قطعات ماشین لباسشویی

قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ

قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ

خرید اینترنتی قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ مانند : پمپ تخلیه ، لاستیک درب ، برد الکترونیکی ، شیر الکترونیکی ، هیدروسنسور ، المنت ، موتور دایرکت درایو ، درب شیشه ای ، جاپودری ، خازن ( فیلتر برق ورودی ) ، فیلتر آب ، جرم گیر ، بلبرینگ ، کاسه نمد ، شفت ، دیگ کامل و … را میتوانید بصورت مستقیم در سراسر ایران از مرکز تخصصی سرویس برتر خریداری کنید . 

در این صفحه لیست قیمت فروش لوازم یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ + آموزش تست و عیب یابی قطعات را بطور کامل از 0 تا 100 تشریح شده است با ما همراه باشید . 

قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ

فهرست صفحه

قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ از مجموعه ای از قطعات مکانیکی ، الکترونیکی و الکترو مکانیکی تشکیل شده است ، معیوب بودن و خرابی هر کدام از این قطعات میتواند باعث اختلال در عملکرد یا از کار افتادگی کامل ماشین لباسشویی شما شود ، ممکن است یک قطعه کوچک و ارزان قیمت هم باعث از کار نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ شما شود .

ما سعی داریم در این مقاله قیمت قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ را بهمراه نحوه تست و عیب یابی آنرا به شما معرفی و قیمت خرید اینترنتی لوازم یدکی را در سال 1400 منتشر کنیم . 

قیمت خرید پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ

پمپ تخلیه یکی از قطعاتی است که در هر ماشین لباسشویی امکان خرابی و از کار افتادن آن وجود دارد ، خرابی پمپ تخلیه میتواند با سوختن یا قطع شدن سیم پیچ یا شکستگی پروانه نمایان شود .

این قطعه را به راحتی میتوانید تست کنید ، برق مصرفی و ولتاژ مورد نیاز برای تست و کار کردن پمپ تخلیه 220 ولت میباشد .

شما میتوانید با جدا سازی پمپ تخلیه و اتصال آن به برق شهری از نحوه عملکرد آن مطمئن شوید ، درصورتی که پمپ تخلیه شما نمیچرخد یا به آرامی میچرخد نیاز به تعویض این قطعه برای رفع تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی دارید . 

قیمت انواع لاستیک درب ماشین لباسشویی SAMSUNG

لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از قطعاتی است که بسیار دچار خرابی میشود ، ممکن است این قطعه در اثر برخورد اجسام تیز و برنده دچار پارگی شود یا در اثر استفاده مداول ( طی 5 تا 10 سال ) دچار پوسیدگی شود .

در برخی از موارد هم به علت استفاده نکردن از جرم گیر ماشین لباسشویی در زمان مناسب ممکن است لاستیک قارچ بزند ، در این زمان نیز برای رفع قارچ لازم است لاستیک درب تعویض شود .

شما میتوانید علاوه بر خرید لاستیک درب ماشین لباسشویی سامسونگ تعویض آنرا نیز به تعمیرکاران و متخصصان تعمیر لباسشویی سامسونگ بسپارید ( اجرت تعویض لاستیک 150 هزار تومان میباشد )

قیمت برد الکترونیکی لباسشویی سامسونگ

تنوع در طراحی ماشین لباسشویی سامسونگ بسیار بالا ، این تنوع بسته به امکانات و برنامه لباسشویی سامسونگ متفاوت است . 

یکی از قطعاتی که ممکن است هر زمانی دچار مشکل و خرابی شود برد الکترونیکی لباسشویی است ، تعمیر برد لباسشویی در بیش از 90% مواقع قابل انجام میباشد و تنها در موارد خاصی نیاز به خرید برد نو میباشد . 

برای اطلاع از نحوه خرید برد ماشین لباسشویی سامسونگ کافیست مدل دستگاه یا یک عکس از پنل خود برای ما ارسال کنید . 

خرید شیر الکتریکی یا شیر برقی لباسشویی سامسونگ

شیر برقی وظیفه تامین آب برای شستشوی ماشین لباسشویی را دارد ، همانطور که از اسم آن پیدا یک شیر الکتریکی است که با فرمان برد مسیر آب را باز و بسته میکند .

اگر لباسشویی آبگیری نمیکند یا هنگام استفاده مجدد متوجه جمع شدن آب در لباسشویی میشوید احتمالا این قطعه معیوب میباشد . 

 

 

هیدروسنسور لباسشویی SAMSUNG

هیدروسنسور یا هیدرو استات یک سنسور برای تشخیص میزان آب داخل ماشین لباسشویی میباشد ، این قطعه وظیفه مهمی دارد و برد الکترونیکی را از مقدار آب موجود در لباسشویی را مطلع میکند .

در صورت معیوب بودن این قطعه برد الکترونیکی نمیتواند تشخیص دهد که چقدر آب در لباسشویی وجود دارد پس نمیتواند فرمان درستی را برای کار کرد لباسشویی ارسال کند .

ممکن است خرابی این قطعه باعث توقف ماشین لباسشویی در حین کار شود . 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.