سرویس برتر

نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر

تعمیر یخچال سینجر

خدمات پس از فروش : نصب ، سرویس و تعمیر یخچال سینجر در تمام مناطق غرب ، شرق مرکز ، جنوب و شمال تهران توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر با گارانتی 3 تا 6 ماهه انجام میگردد .

یخچال فریزر های سینجر از محبوب ترین و با کیفیت ترین یخچال های ایرانی موجود در بازار میباشند ، این یخچال فریزر ها هم مانند تمامی دستگاه های دیگر نیاز به نگهداری ، سرویس و تعمیر دارند ، برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست در سرویس برتر با شماره 67549-021 تماس بگیرید .

تعمیر یخچال سینجر در محل

جابجایی و حمل نقل برای تعمیر یخچال بسیار سخت و دشوار میباشد ، سرویس برتر 100% مراحل تعمیر یخچال سینجر را در محل و در همان مراجعه اولیه به پایان میرساند و نیازی به جابجایی یا مراجعه حضوری به تعمیرگاه نمیباشد .

ما بصورت تخصصی خدمات یخچال فریزر های سینجر را در تمام مناطق تهران به مشتریان ارائه میکنیم ، بیش از 80 تعمیرکار متخصص و مجرب سرویس برتر در مناطق مختلف تهران وجود دارند ، کافیست با شماره 67549-021 تماس بگیرید یا بصورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید .

عیب یابی و معرفی مشکلات رایج یخچال فریزر سینجر

یکی از عیوب متداول در یخچال فریزر سینجر ، کم شدن قدرت سرما سازی میباشد ، در ابتدا این مشکل در یخچال یا فریزر مشاهده میشود و در صورت بی توجهی به آن بطور کامل سرمایش یخچال و فریزر بطور کامل قطع میشود .

برای رفع این مشکل باید کارشناسان نمایندگی تعمیرات یخچپال سینجر از دستگاه شما بازدید و مراحل عیب یابی یخچال سینجر را انجام دهند .

این مشکل میتواند در صورت خرابی یک قطعه کوچک مانند سنسور یا یک قطعه مهم مانند کمپرسور بوجود آید ، در هر صورت سریعا با ما تماس بگیرید .

خرابی موتور و نحوه تعمیر یخچال سینجر

سوختن یا از کار افتادن موتور یخچال به سرعت باید رفع شود ، در غیر اینصورت باعث فاسد شدن مواد غذایی درون یخچال فریزر و بوجود آمده هزینه های اضافی میگردد .

برای خرید موتور یخچال برند های زیر به ترتیب پیشهنهاد میشود .

 1. سامسونگ و ال جی ( کره ای )
 2. پاناسونیک و دانپر ( مالزی و دانمارک )
 3. امبرکو و های تک ( برزیل و چین )

پیشنهاد میشود در صورت مشاهد سوختن موتور یخچال از برند های بالا استفاده نمایید ، این موتور ها توسط سرویس برتر از همه لحاظ تست شده اند و کیفیت آن ها مورد تایید است .

تعویض لاستیک درب یخچال سینجر در محل

یکی از قطعات پرمصرف و پراستهلاک در تعمیر یخچال سینجر لاستیک درب میباشد ، در صورت پارگی یا پوسیدگی لاستیک درب ، باید بصورت کامل تعویض و لاستیک جدید جایگزین شود .

در انتخاب لاستیک درب یخچال سینجر باید به جنس نوار و همچنین قدرت آهنربایی آن توجه کنید .

نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر تعویض لاستیک درب را تا 12 ماه برای شما گارانتی میکند .

نشت یابی و شارژ گاز یخچال سینجر

کمبود گاز یا خالی شدن گاز 100% با نشتی همراه است ، برای رفع همیشگی این مشکل باید نشتی گاز در ابتدا پیدا و رفع شود در غیر اینصورت مشکل یخچال دوباره تکرار میگردد .

گازهای یخچال فریزر سینجر در مدل های

 1. R134
 2. R12
 3. R600
 4. R404
 5. R407

میباشند که با توجه به مشخصات کمپرسور باید از گاز مخصوص به یخچال شما برای شارژ گاز یخچال استفاده شود .

تعمیر یخچال سینجر با گارانتی سرویس برتر

کی از تفاوت های نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر با سایر تعمیرگاه ، ارائه خدمات با گارانتی میباشد .

ما با توجه به تخصص تعمیرکاران و استفاده از قطعات با کیفیت توانسته ایم خدمات خود را با گارانتی 3 تا 12 ماهه به مشتریان ارائه کنیم .

این گارانتی در فاکتور خدماتی ذکر میگردد و مدت زمان آن برای خدمات مختلف به شرح زیر میباشد .

 • شارژ گاز یخچال سینجر : 6 ماه
 • تعویض ترموستات : 6 ماه
 • تعمیر و تعویض فن ها : 6 ماه
 • تعمیر و تعویض سنسور ها : 6 ماه
 • تعمیر سیستم دیفراست یخچال : 6 ماه
 • تعویض کمپرسور یا موتور : 3 ماه

تعمیر یخچال سینجر تخصص ماست . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *