جستجو کردن
جستجو کردن

سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز دلمونتی

تعمیر اسپرسو ساز دلمونتی

سرویس و تعمیر اسپرسو ساز های دلمونتی :  مدل های خانگی و صنعتی در تهران توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب سرویس برتر در کارگاه مجهز نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز دلمونتی با گارانتی و ضمانت نامه کتبی قطعات و خدمات انجام میگردد .

اسپرسو ساز یک دستگاه بسیار مهم و کاربردی در کافی شاپ میباشد و زمانی که این دستگاه معیوب میشود میتواند ضررهای اقتصادی را به کافی شاپ ها بزند از این روی اهمیت سرعت در تعمیر دستگاه اسپرسوساز دلمونتی بر ما پوشیده نیست و همراه در الویت کاری ما قرار دارد .

فهرست صفحه

تعمیر اسپرسو ساز و قهوه ساز دلمونتی

اگر ساکن تهران هستید و یک دستگاه اسپرسوساز معیوب دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا در زمان مناسب اقدام به تعمیرات اسپرسو ساز دلمونتی شما انجام شود .

سرعت عمل در تعمیر و سرویس اسپرسو ساز دلمونتی یک شعار تبلیغاتی نیست بلکه ویژگی ما نسبت به سایر تعمیرگاه ها میباشد .

الویت تعمیرکاران ما با تعمیر قطعات است تا از این طریق بتوان در هزینه های بالای  تعویض قطعات جلوگیری کرد .

اکثر مشکلاتی که در دستگاه های اسپرسو ساز نمایان میشود به علت عدم سرویس اسپرسو ساز میباشد ، از آنجایی که این دستگاه بطور مداوم از آب و جوشیده شدن آن در دستگاه استفاده میکند ، طبیعی است که بعد از مدتی دچار جرم گرفتگی شود .

اگر میخواهید از نبودن این دستگاه در منزل یا کافی شاپ خود متضرر نشوید حتما هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس آن بکنید .

نکات استفاده صحیح از اسپرسو ساز دلمونتی

رسیدگی و توجهبه دستگاه همواره میتواند از تعمیر اسپرسو ساز جلوگیری کند یا حداقل زمان آن را به تعویق بیاندازد ، ما در اینجا به چند نکته کلیدی برای استفاده از دستگاه اشاره میکنیم .

  • دستگاه را بشویید : شستشوی دستگاه پس از استفاده از جمع شدن شیر و قهوه در نازل بخار و محفظه جوش جلوگیری میکند .
  • فیلترها را بشویید : با یک مسواک میتوانید پرتا فیلترها را بشویید و تمامی جرم آنرا از بین برده و سرجای خود قرار دهید
  • از برنامه شستشوی دستگاه استفاده کنید ، این کار را میتوانید به صورت هفتگی انجام دهید و با مقداری جوش شیرن کلیه قسمتهای داخلی دستگا را رسوب زدایی کنید .
  • استفاده از کافی زا : کافی زا یک محلول شوینده برای دستگاه های اسپرسو و قهوه ساز میباشد که بسیار دقیق تر از سایر مواد جرمگیر عمل میکند .

انجام 4 مورد بالا شاید کمی زمان ببرد اما در طولانی مدت شمارا از صرف هزینه های بالای و مراجعه به نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز دلمونتی بی نیاز میکند .

نحوه سرویس و تعمیر اسپرسو ساز دلمونتی در سرویس برتر

جرم گیری و از بین بردن رسوبات قهوه در دستگاه بهترین نوع سرویس اسپرسو ساز دلمونتی میباشد ، حتما نباید کارکرد دستگاه مختل شود تا اقدام به سرویس آن بکنید ، اگر میخواهید کیفیت نوشیدنی که درست میکند خوب باشد حتما اقدام به سرویس آن بکنید .

اگر در منزل خود از اسپرسوساز استفاده میکنید بین 8 تا 10 ما یکبار این کار را انجام دهید و اگر در کافی شاپ خود از این دستگاه استفاده میکنید حداقل هر 3 ماه یکبار این کار را انجام دهید .

سرویس دستگاه میتواند شما را از تعمیر اسپرسوساز دلمونتی مبرا سازد به همین دلیل میباشد که سرویس برتر انقدر به این موضوع تاکید میکند .

قطعات یدکی دستگاه های اسپرسو ساز بسیار گران قیمت و کمیاب میباشند پس باید در نگهداری از آن کوشا باشید .

هزینه های نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز دلمونتی

هزینه سرویس و تعمیر اسپرسو ساز دلمونتی بسیار متنوع است و بستگی به نوع مشکل و قطعات لازم در زمان سرویس و تعمیر دستگاه دارد .

تا قبل از بازدید و عیب یابی اسپرسو ساز نمیتوان هزینه آنرا تخمن زد ، بعنوان مثال یک مشکل مثلا گرم نشدن آب در اسپرسو ساز ممکن است از المنت ، میکروسویچ ، اتصالات یا فیوز باشد که هرکدام از این قطعات دارای قیمت های متفاوت با اختلاف زیادی میباشند .

 نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز دلمونتی  قبل اقدام به سرویس یا تعمیر  حتما نتیجه کارشناسی و هزینه ها به مشتریان اعلام میشود و در صورت رضایت مشتری تعمیر شروع خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *