جستجو کردن
جستجو کردن

سرویس برتر

تعمیر یخچال جنرال الکتریک | نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک در تمام مناطق تهران در کمتر از یکساعت توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک با گارانتی 6 تا 12 ماهه خدمات و قطعات پذیرفته میشود .

یخچال فریزر و ساید بای ساید های جنرال الکتریک از با کیفیت ترین و محبوب ترین یخچال فریزر های موجود در ایران میباشد ، این دستگاه همانند تمامی دستگاه های خنک کننده نیاز به نگهداری و سرویس دارد ، از همین روی مجموعه سرویس برتر اقدام به آموزش و تامین قطعات جنرال الکتریک در سراسر تهران کرده است . برای دریافت خدمات مشاوره و سرویس با شماره 67549-021 تماس بگیرید .

فهرست صفحه

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

زمانی که در روال کار کرد یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک متوجه تغییرات یا علائم خاصی میشوید بلافاصله با شماره 67549-021 تماس بگیرید ، بسیاری از خرابی های یخچال جنرال الکتریک در ابتدا با یک سرویس یا مشاوره رفع میشود .

اما در اکثر مواقع تا زمانی که این مشکل حاد یا باعث از کار افتادن یخچال نشود اقدامی جهت رفع یا سرویس آن انجام نمیشود ، اینکار باعث آسیب بیشتر و حتی خرابی سایر قطعات میشود ، پس پیشنهاد میشود در صورتی مشاهده نقص در عملکرد یا موارد غیر عادی سریعا با نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید .

تعمیر یخچال جنرال الکتریک تخصص ماست .

اقدامات لازم در زمان خرابی یخچال فریزر جنرال الکتریک GE

زمانی که یخچال جنرال الکتریک خاموش شده چکار کنیم ؟

یکی از مواردی که ما روزانه با آن سر و کار داریم ، درخواست تعمیر یخچال جنرال الکتریک به علت خاموش شدن میباشد ، در صورتی که با این مورد روبرو شدید به ترتیب زیر عمل کنید .

  1. محافظ برق را چک کنید ( ممکن است محافظ شما در حالت شروع بکار باشد )
  2. دوشاخ برق را چک کنید ( ممکن است دوشاخ تبدیل برق سوخته باشد ، در این حالت از یک تبدیل جدید استفاده کنید )
  3. ممکن است پریز برق نداشته باشد ( در اثر اتصال کوتاه ممکن است فیوز برق قطع شده باشد با یک وسیله برقی از وجود برق مطمئن شوید )
  4. برد الکترونیکی سوخته است ( در این حالت ممکن است منبع تغذیه برد الکترونیکی شما با مشکل روبرو شده باشد در اینصورت از خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک GE استفاده کنید )

تعمیر برد الکترونیکی یخچال 

اگر سرمای یخچال جنرال الکتریک کم شد چکار کنیم ؟

اگر متوجه کم شدن قدرت سرمایش یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک خود شدید سریعا با نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید .

هرچه زمان بگذرد احتمال فاسد یا خراب شدن مواد غذایی شما بیشتر خواهد شد ، پس سریعا این مشکل باید برطرف شود .

توجه داشته باشید چنانچه یخ مواد غذایی درون فریزر آب نشده باشد ، با بسته نگه داشتن درب میتوانید برای مدتی ( نهایتا تا 24 ساعت ) از سالم ماندن مواد غذایی در امان باشید ، اما به محض آب شدن مواد غذایی شما هیچ زمانی نخواهید داشت .

ممکن است فن ، گاز ، موتور ، سیستم دیفراست باعث بروز این مشکل شده باشد ، اما برای تشخیص دقیق نیاز به بازدید کارشناسان سرویس برتر میباشد .

ما در کمتر از 2 ساعت نزدیکترین تعمیرکار را به منزل شما میفرستیم .

زمانی که یخ ساز ساید بای ساید جنرال الکتریک کار نمیکند چکار کنیم ؟

در ابتدا جا یخی را از درون فریزر خارج کنید ، احتمال یخ زدگی در قالب یخ و گیر کردن موتور یخساز وجود دارد ، در این حالت یخساز و جایخی را از یخ و آب خالی کنید و سپس بطور کامل آنرا خشک کنید و دوباره در جای خود قرار دهید .

با گذشت 8 ساعت باید یخ ساخته شده و امکان یخ گیری از درب وجود داشته باشد ، اگر اینچنین نیست برای تعمیر یخساز یخچال جنرال الکتریک میتوانید با ما تماس بگیرید .

نکته : تعمیر یخساز در محل قابل انجام نمیباشد و برای رفع این مشکل یخساز از دستگاه جدا شده و به نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک منتقل و تا 72 ساعت بعد تعمیر و بروروی ساید بای ساید شما نصب خواهد شد .

نکته 2 : نبود یخساز هیچ اختلالی در عملکرد دستگاه شما بوجود نمی آورد و میتوانید با خیال راحت تا تعمیر آن از دستگاه استفاده کنید .

در زمان روشن شدن چراغ فیلتر ساید جنرال الکتریک چکار کنیم ؟

هر 12 ماه یکبار باید نسبت به تعویض فیلتر آب یخچال اقدام نمایید ، در غیر اینصورت این چراغ روشن و به شما هشدار میدهد .

این هشدار به معنای تمام شدن عمر فیلتر آب و نیاز به جایگزینی فیلتر جدید میباشد ، در صورتی که در مقابل این هشدار بیتفاوت باشید در دراز مدت با از کار افتادن و گرفتگی خروجی آب یخچال خواهید شد .

پس اگر عمر فیلتر آب شما تمام شده است برای تهیه و تعویض آن با سرویس برتر تماس بگرید .

زمانی که یخچال جنرال الکتریک ارور میدهد چکار کنیم ؟

اگر برروی صفحه نمایش شما یک خطا ظاهر شده است ، برای رفع این خطا و ابتدا باید بدانیم که معنی ارور چیست ؟

خطاهای یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک کاملا شناخته شده میباشند و معنی اختلال در عملکرد یک قطعه یا چند قطعه خاص را به ما نشان میدهد .

معمولا زمانی که ارور برروی صفحه نمایش ظاهر میشود ، کار کرد دستگاه بطور کامل متوقف میشود تا به سایر قطعات آسیبی وارد نشود .

تا زمانی که قطعه یا قطعات معیوب تعمیر یا تعویض نشوند این خطا باقی خواهد ماند ، برای رفع ارور و خطا های یخچال جنرال الکتریک با خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید .

 

عیب یابی و مراحل تعمیر در نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

عیب یابی یخچال اولین و مهم ترین مرحله برای تعمیر یخچال فریزر میباشد ، در ابتدا یک تعمیرکار باید بداند کدام قسمت از یخچال یا فریزر دچار مشکل شده است تا بتواند آنرا تعمیر کند .

عیب یابی درست یخچال جنرال الکتریک باید به دست کارشناسان متخصص و مجرب نمایندگی یخچال جنرال الکتریک GE  انجام شود .

مراحل عیب یابی و تعمیر یخچال GE : 

  1. مشاهدات و اظهارات کاربر : در ابتدا مانند مریضی که علائم و وقایع را برای پزشک خود توضیح میدهد ، باید اتفاقات و مشاهدات کاربر به تعمیرکار منتقل شود .
  2. تست دستگاه : در مرحله قبلی تعمیرکار باتوجه به تجربیات خود میتوانید تقریبا حدس بزند که مشکل از کجا ها میتواند باشد پس مرحله عیب یابی کوتاه تر شده است .
  3. بررسی علت بوجود آمدن مشکل : یک تعمیرکار خوب قبل از جایگزینی قطعات حتما علت خرابی را پیدا میکند ، در غیر اینصورت ممکن است مشکل چند وقت بعد دوباره بوجود آید .
  4. رفع علت و جایگزینی : پس از رفع علت بوجود آمدن عیب حالا نوبت جایگزینی قطعات جدید بجای قطعات معیوب میباشد .
  5. تست دستگاه و تحویل به کاربر : این مرحله آخرین مرحله میباشد و نیاز است پس از تعمیر یخچال جنرال الکتریک GE حتما دستگاه تست شود .
  6. ارائه فاکتور و ضمانت نامه : ما با اتکا به دانش و تخصص تعمیرکاران و تامین قطعات اصلی یخچال جنرال الکتریک تمامی تعمیرات را با گارانتی 3 تا 6 ماهه به شما ارائه خواهیم کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *