نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG بدست برترین تعمیرکاران متخصص و مجرب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در محل بدونه نیاز به جابجایی با هزینه های منصفانه و تحت نظر اتحادیه

تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی آاگ AEG  توسط سرویس برتر با گارانتی 1 ساله به مشتریان انجام میگردد . با سرویس برتر همراه باشید تا از مراحل نصب و راه اندازی ، سرویس و چگونگی تعمیر دستگاه خود اطلاعات کاملی را بدست آورید .

فهرست صفحه

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی AEG یکی از بهترین برندهای موجود در ایران میباشد که سابقه آن به سال ها پیش برمیگردد ، افردی که از این دستگاه استفاده میکنند بسیار راضی و خشنود از عملکرد دستگاه خود میباشند .

نکته مهم این است که ماشین های شستشو پس از گذشت مدتی ممکن است با معضلاتی روبرو شوند ، این معضلات در لباسشویی آاگ بسیار دیرتر از باقی ماشین های شستشو پدیدار میشود که نشان دهنده کیفیت این برند میباشد .

نکته مهم در تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG استفاده از قطعات اورجینال میباشد ، بخاطر همین موضوع در صورت مشاهده مشکل در دستگاه خود حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ تماس بگیرید تا کیفیت دستگاه شما همچنان حفظ شود .

مراحل ثبت درخواست سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی AEG

  1. تماس با یکی از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ و ثبت درخواست سرویس و تعمیر 
  2. ثبت آنلاین درخواست از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین 
  3. تماس کارشناسان و مشاوره تلفنی 
  4. حضور تعمیرکار با هماهنگی قبلی در منزل برای عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ 
  5. شروع مراحل عیب یابی و تعیین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ 
  6. تامین قطعات و تعویض آن 
  7. تست دستگاه و تحویل به مشتریان 
  8. ارائه فاکتور و گارانتی کتبی 

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

مشکلاتی که ممکن است باعث از کار افتادن دستگاه شما یا اختلال در عملکرد آن شوند عبارت اند از : صدای زیاد در دور خشک کن ، وارد نشدن آب به داخل لباسشویی ، تخلیه نکردن آب ، استوپ ماشین لباسشویی در حین کار ، روشن نشدن ، لرزش در حالت خشک کن ، کثیف شستن لباس ها ، استشمام بوی بد پس از شستشو و … میباشد .

این مشکلات به راحتی و سادگی قابل رفع میباشد ، در ادامه در باره هر کدام از مشکلات توضیحات بیشتر در باره تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG و علت بوجود آمدن این عیوب میدهیم

عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ AEG در منزل

مهم ترین بخش برای تعمیر ماشین لباسشویی AEG عیب یابی میباشد ، اگر عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ بدرستی انجام نشود علاوه بر تعمیر نشدن دستگاه ممکن است سایر قطعات آسیب ببیند .

عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ AEG باید توسط کارشناس متخصص و باتجربه انجام شود ، اگر عیب یابی بدرستی انجام شود تعمیر لباسشویی به سادگی و راحتی انجام میشود .

خدمات تعمیر تایمر و برد ماشین لباسشویی AEG توسط تعمیرگاه سرویس برتر

زمانی که دستگاه شما روشن نمیشود ، شروع بکار نمیکند ، دیگ نمیچرخد ،در وسط کار کد ارور ظاهر و دستگاه متوقف میشود ایراد دستگاه شما در برد الکترونیکی یا تایمر میباشد .

تایمر الکترونیکی در مدل های قدیمی لباسشویی آاگ وظیفه تعیین برنامه شستشو و تغییر فرامان را داشته است ، تایمر میتواند در اثر اتصال ، کثیفی پلاتین ، نوسان برق به مشکل برخورد کند .

برد الکترونیکی در نسل جدید لباسشویی های AEG  وظایف تایمر را برعهده دارد ، اغلب مشکلات برد الکترونیکی در اثر استفاده نکردن از محافظ برق و تغییرات ولتاژ و آمپر برق مشاهده میشود .

اطلاعات بیشتر در : علت روشن نشدن ماشین لباسشویی 

خدمات تعویض بلبرینگ تعمیرگاه مجاز لباسشویی آاگ

زمانی که از لباسشویی در دور خشک کن صدای برخورد دو تکه آهن به گوش میرسد ، بلبرینگ های لباسشویی شما خراب شده است .

در صورتی که این صدا را شنیدید سریعا با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG  تماس بگیرید تا شفت و سه نظام شما آسیب نبیند .

بلبرینگ معمولا در صورت استفاده بیش از حد لباس ، خشک شدن بلبرینگ و نفوذ آب از کاسه نمد در دستگاه شما بوجود می آید .

بلبرینگ ها در صورت خرابی باید تعویض شوند و امکان تعمیر آن ها وجود ندارد .

اطلاعات بیشتر در : علت صدای زیاد لباسشویی 

تعمیر و رفع مشکلات شیر برقی لباسشویی آاگ

اگر آب وارد سبد شستشو نمیشود ، به احتمال زیاد شیر برقی شما معیوب است ، البته در مواردی بسته بودن شیر آب ، قطع بودن آب ساختمان ، کمبودن فشار آب نیز میتواند باعث این مشکل باشد .

اگر آب وارد ماشین لباسشویی نشود ، تایمر یا برد مرحله بعدی را اجرا نخواهد کرد و در همان ابتدا کار کرد ماشین لباسشویی مختل میشود .

اطلاعات بیشتر در : علت کار نکردن ماشین لباسشویی

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ نامشخص میباشد ، یعنی ممکن است یک ایراد کوچک جوری نمایان شود که بسیار بزرگ دیده شود و همچنین برعکس

برای تشخیص هزینه سرویس یا تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG  باید دستگاه شما بازدید و کارشناسی شود .

اما شما میتوانید بطور کلی تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی را در صفحه مربوطه مطالعه کنید .

بدون دیدگاه on نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمیشود
لوگو