جستجو کردن
جستجو کردن

سرویس برتر

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر یخچال ناسیونال در تهران و کرج آماده سرویس دهی و تعمیرات لوازم خانگی ناسیونال شما با گارانتی رسمی نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال میباشند .

تعمیر یخچال ناسیونال را به سرویس برتر بسپارید تا از قطعات اورجینال ناسیونال در تعمیر دستگاه شما استفاده شود ، در این مطلب اطلاعات کاملی از نحوه ثبت درخواست ، مشکلات یخچال فریزر ، مدت زمان گارانتی پس از تعمیر و هزینه تعمیر یخچال را میتوانید بیابید .

فرسایش و استهلاک قطعات میتواند روال سرما سازی را در یخچال فریزر ما مختل کند ، خرابی در یخچال فریزر طبیعی میباشد و برای رفع آن باید به تعمیرگاه مجاز یخچال مراجعه کرد .

نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال میتواند انتخاب خوبی برای سرویس و تعمیر دستگاه شما باشد ، تعمیرکاران یخچال فریزر ناسیونال در سراسر تهران در دسترس میباشند و با توجه به مشخصات محل سکونت میتوانید بهترین تعمیرکار را بیابید .

تمامی تعمیرکاران تحت نظر سرویس برتر فعالیت دارند و مورد تایید این مرکز میباشند .

کم شدن سرمای یخچال فریزر یا خنک نکردن یخچال یکی از مشکلات رایج در یخچال فریزر ها میباشد ، خنک نشدن مواد غذایی در یخچال میتواند دلیل های مختلفی داشته باشد که مهم ترین آن ها عبارت اند از :

 1. کارنکردن فن ها 
 2. کارنکردن سیستم دیفراست 
 3. وجود برفک در یخچال
 4. خرابی سنسور یخچال 
 5. کار نکردن موتور 
 6. کمبود گاز
 7. خرابی ترموستات

برای رفع این موارد باید با نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال تماس بگیرید تا تعمیرکار به محل برای عیب یابی و رفع مشکل مراجعه کند .

در بسیاری از در خواست های تعمیر یخچال ناسیونال ، صدای زیاد و غیر طبیعی به ما گزارش شده است ، این صدای زیاد میتواند دلایل مختلفی داشته باشد .

دلایل صدای زیاد یخچال فریزر عبارت اند از :

 1. شکستگی پروانه فن
 2. یخ زدگی صفحه اواپراتور
 3. مشکلات مکانیکی در موتور
 4. تراز نبود یخچال فریزر
 5. عدم سرویس بموقع

برای تشخیص دقیق و عیب یابی باید تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ناسیونال از دستگاه شما بازدید و محل دقیق و قطعه خراب را تشخیص دهید ، به صفحه تماس با ما مراجعه کنید .

روشن نشدن در یخچال میتوانید یک معضل بزرگ باشد ، این مشکل میتواند به علت خرابی در یکی از قطعات زیر نمایان شود .

دلیل روشن نشدن یخچال عبارت اند از :

 1. ترموستات
 2. برد الکترونیکی
 3. سیم برق
 4. تایمر
 5. خرابی منبع تغذیه

برای تعمیر یخچال ناسیونال و رفع این مشکلات تعمیرکار در محل حاضر میشود و مشکل شما را برطرف خواهد کرد .

یکی از مشکللات اساسی یخچال فریزر ها سوختن موتور میباشد ، در صورت تشخیص سوختن موتور یخچال فریزر باید موتور سوخته تعویض شود.

امکان تعمیر در موتور های یخچال فریزر به علت پرسی بودن آن وجود ندارد .

دلایل زیادی برای سوختن کمپرسور یخچال وجود دارد که برای اطلاع از آن میتوانید برروی کلمه دلایل سوختن کمپرسور یخچال کلیک کنید .

برای تعمیر یخچال ناسیونال و تعویض کمپرسور یخچال میتوانید از یکی از برند های زیر استفاده نمایید .

 1. های تک
 2. ال جی
 3. سامسونگ
 4. پاناسونیک
 5. دمپر
 6. امبرکو