قطعات یخچال

قیمت قطعات یخچال اسنوا | فروش قطعات یخچال اسنوا به سراسر ایران

قطعات یخچال اسنوا

فروش قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در سراسر ایران به همراه نحوه تست و راهکارهای جایگزینی قطعات جدید با قطعات معیوب بطور کامل در این مقاله تشریح شده است .

یکی از مشکلاتی که شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد ، نبود قطعات مخصوصا در شهرستان ها به علت نداشتن نمایندگی است ، ما این مشکل را برای شما رفع کرده ایم کافیست با سرویس برتر بگیرید تا در سریع ترین زمان قطعات یخچال اسنوا را در سراسر ایران به دست شما برسانیم .

فهرست صفحه

قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

تمامی قطعات یدکی یخچال اسنوا SNOWA مانند فن ، برد الکترونیکی ، موتور یا کمپرسور ، سنسور ها ، ترموفیوز ، ترمودیسک ، هیتر المنت ، پدال آبسرد کن ، نوار یا لاستیک درب ، صفحه اواپراتور ، کندانسور یخچال و ساید بای ساید ، فلتر های آب اصلی ، لامپ روشنایی  و… را میتوانید بصورت عمده و تکی بصورت مستقیم و بدونه واسطه از سرویس برتر در سراسر ایران خریداری کنید . 

برای ثبت سفارش و استعلام قیمت خرید قطعات یدکی یخچال اسنوا کافیست با ما تماس بگیرید . 

فن های کمپرسور ، اواپراتور یخچال فریزر و ساید اسنوا

یکی از قطعات پرمصرف یخچال اسنوا که فروش بالایی را دارد ، فن میباشد .

فن های یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در مدل های 12v ولت و 220v  ولت میباشد ، کلا از این دو مدل فن در یخچال و ساید بای ساید اسنوا استفاده میشود .

برای استعلام قیمت خرید فن یخچال اسنوا با ما تماس بگیرید .

هیتر المنت یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

هیتر المنت اصلی ترین قطعه در سیستم دیفراست یخچال میباشد ، المنت ممکن است دچار قطعی و باصطلاح سوختن شود .

مدل های مختلفی از المنت در یخچال های 810 ، 676 ، 288 ، 2600 ، 270 و ساید بای ساید های اسنوا وجود دارد ، حتما برای خرید المنت یخچال و ساید بای ساید اسنوا نمونه المنت لازم میباشد .

انواع برد یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

به علت نوسانات برق در ایران برد الکترونیکی نیز یکی از قطعاتی است که در معرض آسیب و خرابی است ، معمولا برد  تعمیر برد یخچال قابل انجام است اما به علت تفاوت کم بین تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ما پیشنهاد میکنم اگر دستگاه شما یخچال فریزر هست برد نو خریداری کنید .

اما در مدل های ساید بای ساید تعمیر برد الکترونیکی یخچال بصرفه تر از تعویض آن میباشد و در اینجا پیشنهاد میشود برد را تعمیر کنید .

تمامی برد های یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا موجود میباشد برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید .

خرید اینترنتی موتور یا کمپرسور یخچال و ساید اسنوا SNOWA

موتور یا همان کمپرسور اصلی ترین قطعه در یخچال فریزر اسنوا میباشد ، دلایل زیادی برای سوختن موتور یخچال وجود دارد .

موتور ها در برندهای مختلف مانند : سامسونگ ، دوو ، ال جی ، های تک ، امبرکو ، دانفوس ،پاناسونیک و … موجود میباشد ، اگر تعویض موتور یخچال را به نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا بسپارید تا 6 ماه میتواند از گارانتی تعمیرات و قطعات برخوردار شوید .

لیست کامل قیمت موتور یخچال

لاستیک یا نوار درب

نوار یا لاستیک درب یخچال و ساید بای ساید ممکن است در اثر پوسیدگی و پارگی نیاز به تعویض و تعمیر داشته باشد ، لاستک فابریک تمامی مدل های اسنوا موجود میباشد .

برای استعلام قیمت قطعات یخچال اسنوا با ما تماس بگیرید .

تعویض قطعات توسط تعمیرکاران سرویس برتر

قطعاتی که توسط تعمیرکاران سرویس برتر تهیه و تعویض میشوند تا 6 ماه و قطعات که مصرف کننده بصورت مستقیم از ما خرید میکند تا 7 روز امکان بازگشت و تست دارند .

یکی از اصول مهم هنگام تعمیر یخچال اسنوا ، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال میباشد ، اینکار باعث افزایش طول عمر دستگاه میشود .

در بسیاری از موارد تعمیرکاران غیر مجاز به علت نداشتن قطعات فابریک یخچال اسنوا مشتریان را به استفاده از قطعات متفرقه تشویق میکنند ، بارها مشاهده شده در صورت انجام اینکار قطعات دیگر نیز آسیب دیده است ، به هیچ عنوان اینکار را انجام ندهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *