCK : چنانچه دکمه FILTER RESET در یخچال شما موجود نمیباشد با فشردن همزمان دکمه های ICE و LOCK بمدت 30 ثانیه میتوانید چراغ فیلتر را خاموش و آنرا برای کار کرد مجدد تنظیم کنید . 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *