سرویس برتر

سرویس برتر

فروش قطعات یخچال و ساید بای ساید دوو

قطعات یخچال فریزر

اگر قصد خرید قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو را دارید میتوانید با شماره 67549-021 تماس بگیرید ، در ادامه مقاله میتوانید قیمت فن ، موتور یا کمپرسور ، برد الکترونیکی ، صفحه اواپراتور ، کندانستور ، لاستیک درب ، المنت ، سنسور های دیفراست ، سنسور های محیطی ، فیلتر آب ساید بای ساید ، طبقات و کشوهای یخچال دوو را بیابید ، علاوه بر لیست قیمت قطعات یخچال و ساید بای ساید دوو میتوانید نحوه تست و همچنین تعویض قطعات را آموزش ببنید .

فروش قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در سراسر ایران امکان پذیر میباشد ، برای تهران ، کرج ، حومه بین 1 تا 4 ساعت بعد از ثبت سفارش و برای شهرستان های ایران بین 2 الی 4 روز کاری توسط پست یا تیپاکس محصولات خریداری شده ارسال میشود .

فهرست صفحه

قیمت قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

تمامی قیمت های درج شده در این صفحه بروز میباشند و نیازی به استعلام قیمت قطعات یخچال دوو نمیباشد ، در صورتی که قصد خرید یا استعلام قطعاتی که در این صفحه نیست میتوانید با ما در تماس باشید .

نحوه تست قطعات ، عیب یابی یخچال در زیر هرکدام از محصولات آورده شده ، چنانچه قصد دارید خودتان قطعات را تعویض کنید حتما نحوه تعویض و نکات آنرا به دقت مطالعه کنید .

قیمت فن یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

فن یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در دو مدل 12 ولت و 220 میباشد ، اطلاعات فنی فن برروی بدنه نوشته شده است ، به گوشه سمت راست و یا روبرو فن دقت کنید و سپس با توجه به مدل اقدام به خرید قطعات یخچال دوو کنید .

قیمت فن 12 ولت یخچال و ساید بای ساید دوو : 580/000 هزار تومان

قیمت فن 220 ولت یخچال و ساید بای ساید دوو : 470/000 هزار تومان

اگر برای تعویض و تعمیر یخچال دوو از خدمات سرویس برتر استفاده نمایید ، قطعات شامل 6 ماه گارانتی میباشد ، اگر خودتان یا تعمیرکاران متفرقه اقدام به تعمیر یا تعویض قطعات کنند تا 5 روز میتوانید قطعه خریداری شده را عودت دهید و هیچگونه گارانتی پس از این مدت به فن تعلق نمیگیرد .

نحوه تست فن یخچال فریزر و ساید DEAWOO

برای تست سالم یا معیوب بودن فن میتوانید بدونه باز کردن فن از روش زیر اقدام نمایید :

اگر میخواهید ببینید فن یخچال یا فریزر کار میکنید ، میتوانید با باز کردن درب و فشردن کلید درب ( کنار یا پایین و بالای درب قرار دارد ) ببینید فن کار میکند یا نه .

یکی از خرابی های فن صدای زیاد و غیر طبیعی میباشد که در صورت بروز نیاز به تعویض دارد .

برای چک کردن فن موتور میتوانید با باز کردن پیچ های قاب موتور به فن دسرسی داشته باشید ، زمانی که کمپرسور در حال کار کردن میباشد ، فن باید کار کند در غیر این صورت فن معیوب میباشد .

برای تعویض فن اواپراتور باید قاب بدنه یخچال را باز کنید ، با دقت نگاه کنید 2 تا 4 پیچ برروی قبا بسته شده است ، با بز کردن آنها و سپس جداسازی پروانه فن موتور فن را میتوانید تعویض کنید .

 

قیمت موتور یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

موتور های یخچال فریزر دوو در دو مدل 1/4 و 1/4+ میباشند ، قبل تهیه و تعویض موتور یخچال فریزر دوو حتما به دو لینک زیر مراجعه کنید .

علت سوختن موتور یخچال 

نحوه تست موتور یخچال 

قیمت موتور 1/4 یخچال فریزر دوو مدل های تک : 1750/000 هزار تومان

قیمت موتور 1/4+ یخچال دوو پوسته معمولی مدل های تک : 2280/000 هزار تومان

موتور های ساید بای ساید دوو 1/4+ پوسته بزرگ ( سیم پیچ 100% مس ) هست ، برای تعویض موتور ساید باید حتما از موتور های پوسته بزرگ استفاده شود .

قیمت موتور ساید بای ساید دوو 1/4+ پوسته بزرگ مدل های تک : 2475/000 هزار تومان میباشد .

شما میتوانید از قیمت موتور های دیگر در صفحه زیر بازدید کنید .

قیمت موتور یخچال 

 

اواپراتور یخچال فریزر دوو

زمانی که نشتی گاز یخچال از قسمت اواپراتور باشد ، باید اواپراتور تعویض شود ، زیرا نشتی در اواپراتور به علت پوسیدگی رخ داده و امکان تکرار مجدد در صورت رفع نشتی وجود دارد .

سرویس برتر پیشنهاد میکند درصورت بروز این مشکل حتما اواپراتور را تعویض کنید تا یکبار برای همیشه مشکل شما رفع شود .

برای خرید اواپراتور یخچال و ساید بای ساید دوو لازم است اندازه دقیق به همراه عکس به کارشناسان ما داده شود زیرا تنوع صفحه اواپراتور و مدل های مختلف آن امکان تعیین قیمت را از ما سلب کرده است .

قبل از تعویض صفحه اواپراتور حتما به صفحه زیر مراجعه کنید .

نکات کلیدی شارژ گاز یخچال فریزر

 

لاستیک یا نوار درب یخچال و ساید DEAWOO

یکی دیگر از قطعات پر مصرف در یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو لاستیک درب میباشد ، برای تهیه این قطعه لازم است اندازه دقیق نوار یا لاستیک درب توسط ما اندازه گیری و به کارشناسان ما اطلاع داده شود .

برای تعویض لاستیک یا نوار درب یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو میتوانید با ما تماس بگیرید .

تعمیر ساید بای ساید دوو 

قیمت هیتر المنت یخچال و ساید بای ساید دوو

المنت از قطعات اصلی دیفراست یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو میباشد ، زمانی که برفک و یخ زدگی در یخچال یا فریزر بوجود می آید ممکن است المنت سوخته باشد .

المنت یخچال دوو در مدل های : المنت جداری ( آمنیومی ) ، المنت شیشه ای ( المنت کف ) ، المنت درین میباشد .

قیمت المنت جداری یخچال دوو : 365/000 هزار تومان

قیمت المنت شیشه ای یخچال دوو : 320/000 هزار تومان

قیمت المنت درین یا کف : 250/000 هزار تومان میباشد .

تعمیرات یخچال دوو در تهران

 

نحوه تعویض و تست المنت یخچال دوو

برای تست المنت دوو ، دو روش وجود دارد .

 1. استفاده از برق مستقیم و انداره گیری آمپر تا 5 دقیقه : در این حالت النت را به برق مستقیم و با استفاده از یک آمپر متر مقدار آمپر مصرفی را اندازه گیری میکنید .
 2. مقدار مقاومت بین دو سر المنت : المنت یک نوع سیم است که در مقابل شدت جریان ( برق ) از خود مقاومت نشان داده و ایجاد گرما میکند پس دو سر این سیم باید به هم متصل باشد ، در غیر اینصورت المنت سوخته است .
 برای تعویض المنت قاب یخچال باز و برای انواع آن به روش زیر عمل مکنیم .

 1. المنت جداری چسبیده به صفحه اواپراتور میباشد ، برای تعویض آن باید احتیاط کرد و با باز کردن گیره ها آن را خارج و المنت جدید را جایگزین کرد.
 2. المنت شیشه ای در کف قیمت اواپراتور قرار دارد و برای تعویض آن باید اواپراتور باز و به آرامی از جای خود خارج شود .
 3. المنت درین نیز همانند المنت شیشه ای تعویض میشود .

 

سنسور محیطی ، سنسور دیفراست ، ترموفیوز و ترمودیسک یخچال دوو

یکی از مهم ترین خرابی های دیفراست خرابی قطعات سنسور یخچال فریزر دوو میباشد ، این سنسور ها در دمای معمولی اتاق ( 25 تا 28 درجه ) مقاومتی در حد 5 تا 10 کیلو اهم را داشته باشند .

اگر مقدار مقاومت این سنسور ها عددی غیر از این رنج باشد باید تعویض شود .

قیمت سنسور دیفراست یخچال و ساید بای ساید دوو : 115/0000 هزار تومان میباشد

 

۱۳ پاسخ

 1. سلام خسته نباشید زیر درب یخچال ساید دوو یه دونه فاصله انداز پلاستیکی هستش که ماله ما شکسته درب یخچال افتادگی پیدا کرده این قطعه موجود هست

  1. با سلام کاربر گرامی لطفا با یکی از شماره های تماس ، تماس بگیرید تا کارشناسان ما شمارا راهنمایی کنند

 2. باعرض سلام وخسته نباشید یخچال فریزر دیوو ۲۲۰ تا۲۴۰ داریم فریزر برفک میزنه ودرضمن خانه پایین که یهچال میباشد سرد نمیکند دو روز ازبرق کشیدیم درست شد برای سه چهار روز دست دوم گرفتم میگه قطعه کم داره الان اسم اون قطعه شو نمیدونم شما اگر میدونید برایم توضیح دهید وسفارش بدم یکی اگر راهنمایی کنین ممنون میشم

  1. با سلان به احتمال زیاد هیتر المنت ، سنسور ها معیوب میباشد ، برای اطمینان دوباره از تعمیرکار خود سوال و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید

 3. سلام وقت بخیرمتاسفانه در یک حادثه اتش سوزی درب هوم بار و قاب دور ابسرد کن ساید من سوخته
  ایا این قطعات رو موجوددارید و اگه دارید چگونه میشود تهیه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *