جستجو کردن
جستجو کردن

سرویس برتر

سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز فوما

تعمیر اسپرسو ساز

خدمات سرویس و تعمیر اسپرسو ساز فوما در تمامی مناطق 22 گانه تهران با گارانتی و پشتیبانی 180 روزه نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز فوما به مشتریان ارائه میگردد ، برای ثبت درخواست سرویس و تعمیر قهوه ساز فوما کافیست با شماره 67549-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند . 

در این مطلب تمامی مشکلات و خرابی های اسپرسو و قهوه ساز فوما به همراه نحوه تعمیر اسپرسو ساز فوما بطور کامل مورد بررسی قرار گرفته است با ما همراه باشید و چنانچه سوالی دارید در قسمت نظرات کاربران با ما در میان بگذارید . 

تعمیر اسپرسو ساز و قهوه ساز فوما FUMA

اولین مرحله برای تعمیر قهوه ساز عیب یابی میباشد ، چنانچه عیب یابی بدرستی انجام نشود در تمامی مراحل تعمیر دستگاه تاثیر میگذارد ، همچنین ممکن است بعد از تعمیر مشکل مجدد در دستگاه ظاهر شود . 

به همین دلیل سرویس برتر پیشنهاد میکند برای تعمیر قهوه ساز فوما حتما با تعمیرگاه های مجاز اسپرسو ساز و قهوه ساز فوما مراجعه شود و از استفاده از تعمیرکاران محلی و غیر مجاز اکیدا خودداری شود . 

در ادامه مظلب مشکلات رایج و علت بروز مشکلات و خرابی ا در اسپرسو ساز و قهوه ساز فوما بطور کامل از 0 تا 100 مورد بررسی قرار میگیرد با ما همراه باشید . 

مشکلات و خرابی های قوه ساز و اسپرسو ساز فوما

  1. گرم نشدن آب در قهوه یا اسپرسو ساز 
  2. خارج نشدن عصاره قهوه 
  3. رقیق شدن عصاره قهوه 
  4. کار نکردن فوم ساز 
  5. روشن نشدن قهوه یا اسپرسو ساز 
  6. صدای زیاد و غیر طبیعی اسپرسو و قوه ساز 
  7. نشت آب و بخار از کناره های قهوه ساز 
این 7 مورد از اساسی ترین مشکلات و خرابی های اسپرسو و قهوه ساز فوما میباشند ، برای تعمیرات اسپرسو ساز و رفع این مشکلات حتما با نمایندگی اسپرسو ساز فوما FUMA تماس بگیرید . 

 

علت گرم نشدن یا نجوشیدن آب در اسپرسو ساز فوما

اگر آب در قهوه ساز یا اسپرسو بجوش نیاید بطور کلی قهوه ساز دیگر استفاده ای ندارد ، این مشکل میتواند از اختلال در عملکرد یا معیوب بودن یکی از قسمت های زیر بوجود می آید .

  • المنت : ممکن است المنت های مخزن در اثر قطعی یا اتصال کوتاه روشن نشوند ، در این حالت برای تعمیر اسپرسو ساز فوما باید المنت تعویض شود .
  • سنسور حرارتی : چنانچه سنسور حرارتی نتواند دمای دقیق را اندازه گیری کند المنت در زمان های مناسب بکار نمیافتد و آب به جوش نمی آید . 
  • برد الکترونیکی : ممکن است برد الکترونیکی دستور لازم جهت کار کرد المنت ( ولتاژ ) را صادر نکند ، برای رفع این مشکل حتما با نمایندگی تعمیرات قهوه ساز فوما تماس بگیرید . 

علت خارج نشدن عصاره قهوه از قوه ساز فوما FUMA

خارج نشدن عصاره قهوه از اسپرسو و قهوه ساز  فوما در مرحله اول میتواند به علت عدم توجه به سرویس بموقع دستگاه نمایان شود ، در این حالت به علت وجود جرم در اتصالات و پرتافیلتر های دستگاه بوجود می آید . 

در بیش از 90% مواقع با جرمگیری و سرویس اسپرسو ساز فوما مشکل دستگاه شما رفع میشود . 

در برخی موارد هم جدا شدن و خارج شدن اتصالات میتواند باعث بروز این مشکل شود . 

برای تعمیر دستگاه و رفع این مشکل با نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز فوما FUMA تماس بگیرید . 

نحوه رفع و تعمیر فوم ساز اسپرسو ساز فوما

کار نکردن فوم ساز اسپرسو ساز فوما یکی از مشکلات رایج و متداول میباشد که به علت اختلال در یکی از قسمت های زیر بوجود می آید . 

جرم گرفتگی : ممکن است اتصالات بویلر فوم دچار جرم گرفتگی شده باشند ، در این حالت با سرویس کردن اسپرسو ساز فوما مشکل برطرف میشود . 

خرابی نازل بخار : ممکن است لوله نازل بخار یا ولوم معیوب یا دچار رسوب گرفتگی شده باشد ، در این صورت فوم ساز کار نمیکند . 

برای رفع این مشکلات حتما با نمایندگی اسپرسو ساز فوما تماس بگیرید . 

چرا قهوه ساز فوما روشن نمیشود ؟

روشن نشدن دستگاه به یکی از دلایل زیر اتفاق می افتد : 

قطع شدن کابل برق : ممکن است دوشاخه یا کابل برق دچار قطعی شده باشد ابتدا کابل برق را چک کنید . 

سیم کشی داخلی : ممکن است سیم کشی داخلی به علت اتصال کوتاه مانع انتقال ولتاژ به برد الکترونیکی شود . 

خرابی برد الکترونیکی : ممکن است در اثر نوسانات برق برد الکترونیکی معیوب شده باشد ، برای رفع این مورد حتما به تعمیرگاه مجاز اسپرسو ساز فوما مراجعه کنید . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *