سرویس برتر

تعمیر ماکروفر گوسونیک در تهران و کرج : رفع مشکلات مربوط به لامپ اشعه ، ترانس ولتاژ بالا ، میکروسویچ ، برد الکترونیکی ، تایمر مکانیکی ، خازن و دیود ، موتور گردان سینی ، المنت های گریل و ده ها خدمات دیگر بدست کارشناسان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماکروفر گوسونیک در تهران و کرج .

تمامی خدمات مذکور بمدت 6 تا 12 ماه توسط سرویس برتر گارانتی و پشتیبانی رایگان میشوند و طی این مدت هرگونه مشکلی بوجود بیاید بصورت کاملا رایگان برطرف میشود .

این دستگاه در مدل های سولاردام ، مایکروویو و ماکروفر در بازار موجود میباشد .

تعمیر ماکروفر گوسونیک در تهران

بسیاری از خدمات و تعمیرات گوسونیک در منزل قابل انجام است ، طبق آمار خدمات مایکروفر گوسونیک در سال گذشته بیش از 90% مشکلات این وسیله در منزل رفع شده و در همان بازدید اولیه دستگاه به مشتریان تحویل داده شده .

تعمیر در منزل دارای مزیت هایی از جمله کاهش هزینه ها ، سرعت بخشی در تعمیرات ، بالا رفتن رضایت مشتری ، نظارت بر تعمیرات میباشد .

نمایندگی تعمیرات ماکروفر گوسونیک سعی میکند کیفیت خدمات خود را روز بروز بیشتر کند ، اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در انتهای صفحه در بخش نظرات کاربران به ما اعلام کنید .

معرفی اجزا و قطعات مایکروفر گوسونیک

لیست قطعات و اجزای مصرفی در تعمیر ماکروفر گوسونیک به ترتیب زیر میباشد .

  1. مگنترون یا لامپ اشعه 
  2. ترانس های ولتاژ 
  3. خازن و دیوید 
  4. قطعات منبع تغذیه برد 
  5. موتور گردان کف 
  6. میکروسویچ
  7. زبانه درب 
  8. سینی ماکروفر گوسونیک
  9. پایه فلزی گیریل 

حتی اگر شما ساکن شهرستان های ایران باشید میتوانید این قطعات را بصورت مستقیم از نمایندگی تعمیرات ماکروفر گوسونیک تهیه کنید .

گرم نکردن غذا و نحوه تعمیر مایکروفر گوسونیک

این مورد به راحتی بارها و بارها در منزل مشتریان برطرف شده است ، مشکل به طور عمده در لامپ اشعه بعد از ترانس مایکروفر و درمواردی هم در خازن و فیوز های ولتاژ مشاهده شده است .

در اخرین مرحله خرابی برد الکترونیکی و فرمان ندادن آن به ترانس برای شروع گرم کردن هم میتواند دلیل بروز این مورد باشد .

در 99% موارد تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مایکروفر گوسونیک این مشکل را در منزل برطرف میکنند .

خرابی برد و تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماکروفر گوسنیک

تعمیر برد الکترونیکی مایکروفر در منزل قابل انجام نمیباشد و برای رفع مشکلات برد حتما باید مهندسین الکترونیک در کارگاه تعمیرات ماکروفر ، آنرا مورد بررسی و بازبینی بیشتری قرار دهند .

درصورت خرابی برد ، برد الکترونیکی باید از روی مایکروفر جدا شود و به تعمیرگاه انتقال پیدا کند .