لیست کامل قیمت قطعات یدکی یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ به همراه نحوه تست و تعویض قطعات بطور کامل تشریح شده است ، قطعات یدکی مانند برد الکترونیکی ، المنت دیفراست ، صفحات اواپراتور و کندانستور ، موتور یا کمپرسور ، سنسورهای محیطی و یخساز ، قطعات بدنه و کشو ها ، فیلتر های آب داخلی و خارجی ساید بای ساید و … ، شما میتوانید برای خرید قطعات یدکی یخچال و ساید بای ساید سامسونگ با شماره 67549-021 تماس بگیرید .

ارسال قطعات خریداری شده برای تهران ، کرج ، حومه از 1 تا 4 ساعت و برای شهرستان های اطراف از 2 الی 4 روز کاری توسط پست یا تیپاکس میباشد .

فهرست

قیمت قطعات یخچال و ساید بای ساید سامسونگ

تمامی قیمت های درج شده در این صفحه بروز میباشند و نیازی به استعلام قیمت قطعات یخچال سامسونگ نمیباشد ، در صورتی که قصد خرید یا استعلام قطعاتی که در این صفحه نیست میتوانید با ما در  تماس باشید .

نحوه تست قطعات ، عیب یابی یخچال در زیر هرکدام از محصولات آورده شده ، چنانچه قصد دارید خودتان قطعات را تعویض کنید حتما نحوه تعویض و نکات آنرا به دقت مطالعه کنید .

خرید اینترنتی برد یخچال و ساید بای ساید سامسونگ

در بیش از 90% مواقع تعمیر برد الکترونیکی امکان پذیر میباشد اما در مواقعی که مشکلات الکترونیکی به علت خرابی IC های فرمان میباشد باید یک برد جدید خریداری کرد . 

انواع برد های اینورتر و معمولی یخچال فریزر و ساید بای ساید های سامسونگ را میتوانید از فروشگاه سرویس برتر تهیه کنید، برای خرید برد یخچال سامسونگ عکس برد را برای ما ارسال کنید . 

قیمت هیتر المنت یخچال و ساید بای ساید سامسونگ

هیتر یا المنت دیفراست یخچال فریزر سامسونگ در مدل های شیشه ای و جداری میباشد .

قیمت المنت شیشه ای : 240/000 هزار تومان

قیمت المنت جداری : 320/000 هزار تومان

میباشد ، هیتر اصلی سامسونگ و ساخت کره میباشد ، برای خرید قطعات یدکی یخچال سامسونگ میتوانید با ما تماس بگیرید .

اواپراتور و کندانسور : قطعات یخچال سامسونگ

اواپراتور و کندانستور یکی از عوامل نشتی گاز در یخچال فریزر و ساید بای ساید های سامسونگ میباشدند ، در صورتی گاز دستگاه شما خالی شده بدانید یک نشتی در یخچال شما وجود دارد .

مهم ترین جایی که در یخچال و ساید بای ساید سامسونگ باعث خالی شدن گاز یخچال سامسونگ میشود اواپراتور و کندانستور مخصوصا کندانستور بدنه میباشد ، نیاز اولیه برای شارژ گاز یخچال رفع نشتی میباشد ، نشتی در کندانستور و اواپراتور از باقی قطعات یخچال سامسونگ شایع تر است  .

به علت تنوع مدل های این مدل در صورت نیاز به خرید صفحه اواپراتور یخچال سامسونگ با ما تماس بگیرید .

یا برای دریافت خدمات یخچال سامسونگ با شماره 67549-021 تماس بگیرید .

موتور یا کمپرسور یخچال و ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG

یکی از عوامل کم شدن قدرت خنک کنندی و از دست رفتن سرمای یخچال و فریزر میتواند سوختن موتور یا کمپرسور یخچال باشد ، موتور های یخچال از یک سیم پیچ مگنتی و روتور و استاتور تشکیل شده اند .

از علائم سوختن موتور میتوان به داغ شدن بیش از حد ، قطع و وصل سریع ، اتصال بدنه و قطع شدن سیم پیچ اشاره کرد .

فیلم آموزشی نحوه تست موتور یخچال 

سنسور های محیطی ، ترموفیوز ، ترمودیسک یخچال و ساید SAMSUNG

سنسور ها وظیفه تشخیص دمای یخچال و همچنین تنظیم درجه یخچال را دارند ، اگر سنسور معیوب باشد میتواند به طور کلی یخچال و فریزر مارا از کار بیاندازد .

برای تعمیر یخچال سامسونگ میتوانید روی ما حساب کنید .

لوگو